Sari la conținut
FirmoscopFirmeDolj › FUNERARE POST MORTEM SRL

FUNERARE POST MORTEM SRL

Înființată în 2012 · 14 ani vechime · Sat Cârcea Com. Cârcea
CUI 29527409 · J2012000036165
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire FUNERARE POST MORTEM SRL
Cod fiscal (CIF) RO29527409
Nr. Reg. Comerțului J2012000036165
Sediu social Str. Ciocârliei nr. 6, Sat Cârcea Com. Cârcea, jud. DOLJ, 207206
Telefon 0762156779

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

BĂRBULESCU ANDREI MIHAI · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 11.01.2012
CAEN3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută FUNERARE POST MORTEM SRL după CUI 29527409 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2024
3.670.207 lei
+17.0% vs 2023
Profit net 2024
18.526 lei
-94.9% vs 2023

Bonitate financiară

Marjă netă0.5%
Față de sectorpeste 28% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 725 de firme din Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. care au depus bilanț pe 2024; mediana sectorului: 5,9%.

Mărime față de sector16 angajați · peste 95% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 818 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2024.

Datorii / capital1.9×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2013: 128.095 lei20132014: 272.575 lei20142015: 406.351 lei20152016: 548.957 lei20162017: 786.908 lei20172018: 905.105 lei20182019: 985.035 lei20192020: 1.308.150 lei20202021: 4.393.054 lei20212022: 4.162.232 lei20222023: 3.125.189 lei20232024: 3.670.207 lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 3.670.207 lei 18.526 lei 16
2023 3.125.189 lei 366.061 lei 14
2022 4.162.232 lei 484.051 lei 22
2021 4.393.054 lei 479.275 lei 22
2020 1.308.150 lei 61.395 lei 15
2019 985.035 lei 12.661 lei 14
2018 905.105 lei 14.566 lei 12
2017 786.908 lei 11.798 lei 9
2016 548.957 lei 7.541 lei 7
2015 406.351 lei 1.062 lei
2014 272.575 lei 102.614 lei
2013 128.095 lei 62.813 lei 5
2012 14.070 lei -1.014 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2012–2024). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 179 zile−26 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 57 zile+10 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 0,5%−11,21 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 65,95%+0,11 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,52× active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,94× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 1,99%−38,14 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 0,68%−13,03 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 34,05%−0,11 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 229.388 lei+6.160 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,34×+0,17 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 3,52×+1,13 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 104 zile−49 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 0,63%−13,33 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 44 din 1.561 firme active cu bilanț depus (CAEN 3299)
Vechime relativămai veche decât 85% dintre cele 5.025 firme active din sector
SectorCAEN 3299 · Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru FUNERARE POST MORTEM SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți FUNERARE POST MORTEM SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru FUNERARE POST MORTEM SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

FUNERARE POST MORTEM SRL, cu sediul în Sat Cârcea Com. Cârcea, are codul unic de înregistrare (CUI) 29527409, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2012000036165. Firma a fost înființată la data de 11 ianuarie 2012 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN 3299).

La ultima verificare, FUNERARE POST MORTEM SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 3.670.207 lei și un rezultat net de 18.526 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are FUNERARE POST MORTEM SRL?

FUNERARE POST MORTEM SRL (CUI 29527409) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă FUNERARE POST MORTEM SRL în sectorul său?

FUNERARE POST MORTEM SRL ocupă locul 44 din 1.561 firme active cu bilanț depus în CAEN 3299 (Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este FUNERARE POST MORTEM SRL față de firmele din același domeniu?

FUNERARE POST MORTEM SRL este mai veche decât 85% dintre cele 5.025 firme active cu CAEN 3299.

Este FUNERARE POST MORTEM SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare FUNERARE POST MORTEM SRL (CUI 29527409) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este FUNERARE POST MORTEM SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, FUNERARE POST MORTEM SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în FUNERARE POST MORTEM SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru FUNERARE POST MORTEM SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este FUNERARE POST MORTEM SRL plătitoare de TVA?

Da, FUNERARE POST MORTEM SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a FUNERARE POST MORTEM SRL?

În anul 2024, FUNERARE POST MORTEM SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.670.207 lei și un număr mediu de 16 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu FUNERARE POST MORTEM SRL?

Firmoscop analizează FUNERARE POST MORTEM SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Dolj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Dolj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.