Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › KERRIA 07 SRL

KERRIA 07 SRL

Înființată în 2006 · 19 ani vechime · Sector 4 Mun. Bucureşti
CUI 19238187 · J40/19214/2006
Fără probleme găsite Re-verificat · 25 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire KERRIA 07 SRL
Cod fiscal (CIF) RO19238187
Nr. Reg. Comerțului J40/19214/2006
Sediu social Str. Străduinţei nr. 2A, bl. A19, sc. 1, et. 7, ap. 31, Sector 4 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Telefon 0722558926

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.

Reprezentanți

AMANCEI ELENA - LUMINIŢA · administrator

Identitate

StareRELUARE ACTIVITATE din data 30.01.2019
CAEN4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 25 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 25 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 25 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 25 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 25 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută KERRIA 07 SRL după CUI 19238187 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
1.511.416 lei
-8.0% vs 2024
Profit net 2025
6.458 lei
-83.4% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă0.4%
Față de sectorpeste 37% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 27.681 de firme din Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,2%.

Mărime față de sector2 angajați · peste 58% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 25.689 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital1.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2010: 3.873 lei20102011: 0 lei20112012: 0 lei20122013: 0 lei20132014: 0 lei20142019: 936.471 lei20192020: 1.883.515 lei20202021: 1.764.543 lei20212022: 1.843.376 lei20222023: 1.763.123 lei20232024: 1.640.994 lei20242025: 1.511.416 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.511.416 lei 6.458 lei 2
2024 1.640.994 lei 39.010 lei 3
2023 1.763.123 lei 60.269 lei 3
2022 1.843.376 lei 67.415 lei 3
2021 1.764.543 lei 3.324 lei 3
2020 1.883.515 lei 68.673 lei 3
2019 936.471 lei 111.753 lei 3
2018 -200 lei
2017 -83 lei
2016 0 lei
2015 0 lei
2014 0 lei 0 lei
2013 0 lei 0 lei
2012 0 lei 0 lei
2011 0 lei 0 lei
2010 3.873 lei -7.924 lei 1
2009 48.333 lei -39.466 lei 2
2008 15.393 lei -6.455 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 52 zile+5 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 4 zile+2 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 0,43%−1,95 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 54,2%+0,13 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,84× active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,15× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 3,44%−18,09 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 1,62%−8,35 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 47,08%+0,77 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 755.708 lei+208.710 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 3,79×−0,41 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 4,72×−0,14 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 77 zile+2 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 0,59%−2,28 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.478 din 11.193 firme active cu bilanț depus (CAEN 4322)
Vechime relativămai veche decât 85% dintre cele 18.043 firme active din sector
SectorCAEN 4322 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru KERRIA 07 SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți KERRIA 07 SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru KERRIA 07 SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

KERRIA 07 SRL, cu sediul în Sector 4 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 19238187, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/19214/2006. Firma a fost înființată la data de 27 noiembrie 2006 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).

La ultima verificare, KERRIA 07 SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.511.416 lei și un rezultat net de 6.458 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are KERRIA 07 SRL?

KERRIA 07 SRL (CUI 19238187) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 25 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă KERRIA 07 SRL în sectorul său?

KERRIA 07 SRL ocupă locul 1.478 din 11.193 firme active cu bilanț depus în CAEN 4322 (Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat), după cifra de afaceri.

Cât de veche este KERRIA 07 SRL față de firmele din același domeniu?

KERRIA 07 SRL este mai veche decât 85% dintre cele 18.043 firme active cu CAEN 4322.

Este KERRIA 07 SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare KERRIA 07 SRL (CUI 19238187) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este KERRIA 07 SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, KERRIA 07 SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în KERRIA 07 SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru KERRIA 07 SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este KERRIA 07 SRL plătitoare de TVA?

Da, KERRIA 07 SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a KERRIA 07 SRL?

În anul 2025, KERRIA 07 SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.511.416 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu KERRIA 07 SRL?

Firmoscop analizează KERRIA 07 SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.