Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › VREAU GĂZDUIRE SRL

VREAU GĂZDUIRE SRL

Înființată în 2011 · 14 ani vechime · Sector 6 Mun. Bucureşti
CUI 29112452 · J2011011131409
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire VREAU GĂZDUIRE SRL
CUI 29112452
Nr. Reg. Comerțului J2011011131409
Sediu social Drm. Taberei nr. 128, bl. TD18, sc. 1, et. 3, ap. 24, Sector 6 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 61414
Telefon 0752179322

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

HOVOŞAN FLORENTINA MARINELA · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 16.09.2011
CAEN6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută VREAU GĂZDUIRE SRL după CUI 29112452 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
195.628 lei
+16.0% vs 2024
Profit net 2025
45.055 lei
+166.4% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă23.0%
Față de sectorpeste 36% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 3.102 de firme din Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 37,0%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 44% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 3.157 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 2.341 lei20142015: 14.858 lei20152016: 11.920 lei20162017: 14.440 lei20172018: 26.568 lei20182019: 24.580 lei20192020: 29.391 lei20202021: 59.006 lei20212022: 74.099 lei20222023: 109.415 lei20232024: 168.283 lei20242025: 195.628 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 195.628 lei 45.055 lei 1
2024 168.283 lei 16.912 lei 1
2023 109.415 lei 14.328 lei 1
2022 74.099 lei 6.797 lei 1
2021 59.006 lei 11.158 lei 1
2020 29.391 lei 3.576 lei
2019 24.580 lei 2.818 lei
2018 26.568 lei 11.816 lei
2017 14.440 lei 6.605 lei
2016 11.920 lei -2.183 lei
2015 14.858 lei 4.630 lei
2014 2.341 lei -8.066 lei
2013 8.329 lei -9.242 lei 1
2012 22.928 lei -4.515 lei 1
2011 4.938 lei -2.338 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 15 ani (2011–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 17 zile−13 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 40 zile+35 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 23,03%+12,98 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 16,57%−22,74 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 6,03×+3,49 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,2×−0,48 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 98,47%+14,17 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 80,27%+31,7 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 81,52%+23,91 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 195.628 lei+27.345 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 3,49×−1,34 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 360,94× cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 1 zi stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 31,41%+19,2 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.214 din 2.440 firme active cu bilanț depus (CAEN 6310)
Vechime relativămai veche decât 86% dintre cele 3.801 firme active din sector
SectorCAEN 6310 · Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru VREAU GĂZDUIRE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți VREAU GĂZDUIRE SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru VREAU GĂZDUIRE SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

VREAU GĂZDUIRE SRL, cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 29112452, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2011011131409. Firma a fost înființată la data de 16 septembrie 2011 și are ca obiect principal de activitate Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6310).

La ultima verificare, VREAU GĂZDUIRE SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 195.628 lei și un rezultat net de 45.055 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are VREAU GĂZDUIRE SRL?

VREAU GĂZDUIRE SRL (CUI 29112452) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă VREAU GĂZDUIRE SRL în sectorul său?

VREAU GĂZDUIRE SRL ocupă locul 1.214 din 2.440 firme active cu bilanț depus în CAEN 6310 (Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe), după cifra de afaceri.

Cât de veche este VREAU GĂZDUIRE SRL față de firmele din același domeniu?

VREAU GĂZDUIRE SRL este mai veche decât 86% dintre cele 3.801 firme active cu CAEN 6310.

Este VREAU GĂZDUIRE SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare VREAU GĂZDUIRE SRL (CUI 29112452) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este VREAU GĂZDUIRE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, VREAU GĂZDUIRE SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în VREAU GĂZDUIRE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru VREAU GĂZDUIRE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este VREAU GĂZDUIRE SRL plătitoare de TVA?

Nu, VREAU GĂZDUIRE SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a VREAU GĂZDUIRE SRL?

În anul 2025, VREAU GĂZDUIRE SRL a raportat o cifră de afaceri de 195.628 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu VREAU GĂZDUIRE SRL?

Firmoscop analizează VREAU GĂZDUIRE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.