Sari la conținut
FirmoscopFirmeSatu Mare › KAFU SRL

KAFU SRL

Înființată în 2006 · 19 ani vechime · Sat Căpleni Com. Căpleni
CUI 19210682 · J2006001143304
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire KAFU SRL
Cod fiscal (CIF) RO19210682
Nr. Reg. Comerțului J2006001143304
Sediu Sat Căpleni Com. Căpleni, Satu Mare
Telefon 0740549199

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

EIZNER GABOR · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 17.11.2006
CAEN4331 · Lucrări de ipsoserie
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută KAFU SRL după CUI 19210682 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 78/100
Cifră de afaceri 2025
1.853.310 lei
-69.0% vs 2024
Profit net 2025
10.240 lei
-37.2% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă0.6%
Față de sectorpeste 26% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 305 de firme din Lucrări de ipsoserie care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 13,6%.

Mărime față de sector8 angajați · peste 91% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 351 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital2.4×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 180.554 lei20142015: 235.877 lei20152016: 652.022 lei20162017: 672.848 lei20172018: 904.140 lei20182019: 1.456.121 lei20192020: 1.146.244 lei20202021: 1.923.761 lei20212022: 1.868.820 lei20222023: 2.384.754 lei20232024: 5.883.900 lei20242025: 1.853.310 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.853.310 lei 10.240 lei 8
2024 5.883.900 lei 16.309 lei 9
2023 2.384.754 lei 90.259 lei 12
2022 1.868.820 lei 132.658 lei 13
2021 1.923.761 lei 382.883 lei 12
2020 1.146.244 lei 42.181 lei 10
2019 1.456.121 lei 50.713 lei 12
2018 904.140 lei 73.681 lei 12
2017 672.848 lei 5.930 lei 8
2016 652.022 lei 24.566 lei 7
2015 235.877 lei 1.434 lei 5
2014 180.554 lei 3.185 lei 4
2013 143.358 lei 673 lei 3
2012 216.995 lei 2.682 lei 2
2011 59.609 lei 4.498 lei 2
2010 31.365 lei -21 lei 3
2009 45.479 lei 1.838 lei 2
2008 62.279 lei -3.090 lei 3

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 397 zile+225 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 217 zile+108 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 0,55%+0,27 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 70,52%−5,75 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,42×+0,11 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 2,43×−0,95 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 1,23%−0,76 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 0,36%−0,09 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 29,04%+6,51 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 231.664 lei−422.103 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,65×−0,97 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 7,38×−17,74 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 49 zile+34 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 1,19%+0,69 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,3%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă mică — 500 din 4.860 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 2,7% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 29 din 553 firme active cu bilanț depus (CAEN 4331)
Vechime relativămai veche decât 94% dintre cele 1.419 firme active din sector
SectorCAEN 4331 · Lucrări de ipsoserie →

Contracte publice

Achiziții directe (SEAP)12
Valoare totală (2024–2026)260.103 lei

Cumpărători: Comuna Capleni, Liceul Tehnologic Simion Barnutiu Carei, GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2024–2026.

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru KAFU SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți KAFU SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru KAFU SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

KAFU SRL, cu sediul în Sat Căpleni Com. Căpleni, are codul unic de înregistrare (CUI) 19210682, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2006001143304. Firma a fost înființată la data de 17 noiembrie 2006 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de ipsoserie (CAEN 4331).

La ultima verificare, KAFU SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.853.310 lei și un rezultat net de 10.240 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are KAFU SRL?

KAFU SRL (CUI 19210682) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă KAFU SRL în sectorul său?

KAFU SRL ocupă locul 29 din 553 firme active cu bilanț depus în CAEN 4331 (Lucrări de ipsoserie), după cifra de afaceri.

Cât de veche este KAFU SRL față de firmele din același domeniu?

KAFU SRL este mai veche decât 94% dintre cele 1.419 firme active cu CAEN 4331.

Este KAFU SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare KAFU SRL (CUI 19210682) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este KAFU SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, KAFU SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în KAFU SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru KAFU SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este KAFU SRL plătitoare de TVA?

Da, KAFU SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a KAFU SRL?

În anul 2025, KAFU SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.853.310 lei și un număr mediu de 8 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu KAFU SRL?

Firmoscop analizează KAFU SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Satu Mare

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Satu Mare

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.