INNOMARKETING SRL
Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Îți trimitem un link de confirmare pe email — un click și gata, fără cod de tastat. Confirmarea îți creează un cont Firmoscop și înseamnă că accepți Termenii și Confidențialitatea. Poți scoate firma din listă oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 23 august 2026.
Reprezentanți
CIOCEANU GEORGE-MARIUS · administratorSTANCIU ALEXANDRU · administratorVezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 23 august 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | În funcțiune | 23 august 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 23 august 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 23 august 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 23 august 2026 |
| Modificări la Registrul Comerțului | Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare | 23 august 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută INNOMARKETING SRL după CUI 18904260 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Comparat cu 20.475 de firme din Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 62,4%.
Mediana sectorului: 1 angajat, din 20.914 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.
Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2.308.842 lei | 123.819 lei | 9 |
| 2024 | 2.171.605 lei | 215.250 lei | 8 |
| 2023 | 2.275.302 lei | 363.132 lei | 9 |
| 2022 | 1.811.591 lei | 301.555 lei | 8 |
| 2021 | 999.115 lei | 203.870 lei | 8 |
| 2020 | 1.014.692 lei | 192.106 lei | 8 |
| 2019 | 989.100 lei | 260.355 lei | 8 |
| 2018 | 671.756 lei | 116.982 lei | 8 |
| 2017 | 373.995 lei | 122.783 lei | 7 |
| 2016 | 81.288 lei | 26.742 lei | 4 |
| 2015 | 163.706 lei | 3.708 lei | 4 |
| 2014 | 473.412 lei | 25.824 lei | 9 |
| 2013 | 274.380 lei | 91.333 lei | 5 |
| 2012 | 183.161 lei | 36.948 lei | 4 |
| 2011 | 105.448 lei | 3.728 lei | 3 |
| 2010 | 91.695 lei | 15.460 lei | 3 |
| 2009 | 98.139 lei | -6.337 lei | 4 |
| 2008 | 81.445 lei | -23.755 lei | 3 |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 1.287 din 14.211 firme active cu bilanț depus (CAEN 6210) |
| Vechime relativă | mai veche decât 96% dintre cele 25.776 firme active din sector |
| Sector | CAEN 6210 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) → |
Grup de firme
Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru INNOMARKETING SRL
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți INNOMARKETING SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.
Obligații fiscale recurente
Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.
Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →
Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.
Mulțumim că ai trecut pe la noi
Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:
Ți-a fost de folos pagina asta?
Verifică altă firmă
Despre firmă
INNOMARKETING SRL, cu sediul în Mun. Câmpina, are codul unic de înregistrare (CUI) 18904260, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2006001677294. Firma a fost înființată la data de 3 august 2006 și are ca obiect principal de activitate Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).
La ultima verificare, INNOMARKETING SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.308.842 lei și un rezultat net de 123.819 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 23 august 2026.
Întrebări frecvente
Ce verdict are INNOMARKETING SRL?
INNOMARKETING SRL (CUI 18904260) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 23 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Ce loc ocupă INNOMARKETING SRL în sectorul său?
INNOMARKETING SRL ocupă locul 1.287 din 14.211 firme active cu bilanț depus în CAEN 6210 (Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)), după cifra de afaceri.
Cât de veche este INNOMARKETING SRL față de firmele din același domeniu?
INNOMARKETING SRL este mai veche decât 96% dintre cele 25.776 firme active cu CAEN 6210.
Este INNOMARKETING SRL o firmă activă?
Da, la ultima verificare INNOMARKETING SRL (CUI 18904260) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.
Este INNOMARKETING SRL în insolvență?
Nu — la ultima verificare, INNOMARKETING SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.
Pot avea încredere în INNOMARKETING SRL?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru INNOMARKETING SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este INNOMARKETING SRL plătitoare de TVA?
Da, INNOMARKETING SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a INNOMARKETING SRL?
În anul 2025, INNOMARKETING SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.308.842 lei și un număr mediu de 9 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu INNOMARKETING SRL?
Firmoscop analizează INNOMARKETING SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Prahova
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- SYNTEQ SOLUTIONS SRL · Mun. Ploieşti · CA 15.783.298 lei
- KIBI SOFTWARE SRL · Orş. Băicoi · CA 13.163.342 lei
- SHOPMANIA NET SRL · Mun. Ploieşti · CA 12.707.667 lei
- TMT ANALYSIS LIMITED S.R.L. · Mun. Ploieşti · CA 12.203.442 lei
- INSURETECH S.R.L. · Mun. Ploieşti · CA 6.897.312 lei
- INTERACTIVELY SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L. · Mun. Câmpina · CA 6.657.271 lei
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 23 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.