Sari la conținut
FirmoscopFirmeSatu Mare › BONNE CHANCE SRL

BONNE CHANCE SRL

Înființată în 2006 · 19 ani vechime · Sat Supuru de Sus Com. Supur
CUI 19250075 · J30/1199/2006
Verifică înainte Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Verifică înainte

Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BONNE CHANCE SRL
Cod fiscal (CIF) RO19250075
Nr. Reg. Comerțului J30/1199/2006
Sediu social Str. PRINCIPALĂ nr. 1, Sat Supuru de Sus Com. Supur, jud. SATU MARE, 447297
Telefon 0740619986

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

CHIȘ GHEORGHE IOAN · administratorCHIȘ LILIANA DARIA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 29.11.2006
CAEN5610 · Restaurante
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BONNE CHANCE SRL după CUI 19250075 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 50/100
Cifră de afaceri 2025
1.569.382 lei
+10.0% vs 2024
Profit net 2025
139.073 lei
+303.6% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă8.9%
Față de sectorpeste 68% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 6.155 de firme din Baruri și alte activități de servire a băuturilor care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,2%.

Mărime față de sector13 angajați · peste 97% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 6.435 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Prudent: cere un avans și ține termenul scurt, fără să lași expunerea să crească. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2013: 0 lei20132014: 189.619 lei20142015: 364.956 lei20152016: 378.399 lei20162017: 504.545 lei20172018: 550.733 lei20182019: 989.652 lei20192020: 640.404 lei20202022: 1.014.591 lei20222023: 1.221.147 lei20232024: 1.429.566 lei20242025: 1.569.382 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.569.382 lei 139.073 lei 13
2024 1.429.566 lei 34.462 lei 13
2023 1.221.147 lei -311.201 lei 13
2022 1.014.591 lei -183.203 lei 13
2020 640.404 lei 6.645 lei 12
2019 989.652 lei -158.619 lei 11
2018 550.733 lei -199.533 lei 9
2017 504.545 lei -111.266 lei 8
2016 378.399 lei -65.984 lei 8
2015 364.956 lei -75.824 lei 9
2014 189.619 lei -41.178 lei 9
2013 0 lei -2.047 lei
2012 8.400 lei -16.339 lei
2011 8.400 lei -16.339 lei
2010 23.100 lei 3.782 lei
2009 15.600 lei -4.739 lei
2008 14.400 lei -35.598 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 17 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 298 zile−65 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 37 zile+13 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 8,86%+6,45 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 178,58%−19,47 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,56×+0,06 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 19,37%+14,57 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -78,72%+19,47 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 120.722 lei+10.755 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 2,19×+0,2 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 121,71×+104,83 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 3 zile−19 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 10,53%+6,83 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

8,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 571 din 6.401 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 751 din 9.524 firme active cu bilanț depus (CAEN 5610)
Vechime relativămai veche decât 89% dintre cele 21.037 firme active din sector
SectorCAEN 5610 · Restaurante →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BONNE CHANCE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BONNE CHANCE SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

BONNE CHANCE SRL, cu sediul în Sat Supuru de Sus Com. Supur, are codul unic de înregistrare (CUI) 19250075, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J30/1199/2006. Firma a fost înființată la data de 29 noiembrie 2006 și are ca obiect principal de activitate Restaurante (CAEN 5610).

La ultima verificare, BONNE CHANCE SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.569.382 lei și un rezultat net de 139.073 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BONNE CHANCE SRL?

BONNE CHANCE SRL (CUI 19250075) are verdict galben („Verifică înainte”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Ce loc ocupă BONNE CHANCE SRL în sectorul său?

BONNE CHANCE SRL ocupă locul 751 din 9.524 firme active cu bilanț depus în CAEN 5610 (Restaurante), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BONNE CHANCE SRL față de firmele din același domeniu?

BONNE CHANCE SRL este mai veche decât 89% dintre cele 21.037 firme active cu CAEN 5610.

Este BONNE CHANCE SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare BONNE CHANCE SRL (CUI 19250075) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este BONNE CHANCE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, BONNE CHANCE SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în BONNE CHANCE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BONNE CHANCE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BONNE CHANCE SRL plătitoare de TVA?

Da, BONNE CHANCE SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BONNE CHANCE SRL?

În anul 2025, BONNE CHANCE SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.569.382 lei și un număr mediu de 13 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BONNE CHANCE SRL?

Firmoscop analizează BONNE CHANCE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Satu Mare

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Satu Mare →

Mergi mai departe

Firme din Satu Mare

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Ce verifici înainte de un termen de plată

Cum stabilești plafonul și scadența când semnalele sunt mixte.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.