Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › LETS CO LAB S.R.L.

LETS CO LAB S.R.L.

Înființată în 2008 · 17 ani vechime · Sector 1 Mun. Bucureşti
CUI 24703180 · J2008000781213
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LETS CO LAB S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO24703180
Nr. Reg. Comerțului J2008000781213
Sediu social Str. Măguricea nr. 23, bl. 8J, sc. 3, ap. 39, Sector 1 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 14232
Telefon 0744675605

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

GAVRILESCU DRAGOŞ IOAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareRELUARE ACTIVITATE din data 19.04.2013
CAEN8559 · Alte forme de învățământ n.c.a.
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LETS CO LAB S.R.L. după CUI 24703180 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
338.469 lei
+16.0% vs 2024
Profit net 2025
95.245 lei
+1386.8% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă28.1%
Față de sectorpeste 57% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 5.281 de firme din Alte forme de învățământ n.c.a. care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 20,9%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 45% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 5.516 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.9×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2013: 4.028 lei20132014: 0 lei20142016: 307.587 lei20162017: 175.849 lei20172018: 212.971 lei20182019: 318.946 lei20192020: 147.490 lei20202021: 300.855 lei20212022: 221.799 lei20222023: 614.949 lei20232024: 292.701 lei20242025: 338.469 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 338.469 lei 95.245 lei 1
2024 292.701 lei 6.406 lei 1
2023 614.949 lei 143.779 lei 1
2022 221.799 lei 133.233 lei 1
2021 300.855 lei 224.007 lei
2020 147.490 lei 55.175 lei
2019 318.946 lei 278.490 lei
2018 212.971 lei 150.869 lei
2017 175.849 lei 59.906 lei
2016 307.587 lei 92.809 lei
2015 -1.404 lei
2014 0 lei -1.829 lei
2013 4.028 lei 2.390 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2013–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 97 zile+9 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 195 zile+147 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 28,14%+25,95 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 48,47%−53,52 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,06×+1,08 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,94×−9,67 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,75%+3,36 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 51,42%+42,15 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 51,55%+41,94 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 338.469 lei+45.768 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,83×−2,4 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 41,85%+38,29 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.586 din 9.295 firme active cu bilanț depus (CAEN 8559)
Vechime relativămai veche decât 95% dintre cele 27.534 firme active din sector
SectorCAEN 8559 · Alte forme de învățământ n.c.a. →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2
Dintre care radiate (închise)2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LETS CO LAB S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LETS CO LAB S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru LETS CO LAB S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LETS CO LAB S.R.L., cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 24703180, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2008000781213. Firma a fost înființată la data de 5 noiembrie 2008 și are ca obiect principal de activitate Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).

La ultima verificare, LETS CO LAB S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 338.469 lei și un rezultat net de 95.245 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LETS CO LAB S.R.L.?

LETS CO LAB S.R.L. (CUI 24703180) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LETS CO LAB S.R.L. în sectorul său?

LETS CO LAB S.R.L. ocupă locul 1.586 din 9.295 firme active cu bilanț depus în CAEN 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LETS CO LAB S.R.L. față de firmele din același domeniu?

LETS CO LAB S.R.L. este mai veche decât 95% dintre cele 27.534 firme active cu CAEN 8559.

Este LETS CO LAB S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare LETS CO LAB S.R.L. (CUI 24703180) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LETS CO LAB S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LETS CO LAB S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LETS CO LAB S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LETS CO LAB S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LETS CO LAB S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, LETS CO LAB S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LETS CO LAB S.R.L.?

În anul 2025, LETS CO LAB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 338.469 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LETS CO LAB S.R.L.?

Firmoscop analizează LETS CO LAB S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Educație în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.