Sari la conținut
FirmoscopFirmeGiurgiu › BIO - STYLE A&T SRL

BIO - STYLE A&T SRL

Înființată în 2009 · 17 ani vechime · Sat Roata de Jos Com. Roata de Jos
CUI 25322508 · J2023000960523
Verifică înainte Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Verifică înainte

Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire BIO - STYLE A&T SRL
CUI 25322508
Nr. Reg. Comerțului J2023000960523
Sediu social Str. Moşteni nr. 11, Sat Roata de Jos Com. Roata de Jos, jud. GIURGIU, 87195
Telefon 0744339106

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

RAKOSI VALERIU-IOSIF · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 17.10.2023
CAEN0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută BIO - STYLE A&T SRL după CUI 25322508 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 50/100
Cifră de afaceri 2022
9.692 lei
ultimul bilanț
Profit net 2022
4.603 lei
+664.8% vs 2021

Bonitate financiară

Marjă netă47.5%
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Prudent: cere un avans și ține termenul scurt, fără să lași expunerea să crească. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2009: 2.418 lei2.418 lei20092011: 0 lei0 lei20112012: 0 lei0 lei20122013: 0 lei0 lei20132014: 0 lei0 lei20142022: 9.692 lei9.692 lei2022
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2022 9.692 lei 4.603 lei
2021 -815 lei
2020 0 lei
2019 0 lei
2018 0 lei
2017 0 lei
2016 0 lei
2015 0 lei
2014 0 lei 0 lei
2013 0 lei 0 lei
2012 0 lei 0 lei
2011 0 lei 0 lei
2010 -1.915 lei
2009 2.418 lei -2.268 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 14 ani (2009–2022). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2022, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 344 zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 0 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 47,49% profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 102,18%−50,32 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,98×+0,32 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 51,56%+60,48 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -2,18%+50,32 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,09× cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 1,11× cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 328 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 102%+202 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2022 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 3.918 din 32.433 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2022. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 9.252 din 9.886 firme active cu bilanț depus (CAEN 0111)
Vechime relativămai veche decât 77% dintre cele 27.867 firme active din sector
SectorCAEN 0111 · Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: funcțiune → TRANSFER(SOSIRE) din data 17.10.2023
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 17.10.2023 → funcțiune
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Giurgiu
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Cornetu, Comuna Cornetu → Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/737/2009 → J2023000960523
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Giurgiu → Ilfov
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos → Sat Cornetu, Comuna Cornetu
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2023000960523 → J23/737/2009

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru BIO - STYLE A&T SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți BIO - STYLE A&T SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

BIO - STYLE A&T SRL, cu sediul în Sat Roata de Jos Com. Roata de Jos, are codul unic de înregistrare (CUI) 25322508, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2023000960523. Firma a fost înființată la data de 20 martie 2009 și are ca obiect principal de activitate Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase (CAEN 0111).

La ultima verificare, BIO - STYLE A&T SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2022 a raportat o cifră de afaceri de 9.692 lei și un rezultat net de 4.603 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are BIO - STYLE A&T SRL?

BIO - STYLE A&T SRL (CUI 25322508) are verdict galben („Verifică înainte”) la verificarea din 31 august 2026. Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Ce loc ocupă BIO - STYLE A&T SRL în sectorul său?

BIO - STYLE A&T SRL ocupă locul 9.252 din 9.886 firme active cu bilanț depus în CAEN 0111 (Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase), după cifra de afaceri.

Cât de veche este BIO - STYLE A&T SRL față de firmele din același domeniu?

BIO - STYLE A&T SRL este mai veche decât 77% dintre cele 27.867 firme active cu CAEN 0111.

Este BIO - STYLE A&T SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare BIO - STYLE A&T SRL (CUI 25322508) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este BIO - STYLE A&T SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, BIO - STYLE A&T SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în BIO - STYLE A&T SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru BIO - STYLE A&T SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este BIO - STYLE A&T SRL plătitoare de TVA?

Nu, BIO - STYLE A&T SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a BIO - STYLE A&T SRL?

În anul 2022, BIO - STYLE A&T SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.692 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu BIO - STYLE A&T SRL?

Firmoscop analizează BIO - STYLE A&T SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Giurgiu

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Agricultură în Giurgiu →

Mergi mai departe

Firme din Giurgiu

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Ce verifici înainte de un termen de plată

Cum stabilești plafonul și scadența când semnalele sunt mixte.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.