Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › LASERDIABET SRL

LASERDIABET SRL

Înființată în 2004 · 22 ani vechime · Sector 2 Mun. Bucureşti
CUI 16334368 · J40/6127/2004
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LASERDIABET SRL
CUI 16334368
Nr. Reg. Comerțului J40/6127/2004
Sediu social Str. Suvenir nr. 12, et. P, Parter, CAMERA 3, Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 20741
Telefon 0213127705

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

LOZNEANU MARIANA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 15.04.2004
CAEN8622 · Activități de asistență medicală specializată
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LASERDIABET SRL după CUI 16334368 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
275.877 lei
+1.0% vs 2024
Profit net 2025
91.464 lei
-12.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă33.2%
Față de sectorpeste 41% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 12.413 de firme din Activități de asistență medicală specializată care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 40,5%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 31% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 11.804 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 156.929 lei20142015: 157.365 lei20152016: 177.837 lei20162017: 186.679 lei20172018: 219.580 lei20182019: 224.949 lei20192020: 222.656 lei20202021: 223.900 lei20212022: 261.814 lei20222023: 274.503 lei20232024: 273.275 lei20242025: 275.877 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 275.877 lei 91.464 lei 1
2024 273.275 lei 104.811 lei 1
2023 274.503 lei 121.838 lei 1
2022 261.814 lei 57.311 lei 2
2021 223.900 lei 7.223 lei 2
2020 222.656 lei 7.417 lei 2
2019 224.949 lei 46.392 lei 2
2018 219.580 lei 70.716 lei 2
2017 186.679 lei 39.921 lei 2
2016 177.837 lei 48.434 lei 2
2015 157.365 lei 30.207 lei 1
2014 156.929 lei 35.326 lei 1
2013 165.978 lei 49.256 lei 1
2012 124.354 lei 30.541 lei 1
2011 106.567 lei 20.230 lei 1
2010 79.850 lei 7.744 lei 1
2009 61.271 lei 5.787 lei 1
2008 66.634 lei 17.879 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 24 zile−69 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 0 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 33,15%−5,2 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 9,52%−30,2 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 10,5×+7,98 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,11×−0,55 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 52,94%−46,58 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 47,89%−12,1 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 90,48%+30,2 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 275.877 lei+2.602 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,44×−0,12 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 54,07%−13,59 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 6.602 din 13.076 firme active cu bilanț depus (CAEN 8622)
Vechime relativămai veche decât 93% dintre cele 16.351 firme active din sector
SectorCAEN 8622 · Activități de asistență medicală specializată →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2
Dintre care radiate (închise)2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LASERDIABET SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LASERDIABET SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru LASERDIABET SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LASERDIABET SRL, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 16334368, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/6127/2004. Firma a fost înființată la data de 15 aprilie 2004 și are ca obiect principal de activitate Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

La ultima verificare, LASERDIABET SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 275.877 lei și un rezultat net de 91.464 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LASERDIABET SRL?

LASERDIABET SRL (CUI 16334368) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LASERDIABET SRL în sectorul său?

LASERDIABET SRL ocupă locul 6.602 din 13.076 firme active cu bilanț depus în CAEN 8622 (Activități de asistență medicală specializată), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LASERDIABET SRL față de firmele din același domeniu?

LASERDIABET SRL este mai veche decât 93% dintre cele 16.351 firme active cu CAEN 8622.

Este LASERDIABET SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare LASERDIABET SRL (CUI 16334368) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LASERDIABET SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LASERDIABET SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LASERDIABET SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LASERDIABET SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LASERDIABET SRL plătitoare de TVA?

Nu, LASERDIABET SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LASERDIABET SRL?

În anul 2025, LASERDIABET SRL a raportat o cifră de afaceri de 275.877 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LASERDIABET SRL?

Firmoscop analizează LASERDIABET SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Sănătate în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.