PRODALIM SRL
Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Îți trimitem un link de confirmare pe email — un click și gata, fără cod de tastat. Confirmarea îți creează un cont Firmoscop și înseamnă că accepți Termenii și Confidențialitatea. Poți scoate firma din listă oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 22 august 2026.
Reprezentanți
ITU NICOLAE · administratorMOROC MIHAELA LUCIANA · administratorVezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 22 august 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | În funcțiune | 22 august 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 22 august 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 22 august 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 22 august 2026 |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 22 august 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută PRODALIM SRL după CUI 1689508 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Comparat cu 369 de firme din Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 4,3%.
Mediana sectorului: 4 angajați, din 431 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.
Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4.484.628 lei | 193.962 lei | 15 |
| 2024 | 4.277.973 lei | 231.341 lei | 14 |
| 2023 | 4.161.864 lei | 224.957 lei | 14 |
| 2022 | 3.795.620 lei | 630.301 lei | 14 |
| 2021 | 3.273.141 lei | 94.852 lei | 15 |
| 2020 | 3.100.864 lei | 8.731 lei | 16 |
| 2019 | 2.920.964 lei | 36.857 lei | 17 |
| 2018 | 2.982.428 lei | 6.165 lei | 17 |
| 2017 | 3.116.569 lei | 2.635 lei | 17 |
| 2016 | 2.972.252 lei | 163.668 lei | 15 |
| 2015 | 2.826.587 lei | 215.121 lei | 17 |
| 2014 | 2.670.309 lei | 65.879 lei | 18 |
| 2013 | 2.579.519 lei | -75.838 lei | 19 |
| 2012 | 2.498.149 lei | -2.857 lei | 17 |
| 2011 | 2.350.727 lei | -65.015 lei | 17 |
| 2010 | 2.313.745 lei | -20.253 lei | 15 |
| 2009 | 2.824.767 lei | -45.316 lei | 17 |
| 2008 | 3.804.769 lei | -21.780 lei | 17 |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 162 din 571 firme active cu bilanț depus (CAEN 1013) |
| Vechime relativă | mai veche decât 100% dintre cele 1.149 firme active din sector |
| Sector | CAEN 1013 · Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) → |
Grup de firme
Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru PRODALIM SRL
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți PRODALIM SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.
Obligații fiscale recurente
Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.
Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →
Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.
Mulțumim că ai trecut pe la noi
Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:
Ți-a fost de folos pagina asta?
Verifică altă firmă
Despre firmă
PRODALIM SRL, cu sediul în Mun. Arad, are codul unic de înregistrare (CUI) 1689508, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J1991000821027. Firma a fost înființată la data de 25 noiembrie 1992 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) (CAEN 1013).
La ultima verificare, PRODALIM SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4.484.628 lei și un rezultat net de 193.962 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 22 august 2026.
Întrebări frecvente
Ce verdict are PRODALIM SRL?
PRODALIM SRL (CUI 1689508) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 22 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Ce loc ocupă PRODALIM SRL în sectorul său?
PRODALIM SRL ocupă locul 162 din 571 firme active cu bilanț depus în CAEN 1013 (Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)), după cifra de afaceri.
Cât de veche este PRODALIM SRL față de firmele din același domeniu?
PRODALIM SRL este mai veche decât 100% dintre cele 1.149 firme active cu CAEN 1013.
Este PRODALIM SRL o firmă activă?
Da, la ultima verificare PRODALIM SRL (CUI 1689508) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.
Este PRODALIM SRL în insolvență?
Nu — la ultima verificare, PRODALIM SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.
Pot avea încredere în PRODALIM SRL?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru PRODALIM SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este PRODALIM SRL plătitoare de TVA?
Da, PRODALIM SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a PRODALIM SRL?
În anul 2025, PRODALIM SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.484.628 lei și un număr mediu de 15 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu PRODALIM SRL?
Firmoscop analizează PRODALIM SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Arad
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- ARA - OȘINA S.R.L. · Mun. Arad · CA 11.310.476 lei
- AGROCUTEAN S.R.L. · Sat Şiria Com. Şiria · CA 5.087.187 lei
- DECO REBESIR S.R.L. · Sat Şiria Com. Şiria · CA 1.686.312 lei
- POPAZIM SRL · Sat Zimandcuz Com. Zimandu Nou · CA 538.306 lei
- LAZURI BIO PRODUCTION S.R.L. · Sat Lazuri Com. Vârfurile · CA 69.414 lei
- TAL IOAN "TAL" ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ · Mun. Arad
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 22 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.