Sari la conținut
FirmoscopFirmeArgeș › ONLY INTERMED IS SRL

ONLY INTERMED IS SRL

Înființată în 2004 · 22 ani vechime · Mun. Piteşti
CUI 16500630 · J03/1009/2004
Fără probleme găsite Re-verificat · 29 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Plafonul de credit, termenul de plată sugerat, dosarele din instanță — toate în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă — pentru oricâte firme urmărești.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ONLY INTERMED IS SRL
Cod fiscal (CIF) RO16500630
Nr. Reg. Comerțului J03/1009/2004
Sediu social Str. Doamna Stanca nr. 16, Camera 3, Mun. Piteşti, jud. ARGEŞ, 110330
Telefon 0745011013

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 29 august 2026.

Reprezentanți

IONESCU SIMONA DORINA · administrator

Identitate

StareRELUARE ACTIVITATE din data 29.06.2016
CAEN1812 · Alte activități de tipărire n.c.a.
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 29 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 29 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 29 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 29 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 29 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 29 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ONLY INTERMED IS SRL după CUI 16500630 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Date insuficiente
fără bilanțuri publice
Cifră de afaceri 2023
ultimul bilanț
Profit net 2023
-68.538 lei
-432.0% vs 2021

Bonitate financiară

Datorii / capital2.7×
Termen de plată sugeratdoar avans

Fără bilanțuri publice suficiente: cere un avans sau garanții până se dovedește istoricul. · Pierdere în ultimul an raportat. · Bilanțul nu conține cifra de afaceri — scorul financiar nu poate fi calculat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2011: 0 lei20112012: 0 lei20122013: 0 lei20132014: 0 lei20142015: 0 lei20152016: 438.512 lei20162017: 1.505.760 lei20172018: 1.161.998 lei20182019: 1.627.297 lei20192020: 1.018.902 lei20202021: 735.943 lei2021
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2023 -68.538 lei
2021 735.943 lei 20.641 lei
2020 1.018.902 lei 94.028 lei 6
2019 1.627.297 lei 134.705 lei
2018 1.161.998 lei 89.251 lei 9
2017 1.505.760 lei 675.521 lei 5
2016 438.512 lei 233.550 lei 3
2015 0 lei 0 lei
2014 0 lei 0 lei
2013 0 lei 0 lei
2012 0 lei 0 lei
2011 0 lei 0 lei
2008 -3.739 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2008–2023). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2023, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 132,62%+68,98 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,75×−0,82 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 2,73×+1,53 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -37,16%−42,05 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -18,04%−20,63 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 48,54%−4,38 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Rentabilitatea costurilor -22,41%−25,88 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Vechime relativămai veche decât 87% dintre cele 4.859 firme active din sector
SectorCAEN 1812 · Alte activități de tipărire n.c.a. →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ONLY INTERMED IS SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ONLY INTERMED IS SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru ONLY INTERMED IS SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ONLY INTERMED IS SRL, cu sediul în Mun. Piteşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 16500630, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J03/1009/2004. Firma a fost înființată la data de 10 iunie 2004 și are ca obiect principal de activitate Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN 1812).

La ultima verificare, ONLY INTERMED IS SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 29 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ONLY INTERMED IS SRL?

ONLY INTERMED IS SRL (CUI 16500630) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 29 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Cât de veche este ONLY INTERMED IS SRL față de firmele din același domeniu?

ONLY INTERMED IS SRL este mai veche decât 87% dintre cele 4.859 firme active cu CAEN 1812.

Este ONLY INTERMED IS SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare ONLY INTERMED IS SRL (CUI 16500630) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ONLY INTERMED IS SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ONLY INTERMED IS SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ONLY INTERMED IS SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ONLY INTERMED IS SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ONLY INTERMED IS SRL plătitoare de TVA?

Da, ONLY INTERMED IS SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ONLY INTERMED IS SRL?

Firmoscop analizează ONLY INTERMED IS SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Argeş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Argeș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 29 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.