Sari la conținut
FirmoscopFirmeVrancea › CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL

CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL

Înființată în 2006 · 20 ani vechime · Sat Bârseşti Com. Bârseşti
CUI 18948232 · J2006000614395
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL
Cod fiscal (CIF) RO18948232
Nr. Reg. Comerțului J2006000614395
Sediu social Fdt. Morii nr. 1, Sat Bârseşti Com. Bârseşti, jud. VRANCEA
Telefon 0769291921

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

HÂRȘU COSTICĂ · administratorHÎRŞU CAMELIA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 18.08.2006
CAEN1628 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL după CUI 18948232 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
408.315 lei
-4.0% vs 2024
Profit net 2025
2.741 lei
+121.6% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă0.7%
Față de sectorpeste 33% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 502 de firme din Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 4,8%.

Mărime față de sector3 angajați · peste 79% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 622 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 1.048.152 lei20142015: 656.470 lei20152016: 381.439 lei20162017: 424.446 lei20172018: 527.914 lei20182019: 354.406 lei20192020: 345.860 lei20202021: 420.314 lei20212022: 700.719 lei20222023: 731.884 lei20232024: 426.435 lei20242025: 408.315 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 408.315 lei 2.741 lei 3
2024 426.435 lei -12.664 lei 4
2023 731.884 lei 97.054 lei 7
2022 700.719 lei -7.795 lei 7
2021 420.314 lei -32.305 lei 5
2020 345.860 lei -18.500 lei 5
2019 354.406 lei -10.209 lei 4
2018 527.914 lei 37.634 lei 7
2017 424.446 lei -77.933 lei 8
2016 381.439 lei -81.344 lei 5
2015 656.470 lei 60.265 lei 4
2014 1.048.152 lei 160.804 lei 4
2013 1.315.912 lei 365.739 lei 3
2012 562.129 lei 20.862 lei 3
2011 1.302.158 lei 295.200 lei 11
2010 519.239 lei 141.723 lei 6
2009 383.059 lei 1.137 lei 10
2008 108.415 lei -63.820 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 68 zile−32 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 106 zile−50 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 0,67%+3,64 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 14,62%−6,26 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 6,84×+2,05 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,17×−0,09 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 0,62%+3,48 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 0,53%+2,8 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 85,38%+6,26 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 136.105 lei+29.496 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,78× cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 9,8×+1,43 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 37 zile−7 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 1,99%+2,89 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 93 din 333 firme active cu bilanț depus (CAEN 1628)
Vechime relativămai veche decât 88% dintre cele 674 firme active din sector
SectorCAEN 1628 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite →

Contracte publice

Achiziții directe (SEAP)6
Valoare totală (2025–2026)39.020 lei

Cumpărători: COMUNA MATCA, SCOALA GIMNAZIALAPUFESTI, Comuna Cudalbi (Primaria Cudalbi)

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2025–2026.

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2
Dintre care radiate (închise)2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL, cu sediul în Sat Bârseşti Com. Bârseşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 18948232, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2006000614395. Firma a fost înființată la data de 18 august 2006 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN 1628).

La ultima verificare, CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 408.315 lei și un rezultat net de 2.741 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL?

CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL (CUI 18948232) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL în sectorul său?

CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL ocupă locul 93 din 333 firme active cu bilanț depus în CAEN 1628 (Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL față de firmele din același domeniu?

CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL este mai veche decât 88% dintre cele 674 firme active cu CAEN 1628.

Este CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL (CUI 18948232) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?

Da, CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL?

În anul 2025, CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 408.315 lei și un număr mediu de 3 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL?

Firmoscop analizează CAMIL TOUR SERV CONSTRUCT SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Vrancea

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Vrancea

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.