Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Mehedinți › IN-OVO SRL

IN-OVO SRL

Înființată în 2005 · 21 de ani vechime · Sat Căzăneşti Com. Căzăneşti
CUI 17342962 · J2005000153257
Fără probleme găsite Verificat la ANAF · 26 octombrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Deblochezi gratuit, cu un cont — plus dosarele din instanță și monitorizare.

Termen de plată sugerat ■ ■ ■ zile
Plafon de credit ■ ■ ■ ■ ■ lei
Dosare în instanță detalii
Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire IN-OVO SRL
Cod fiscal (CIF) RO17342962
Nr. Reg. Comerțului J2005000153257
Sediu Sat Căzăneşti Com. Căzăneşti, Mehedinţi
Telefon 0252384839

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026.

Reprezentanți

BORUGĂ DAN EUGEN · administrator

Identitate

Starefuncțiune
CAEN7111 · Activități de arhitectură
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 26 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 26 octombrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută IN-OVO SRL după CUI 17342962 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
437.827 lei
+2,0% vs 2024
Profit net 2025
115.236 lei
-20,4% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă26.3%
Față de sectorpeste 56% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 4.867 de firme din Activități de arhitectură care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 21,3%.

Mărime față de sector2 angajați · peste 74% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 5.082 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.5×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 102.450 lei20142015: 208.113 lei20152016: 247.200 lei20162017: 226.516 lei20172018: 239.269 lei20182019: 267.484 lei20192020: 298.538 lei20202021: 100.134 lei20212022: 692.363 lei20222023: 227.951 lei20232024: 430.252 lei20242025: 437.827 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 437.827 lei 115.236 lei 2
2024 430.252 lei 144.714 lei 2
2023 227.951 lei 11.923 lei 2
2022 692.363 lei 64.007 lei 2
2021 100.134 lei -59.643 lei 2
2020 298.538 lei 60.423 lei 2
2019 267.484 lei 86.619 lei 2
2018 239.269 lei 47.538 lei 3
2017 226.516 lei 38.734 lei 3
2016 247.200 lei 64.423 lei 3
2015 208.113 lei 80.913 lei 3
2014 102.450 lei 7.422 lei 2
2013 573.935 lei 202.281 lei 1
2012 112.993 lei 24.764 lei 1
2011 101.698 lei 16.403 lei 0
2010 32.750 lei -22.152 lei 1
2009 79.860 lei 18.181 lei 1
2008 67.330 lei 19.586 lei —

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 50 de zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 98 de zile+18 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 26,32%−7,31 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 34,34%+5,27 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,91×−0,53 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,52×+0,11 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,79% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 65,66%−5,15 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 65,8%−5,13 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 218.914 lei+3.788 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 2,49×+0,38 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 38,86%−25,62 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.420 din 6.853 de firme active cu bilanț depus (CAEN 7111)
Vechime relativămai veche decât 83% dintre cele 8.917 firme active din sector
SectorCAEN 7111 · Activități de arhitectură →

Contracte publice

Contracte publice (SEAP)1
Valoare totală (2026)9.256.628 lei

Autorități: MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN

Achiziții directe (SEAP)6
Valoare totală (2024–2025)461.964 lei

Cumpărători: Comuna Sfantu Gheorghe (Primaria Comunei Sfantu Gheorghe), PRIMARIA COMUNEI BARBATESTI, COMUNA OBARSIA DE CAMP

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2024–2026.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru IN-OVO SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți IN-OVO SRL? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

IN-OVO SRL, cu sediul în Sat Căzăneşti Com. Căzăneşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 17342962, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2005000153257. Firma a fost înființată la data de 11 martie 2005 și are ca obiect principal de activitate Activități de arhitectură (CAEN 7111).

La ultima verificare, IN-OVO SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 437.827 lei și un rezultat net de 115.236 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are IN-OVO SRL?

IN-OVO SRL (CUI 17342962) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 26 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă IN-OVO SRL în sectorul său?

IN-OVO SRL ocupă locul 1.420 din 6.853 de firme active cu bilanț depus în CAEN 7111 (Activități de arhitectură), după cifra de afaceri.

Cât de veche este IN-OVO SRL față de firmele din același domeniu?

IN-OVO SRL este mai veche decât 83% dintre cele 8.917 firme active cu CAEN 7111.

Este IN-OVO SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare IN-OVO SRL (CUI 17342962) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este IN-OVO SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, IN-OVO SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în IN-OVO SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru IN-OVO SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este IN-OVO SRL plătitoare de TVA?

Da, IN-OVO SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a IN-OVO SRL?

În anul 2025, IN-OVO SRL a raportat o cifră de afaceri de 437.827 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu IN-OVO SRL?

Firmoscop analizează IN-OVO SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Mehedinţi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 7111 din Mehedinți, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Mehedinți

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.