Sari la conținut
FirmoscopFirmeIalomița › GRUP SERVICII SRL

GRUP SERVICII SRL

Înființată în 2006 · 19 ani vechime · Mun. Slobozia
CUI 19112617 · J2006000507217
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire GRUP SERVICII SRL
Cod fiscal (CIF) RO19112617
Nr. Reg. Comerțului J2006000507217
Sediu social Str. Viilor nr. 3, bl. R3, sc. A, ap. 1, incintă autoservice - biroul nr. 3, Mun. Slobozia, jud. IALOMIŢA, 920081
Telefon 0723492119

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

DIMACHE NECULAI · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 17.10.2006
CAEN8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută GRUP SERVICII SRL după CUI 19112617 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
1.867.686 lei
+14.0% vs 2024
Profit net 2025
231.076 lei
+188.3% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă12.4%
Față de sectorpeste 31% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 5.832 de firme din Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 23,4%.

Mărime față de sector18 angajați · peste 88% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 5.945 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.3×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 572.451 lei20142015: 664.949 lei20152016: 793.452 lei20162017: 844.684 lei20172018: 1.064.040 lei20182019: 1.090.602 lei20192020: 1.036.161 lei20202021: 1.178.913 lei20212022: 1.253.348 lei20222023: 1.517.668 lei20232024: 1.642.301 lei20242025: 1.867.686 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.867.686 lei 231.076 lei 18
2024 1.642.301 lei 80.143 lei 19
2023 1.517.668 lei 189.859 lei 18
2022 1.253.348 lei 135.983 lei 18
2021 1.178.913 lei 125.151 lei 18
2020 1.036.161 lei 98.247 lei 17
2019 1.090.602 lei 78.877 lei 19
2018 1.064.040 lei 88.668 lei 20
2017 844.684 lei 118.280 lei 19
2016 793.452 lei 156.833 lei 19
2015 664.949 lei 111.398 lei 18
2014 572.451 lei 93.317 lei 18
2013 546.943 lei 70.559 lei 17
2012 562.912 lei 77.181 lei 18
2011 596.580 lei 13.842 lei 21
2010 637.927 lei -8.390 lei 26
2009 730.884 lei 55.538 lei 28
2008 794.126 lei 166.305 lei 24

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 32 zile−19 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 111 zile−21 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 12,37%+7,49 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 26,05%−8,95 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 3,84×+0,98 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,35×−0,19 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 50,25%+31,32 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 37,16%+24,85 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 73,95%+8,95 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 103.760 lei+17.323 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor +0,48 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 17,12%+10,83 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 821 din 7.990 firme active cu bilanț depus (CAEN 8299)
Vechime relativămai veche decât 91% dintre cele 17.500 firme active din sector
SectorCAEN 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru GRUP SERVICII SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți GRUP SERVICII SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru GRUP SERVICII SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

GRUP SERVICII SRL, cu sediul în Mun. Slobozia, are codul unic de înregistrare (CUI) 19112617, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2006000507217. Firma a fost înființată la data de 18 octombrie 2006 și are ca obiect principal de activitate Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

La ultima verificare, GRUP SERVICII SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.867.686 lei și un rezultat net de 231.076 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are GRUP SERVICII SRL?

GRUP SERVICII SRL (CUI 19112617) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă GRUP SERVICII SRL în sectorul său?

GRUP SERVICII SRL ocupă locul 821 din 7.990 firme active cu bilanț depus în CAEN 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este GRUP SERVICII SRL față de firmele din același domeniu?

GRUP SERVICII SRL este mai veche decât 91% dintre cele 17.500 firme active cu CAEN 8299.

Este GRUP SERVICII SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare GRUP SERVICII SRL (CUI 19112617) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este GRUP SERVICII SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, GRUP SERVICII SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în GRUP SERVICII SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru GRUP SERVICII SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este GRUP SERVICII SRL plătitoare de TVA?

Da, GRUP SERVICII SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a GRUP SERVICII SRL?

În anul 2025, GRUP SERVICII SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.867.686 lei și un număr mediu de 18 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu GRUP SERVICII SRL?

Firmoscop analizează GRUP SERVICII SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ialomiţa

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Ialomița

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.