Sari la conținut
FirmoscopFirmeIași › TECHNO FUSION SRL

TECHNO FUSION SRL

Înființată în 2007 · 19 ani vechime · Mun. Iaşi
CUI 21343176 · J2007000741229
Fără probleme găsite Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TECHNO FUSION SRL
Cod fiscal (CIF) RO21343176
Nr. Reg. Comerțului J2007000741229
Sediu social Str. Petre Andrei nr. 4C, ap. 2, parter, Mun. Iaşi, 700495

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 13.03.2007
CAEN6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută TECHNO FUSION SRL după CUI 21343176 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
4.379.187 lei
+31.0% vs 2024
Profit net 2025
3.196.883 lei
+101.2% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă73.0%
Față de sectorpeste 87% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 1.625 de firme din Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 16,9%.

Mărime față de sector11 angajați · peste 98% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.999 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 1.554.317 lei20142015: 3.172.833 lei20152016: 1.249.624 lei20162017: 1.214.503 lei20172018: 4.593.322 lei20182019: 4.148.138 lei20192020: 4.585.413 lei20202021: 4.574.148 lei20212022: 5.010.903 lei20222023: 1.811.927 lei20232024: 3.348.195 lei20242025: 4.379.187 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 4.379.187 lei 3.196.883 lei 11
2024 3.348.195 lei 1.589.019 lei 20
2023 1.811.927 lei 444.666 lei 31
2022 5.010.903 lei 3.672.464 lei 30
2021 4.574.148 lei 5.364.546 lei 19
2020 4.585.413 lei 2.279.771 lei 35
2019 4.148.138 lei 2.150.013 lei 28
2018 4.593.322 lei 2.710.807 lei 42
2017 1.214.503 lei 474.691 lei 23
2016 1.249.624 lei 200.612 lei 14
2015 3.172.833 lei 1.066.271 lei 20
2014 1.554.317 lei 278.205 lei 26
2013 1.770.860 lei 261.559 lei 26
2012 2.993.326 lei 858.199 lei 28
2011 1.850.472 lei 509.242 lei 25
2010 1.534.438 lei 109.588 lei 21
2009 1.072.972 lei 75.751 lei 6
2008 577.710 lei 5.487 lei 4

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 194 zile−281 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 320 zile−201 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 73%+25,54 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 9,41%−7,6 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 10,63×+4,75 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,1×−0,11 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 14,29%+6,8 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 12,93%+6,73 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 90,52%+7,67 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 398.108 lei+230.698 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,18× cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 0,24×+0,06 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 1.536 zile−455 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 147,58%+93,4 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 129 din 1.926 firme active cu bilanț depus (CAEN 6811)
Vechime relativămai veche decât 81% dintre cele 4.495 firme active din sector
SectorCAEN 6811 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 11 august 2026Schimbare număr de înmatriculare: J22/741/2007 → J2007000741229

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru TECHNO FUSION SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TECHNO FUSION SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru TECHNO FUSION SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

TECHNO FUSION SRL, cu sediul în Mun. Iaşi, are codul unic de înregistrare (CUI) 21343176, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2007000741229. Firma a fost înființată la data de 14 martie 2007 și are ca obiect principal de activitate Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN 6811).

La ultima verificare, TECHNO FUSION SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4.379.187 lei și un rezultat net de 3.196.883 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are TECHNO FUSION SRL?

TECHNO FUSION SRL (CUI 21343176) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 31 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă TECHNO FUSION SRL în sectorul său?

TECHNO FUSION SRL ocupă locul 129 din 1.926 firme active cu bilanț depus în CAEN 6811 (Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii), după cifra de afaceri.

Cât de veche este TECHNO FUSION SRL față de firmele din același domeniu?

TECHNO FUSION SRL este mai veche decât 81% dintre cele 4.495 firme active cu CAEN 6811.

Este TECHNO FUSION SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare TECHNO FUSION SRL (CUI 21343176) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este TECHNO FUSION SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, TECHNO FUSION SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în TECHNO FUSION SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TECHNO FUSION SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TECHNO FUSION SRL plătitoare de TVA?

Da, TECHNO FUSION SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TECHNO FUSION SRL?

În anul 2025, TECHNO FUSION SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.379.187 lei și un număr mediu de 11 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TECHNO FUSION SRL?

Firmoscop analizează TECHNO FUSION SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Iaşi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Imobiliare în Iași →

Mergi mai departe

Firme din Iași

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.