Sari la conținut
FirmoscopFirmeCaraș-Severin › DEOMA11KR SRL

DEOMA11KR SRL

Înființată în 2010 · 15 ani vechime · Sat Belobreşca Com. Pojejena
CUI 27604742 · J11/443/2010
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire DEOMA11KR SRL
CUI 27604742
Nr. Reg. Comerțului J11/443/2010
Sediu Sat Belobreşca Com. Pojejena, Caraş-Severin
Telefon 0761590820

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 22.10.2010
CAEN4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat strain

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută DEOMA11KR SRL după CUI 27604742 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 73/100
Cifră de afaceri 2024
25.323 lei
-40.0% vs 2023
Profit net 2024
-10.699 lei
-55.6% vs 2023

Bonitate financiară

Marjă netă-42.3%
Mărime față de sector1 angajat · peste 28% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 28.623 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2024.

Datorii / capital1.4×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2012: 18.471 lei20122013: 16.964 lei20132014: 20.804 lei20142015: 43.068 lei20152016: 35.271 lei20162017: 31.024 lei20172018: 40.207 lei20182019: 42.844 lei20192021: 52.929 lei20212022: 80.385 lei20222023: 42.361 lei20232024: 25.323 lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 25.323 lei -10.699 lei 1
2023 42.361 lei -6.874 lei 1
2022 80.385 lei -1.806 lei 1
2021 52.929 lei 6.773 lei 1
2019 42.844 lei -11.050 lei 1
2018 40.207 lei 10.420 lei
2017 31.024 lei 9.608 lei
2016 35.271 lei 4.594 lei 1
2015 43.068 lei 8.609 lei 1
2014 20.804 lei 5.238 lei
2013 16.964 lei 5.505 lei
2012 18.471 lei 4.910 lei
2011 34.857 lei 7.994 lei
2010 83.874 lei 26.597 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 14 ani (2010–2024). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 291 zile+225 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 26 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -42,25%−26,02 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 57,55%+34,5 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,74×−2,6 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,36×+1,06 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -71,97%−45,08 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -30,55%−9,86 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 42,45%−34,5 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 25.323 lei−17.038 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,72×−0,56 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 1,08×−1,41 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 339 zile+193 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -29,7%−20,04 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 2.899 din 15.628 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 6,0% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 414 din 513 firme active cu bilanț depus (CAEN 4636)
Vechime relativămai veche decât 60% dintre cele 819 firme active din sector
SectorCAEN 4636 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2010000443110 → J11/443/2010
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J11/443/2010 → J2010000443110

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru DEOMA11KR SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți DEOMA11KR SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru DEOMA11KR SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

DEOMA11KR SRL, cu sediul în Sat Belobreşca Com. Pojejena, are codul unic de înregistrare (CUI) 27604742, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J11/443/2010. Firma a fost înființată la data de 25 octombrie 2010 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN 4636).

La ultima verificare, DEOMA11KR SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 25.323 lei și un rezultat net de -10.699 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are DEOMA11KR SRL?

DEOMA11KR SRL (CUI 27604742) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă DEOMA11KR SRL în sectorul său?

DEOMA11KR SRL ocupă locul 414 din 513 firme active cu bilanț depus în CAEN 4636 (Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase), după cifra de afaceri.

Cât de veche este DEOMA11KR SRL față de firmele din același domeniu?

DEOMA11KR SRL este mai veche decât 60% dintre cele 819 firme active cu CAEN 4636.

Este DEOMA11KR SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare DEOMA11KR SRL (CUI 27604742) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este DEOMA11KR SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, DEOMA11KR SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în DEOMA11KR SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru DEOMA11KR SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este DEOMA11KR SRL plătitoare de TVA?

Nu, DEOMA11KR SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a DEOMA11KR SRL?

În anul 2024, DEOMA11KR SRL a raportat o cifră de afaceri de 25.323 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu DEOMA11KR SRL?

Firmoscop analizează DEOMA11KR SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Caraş-Severin

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Caraș-Severin

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.