Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Galați › LEVEL FIVE SRL

LEVEL FIVE SRL

Înființată în 2007 · 19 ani vechime · Municipiul Galaţi
CUI 22226743 · J2007001290173
Fără probleme găsite Verificat la ANAF · 3 noiembrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Deblochează gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Câte zile termen și cât plafon? Deblochezi cu emailul, gratuit.

Termen de plată sugerat ■ ■ ■ zile
Plafon de credit ■ ■ ■ ■ ■ lei
Dosare în instanță detalii
Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LEVEL FIVE SRL
Cod fiscal (CIF) RO22226743
Nr. Reg. Comerțului J2007001290173
Sediu social Prutului nr. 9, Clădirea C6, Municipiul Galaţi, 800205
Telefon 0742031324

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 4 noiembrie 2026 · ANAF, verificat pe 3 noiembrie 2026.

Reprezentanți

ROŞCA NICU · administratorZALĂ OTILIA-TANIA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Stareînregistrare depunere plângere și transmitere dosar integral la tribunal
CAEN5611 · Restaurante
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 4 noiembrie 2026 · ANAF, verificat pe 3 noiembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 4 noiembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 3 noiembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 4 noiembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 3 noiembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LEVEL FIVE SRL după CUI 22226743 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 94/100
Cifră de afaceri 2025
6.985.180 lei
-42,0% vs 2024
Profit net 2025
207.783 lei
-90,8% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă3.0%
Față de sectorpeste 52% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 11.214 firme din Restaurante care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,3%.

Mărime față de sector38 de angajați · peste 97% din sector

Mediana sectorului: 3 angajați, din 12.068 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.6×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 2.555.567 lei20142015: 3.286.917 lei20152016: 5.787.131 lei20162017: 5.072.912 lei20172018: 5.345.133 lei20182019: 5.182.201 lei20192020: 3.186.565 lei20202021: 4.141.894 lei20212022: 8.506.751 lei20222023: 9.708.098 lei20232024: 12.125.828 lei20242025: 6.985.180 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 6.985.180 lei 207.783 lei 38
2024 12.125.828 lei 2.270.786 lei 49
2023 9.708.098 lei 1.668.264 lei 46
2022 8.506.751 lei 1.543.721 lei 46
2021 4.141.894 lei 1.534.955 lei 41
2020 3.186.565 lei 235.460 lei 42
2019 5.182.201 lei 899.317 lei 39
2018 5.345.133 lei 896.035 lei 39
2017 5.072.912 lei 711.002 lei 58
2016 5.787.131 lei 430.481 lei 39
2015 3.286.917 lei 51.034 lei 49
2014 2.555.567 lei 129.337 lei 48
2013 2.886.774 lei 9.473 lei 44
2012 2.821.023 lei 244.485 lei 35
2011 2.611.651 lei 41.579 lei 35
2010 3.235.843 lei 78.473 lei 25
2009 3.331.174 lei 398.676 lei 23
2008 3.300.651 lei 209.661 lei 23

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 281 de zile+141 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 41 de zile−101 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 2,97%−15,76 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 36,47%+2,5 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,74×−0,2 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,58×+0,09 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 2,24%−21,95 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 1,41%−15,23 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 62,93%−5,84 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 183.821 lei−63.645 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,47×−0,42 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 6,92×−5,66 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 53 de zile+24 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 5,96%−14,96 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

7,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă medie sau mare — 61 din 772 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,1% la firmele de aceeași mărime · cu 0,8% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 627 din 11.102 firme active cu bilanț depus (CAEN 5611)
Vechime relativămai veche decât 87% dintre cele 16.428 de firme active din sector
SectorCAEN 5611 · Restaurante →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume3

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LEVEL FIVE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LEVEL FIVE SRL? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

LEVEL FIVE SRL, cu sediul în Municipiul Galaţi, are codul unic de înregistrare (CUI) 22226743, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2007001290173. Firma a fost înființată la data de 7 august 2007 și are ca obiect principal de activitate Restaurante (CAEN 5611).

La ultima verificare, LEVEL FIVE SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6.985.180 lei și un rezultat net de 207.783 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 4 noiembrie 2026 · ANAF, verificat pe 3 noiembrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LEVEL FIVE SRL?

LEVEL FIVE SRL (CUI 22226743) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 3 noiembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LEVEL FIVE SRL în sectorul său?

LEVEL FIVE SRL ocupă locul 627 din 11.102 firme active cu bilanț depus în CAEN 5611 (Restaurante), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LEVEL FIVE SRL față de firmele din același domeniu?

LEVEL FIVE SRL este mai veche decât 87% dintre cele 16.428 de firme active cu CAEN 5611.

Este LEVEL FIVE SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare LEVEL FIVE SRL (CUI 22226743) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LEVEL FIVE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LEVEL FIVE SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LEVEL FIVE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LEVEL FIVE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LEVEL FIVE SRL plătitoare de TVA?

Da, LEVEL FIVE SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LEVEL FIVE SRL?

În anul 2025, LEVEL FIVE SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.985.180 lei și un număr mediu de 38 de angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LEVEL FIVE SRL?

Firmoscop analizează LEVEL FIVE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Galaţi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Galați →

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 5611 din Galați, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Galați

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 4 noiembrie 2026 · ANAF, verificat pe 3 noiembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.