TOP CYRO PROD SRL
Firma e dizolvată — nu mai există juridic.
Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Confirmarea din email îți creează un cont Firmoscop gratuit — accepți Termenii și Confidențialitatea. Renunți oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 17 octombrie 2026.
Reprezentanți
CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENŢĂ BĂRBULEASA ION · lichidatorMILESCU RODICA · administratorIdentitate
Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 17 octombrie 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | Dizolvată | 19 octombrie 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Declarată inactivă fiscal | 17 octombrie 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 19 octombrie 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 30 septembrie 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută TOP CYRO PROD SRL după CUI 24104963 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Nu încheia contract — firma e dizolvată și nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în creștere.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2016 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2016 | 7.100 lei | -2.648 lei | — |
| 2015 | 3.095 lei | -3.889 lei | — |
| 2014 | 0 lei | 0 lei | — |
| 2013 | 5.468 lei | 929 lei | — |
| 2012 | 29.400 lei | 1.198 lei | — |
| 2011 | 33.354 lei | 414 lei | — |
| 2010 | 15.002 lei | -554 lei | 1 |
| 2009 | 18.215 lei | -443 lei | — |
| 2008 | 5.155 lei | -1.949 lei | — |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2008–2016). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2016, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2016 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 10.171 din 65.384 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2016. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,1% mai mult
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 507 din 608 firme active cu bilanț depus (CAEN 3101) |
| Vechime relativă | mai veche decât 69% dintre cele 1.205 firme active din sector |
| Sector | CAEN 3101 · Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine → |
Istoric modificări (Registrul Comerțului)
- 13 septembrie 2026Schimbare stare juridică: dizolvare → SUSPENDARE ACTIVITATE din data 12.02.2018
- 11 septembrie 2026Schimbare stare juridică: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 12.02.2018 → dizolvare
- 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: dizolvare → SUSPENDARE ACTIVITATE din data 12.02.2018
- 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 12.02.2018 → dizolvare
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru TOP CYRO PROD SRL
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți TOP CYRO PROD SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.
Verifică altă firmă
Despre firmă
TOP CYRO PROD SRL, cu sediul în Sat Glâmbocata, Comuna Leordeni, are codul unic de înregistrare (CUI) 24104963, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J03/1334/2008. Firma a fost înființată la data de 25 iunie 2008 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine (CAEN 3101).
La ultima verificare, TOP CYRO PROD SRL figura ca dizolvată în registrul comerțului. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2016 a raportat o cifră de afaceri de 7.100 lei și un rezultat net de -2.648 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 17 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
Întrebări frecvente
Ce verdict are TOP CYRO PROD SRL?
TOP CYRO PROD SRL (CUI 24104963) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 17 octombrie 2026. Firma e dizolvată — nu mai există juridic.
Ce loc ocupă TOP CYRO PROD SRL în sectorul său?
TOP CYRO PROD SRL ocupă locul 507 din 608 firme active cu bilanț depus în CAEN 3101 (Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine), după cifra de afaceri.
Cât de veche este TOP CYRO PROD SRL față de firmele din același domeniu?
TOP CYRO PROD SRL este mai veche decât 69% dintre cele 1.205 firme active cu CAEN 3101.
Este TOP CYRO PROD SRL o firmă activă?
Nu — TOP CYRO PROD SRL figurează ca dizolvată în registrul comerțului la data ultimei verificări.
Este TOP CYRO PROD SRL în insolvență?
Nu — la ultima verificare TOP CYRO PROD SRL (CUI 24104963) figura ca dizolvată în registrul comerțului, nu în insolvență.
Pot avea încredere în TOP CYRO PROD SRL?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TOP CYRO PROD SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este TOP CYRO PROD SRL plătitoare de TVA?
Nu, TOP CYRO PROD SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a TOP CYRO PROD SRL?
În anul 2016, TOP CYRO PROD SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.100 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TOP CYRO PROD SRL?
Firmoscop analizează TOP CYRO PROD SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Argeş
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- GENERAL PREST MOUVE SRL · Mun. Piteşti · CA 1.019.750 lei
- METAL MOB HOME SRL · Mun. Piteşti · CA 953.742 lei
- AGREGATE CONCASATE AG SRL · Sat Piatra, Comuna Stoeneşti · CA 466.677 lei
- PS MUSCELUL SOCIETATE COOPERATIVĂ · Municipiul Câmpulung · CA 354.826 lei
- VADPROD METAL S.R.L. · Mun. Piteşti · CA 280.807 lei
- LAU SEN MOBIL LUC SRL · Sat Bureteşti, Comuna Vedea · CA 243.937 lei
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 17 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.