Sari la conținut
FirmoscopFirmeVrancea › CAFE BAR SELENA SRL

CAFE BAR SELENA SRL

Înființată în 1993 · 33 ani vechime · Orş. Panciu
CUI 2846767 · J39/951/1992
Verifică înainte Re-verificat · 25 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Verifică înainte

Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CAFE BAR SELENA SRL
CUI 2846767
Nr. Reg. Comerțului J39/951/1992
Sediu social Bld. Independenţei nr. 19, Orş. Panciu, jud. VRANCEA, 625400
Telefon 635716

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.

Reprezentanți

MIHALACHE LAURENŢIU · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 29.01.1993
CAEN5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 25 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 25 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 25 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 25 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 25 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CAFE BAR SELENA SRL după CUI 2846767 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 40/100
Cifră de afaceri 2025
24.000 lei
0.0% vs 2024
Profit net 2025
17.113 lei
-2.6% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă71.3%
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Prudent: cere un avans și ține termenul scurt, fără să lași expunerea să crească. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2009: 104.306 lei20092010: 70.484 lei20102011: 55.200 lei20112012: 39.147 lei20122013: 26.933 lei20132014: 9.883 lei20142017: 1.828 lei20172021: 16.000 lei20212022: 24.000 lei20222023: 24.000 lei20232024: 24.000 lei20242025: 24.000 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an; anii dinainte de 2011 rămân în lei
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 24.000 lei 17.113 lei
2024 24.000 lei 17.577 lei
2023 24.000 lei 16.864 lei
2022 24.000 lei 18.292 lei
2021 16.000 lei 2.226 lei
2020 0 lei
2019 0 lei
2018 -1.404 lei
2017 1.828 lei 967 lei
2016 -1.630 lei
2015 -3.000 lei
2014 9.883 lei -13.392 lei 1
2013 26.933 lei -19.470 lei 2
2012 39.147 lei -23.364 lei 2
2011 55.200 lei -27.613 lei 4
2010 70.484 lei -22.134 lei 5
2009 104.306 lei -3.200 lei 5
2008 98.617 lei -1.064 lei 3

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 18 ani (2008–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 2.300 zile−2 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 71,3%−1,94 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 179,6%−45,83 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,56×+0,12 active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 20,33%−5,84 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -79,6%+45,83 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,29×−0,07 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 561,7%−118,79 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 3.918 din 32.433 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 9.802 din 13.540 firme active cu bilanț depus (CAEN 5630)
Vechime relativămai veche decât 97% dintre cele 27.184 firme active din sector
SectorCAEN 5630 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume9
Dintre care radiate (închise)2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CAFE BAR SELENA SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CAFE BAR SELENA SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CAFE BAR SELENA SRL, cu sediul în Orş. Panciu, are codul unic de înregistrare (CUI) 2846767, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J39/951/1992. Firma a fost înființată la data de 29 ianuarie 1993 și are ca obiect principal de activitate Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

La ultima verificare, CAFE BAR SELENA SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 24.000 lei și un rezultat net de 17.113 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CAFE BAR SELENA SRL?

CAFE BAR SELENA SRL (CUI 2846767) are verdict galben („Verifică înainte”) la verificarea din 25 august 2026. Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Ce loc ocupă CAFE BAR SELENA SRL în sectorul său?

CAFE BAR SELENA SRL ocupă locul 9.802 din 13.540 firme active cu bilanț depus în CAEN 5630 (Baruri și alte activități de servire a băuturilor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CAFE BAR SELENA SRL față de firmele din același domeniu?

CAFE BAR SELENA SRL este mai veche decât 97% dintre cele 27.184 firme active cu CAEN 5630.

Este CAFE BAR SELENA SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare CAFE BAR SELENA SRL (CUI 2846767) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CAFE BAR SELENA SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CAFE BAR SELENA SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CAFE BAR SELENA SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CAFE BAR SELENA SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CAFE BAR SELENA SRL plătitoare de TVA?

Nu, CAFE BAR SELENA SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CAFE BAR SELENA SRL?

În anul 2025, CAFE BAR SELENA SRL a raportat o cifră de afaceri de 24.000 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CAFE BAR SELENA SRL?

Firmoscop analizează CAFE BAR SELENA SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Vrancea

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Vrancea →

Mergi mai departe

Firme din Vrancea

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Ce verifici înainte de un termen de plată

Cum stabilești plafonul și scadența când semnalele sunt mixte.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.