Sari la conținut
FirmoscopFirmeTeleorman › CONSTRUCT CARLI SRL

CONSTRUCT CARLI SRL

Înființată în 2007 · 19 ani vechime · Sat Nenciuleşti Com. Nenciuleşti
CUI 21031476 · J2007000101342
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CONSTRUCT CARLI SRL
Cod fiscal (CIF) RO21031476
Nr. Reg. Comerțului J2007000101342
Sediu social Str. Stadionului nr. 29, Sat Nenciuleşti Com. Nenciuleşti, jud. TELEORMAN
Telefon 0767925767

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

MOHOREA ROMULUS FLORIN · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 08.02.2007
CAEN1107 · Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CONSTRUCT CARLI SRL după CUI 21031476 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
4.257.576 lei
+21.0% vs 2024
Profit net 2025
977.554 lei
+73.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă23.0%
Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 87.358 lei20142015: 124.799 lei20152016: 252.481 lei20162017: 546.998 lei20172018: 687.683 lei20182019: 742.684 lei20192020: 849.703 lei20202021: 1.720.725 lei20212022: 2.029.762 lei20222023: 2.645.073 lei20232024: 3.522.315 lei20242025: 4.257.576 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 4.257.576 lei 977.554 lei 15
2024 3.522.315 lei 562.656 lei 19
2023 2.645.073 lei 933.523 lei 17
2022 2.029.762 lei 807.873 lei 16
2021 1.720.725 lei 744.540 lei 15
2020 849.703 lei 97.881 lei 12
2019 742.684 lei 94.226 lei 12
2018 687.683 lei 82.288 lei 10
2017 546.998 lei 145.816 lei 7
2016 252.481 lei 44.551 lei 6
2015 124.799 lei -42.946 lei 6
2014 87.358 lei -54.370 lei 6
2013 58.915 lei -99.418 lei 4
2012 44.110 lei -26.086 lei 3
2011 9.970 lei -14.639 lei 1
2010 6.774 lei -10.454 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 16 ani (2010–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 55 zile−16 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 15 zile+3 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 22,96%+6,99 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 18,49%−1,63 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 5,41×+0,44 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,23× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 34,5%+13,87 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 28,12%+11,64 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 81,51%+1,63 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 283.838 lei+98.453 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,22×+0,19 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 2,11×+0,21 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 173 zile−19 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 38,22%+15,92 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 45 din 392 firme active cu bilanț depus (CAEN 1107)
Vechime relativămai veche decât 64% dintre cele 924 firme active din sector
SectorCAEN 1107 · Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate →

Contracte publice

Achiziții directe (SEAP)59
Valoare totală (2024–2026)101.396 lei

Cumpărători: DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN, Gradinita cu program prelungit nr. 4, LICEUL TEORETIC VIDELE

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2024–2026.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CONSTRUCT CARLI SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CONSTRUCT CARLI SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru CONSTRUCT CARLI SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CONSTRUCT CARLI SRL, cu sediul în Sat Nenciuleşti Com. Nenciuleşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 21031476, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2007000101342. Firma a fost înființată la data de 9 februarie 2007 și are ca obiect principal de activitate Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate (CAEN 1107).

La ultima verificare, CONSTRUCT CARLI SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4.257.576 lei și un rezultat net de 977.554 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CONSTRUCT CARLI SRL?

CONSTRUCT CARLI SRL (CUI 21031476) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă CONSTRUCT CARLI SRL în sectorul său?

CONSTRUCT CARLI SRL ocupă locul 45 din 392 firme active cu bilanț depus în CAEN 1107 (Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CONSTRUCT CARLI SRL față de firmele din același domeniu?

CONSTRUCT CARLI SRL este mai veche decât 64% dintre cele 924 firme active cu CAEN 1107.

Este CONSTRUCT CARLI SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare CONSTRUCT CARLI SRL (CUI 21031476) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CONSTRUCT CARLI SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CONSTRUCT CARLI SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CONSTRUCT CARLI SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CONSTRUCT CARLI SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CONSTRUCT CARLI SRL plătitoare de TVA?

Da, CONSTRUCT CARLI SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CONSTRUCT CARLI SRL?

În anul 2025, CONSTRUCT CARLI SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.257.576 lei și un număr mediu de 15 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CONSTRUCT CARLI SRL?

Firmoscop analizează CONSTRUCT CARLI SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Teleorman

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Teleorman

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.