Sari la conținut
FirmoscopFirmeVrancea › SALUB DEEP SRL

SALUB DEEP SRL

Înființată în 2012 · 14 ani vechime · Mun. Focşani
CUI 30101228 · J2012000194395
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire SALUB DEEP SRL
Cod fiscal (CIF) RO30101228
Nr. Reg. Comerțului J2012000194395
Sediu social Str. Pictor Nicolae Grigorescu nr. 5, bl. 5, ap. 3, Mun. Focşani, jud. VRANCEA, 620171

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

CRĂCIUN RĂZVAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 20.04.2012
CAEN8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută SALUB DEEP SRL după CUI 30101228 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 91/100
Cifră de afaceri 2025
2.206.076 lei
+1.0% vs 2024
Profit net 2025
74.490 lei
+39.9% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă3.4%
Față de sectorpeste 20% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 2.829 de firme din Activități generale de curățenie a clădirilor care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 24,4%.

Mărime față de sector38 angajați · peste 97% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 3.134 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital4.5×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 126.242 lei20142015: 28.775 lei20152016: 85.454 lei20162017: 69.384 lei20172018: 110.207 lei20182019: 32.830 lei20192020: 561.467 lei20202021: 1.173.059 lei20212022: 1.623.645 lei20222023: 1.819.614 lei20232024: 2.182.852 lei20242025: 2.206.076 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 2.206.076 lei 74.490 lei 38
2024 2.182.852 lei 53.230 lei 41
2023 1.819.614 lei 7.927 lei 41
2022 1.623.645 lei 112.477 lei 40
2021 1.173.059 lei 28 lei 37
2020 561.467 lei 135.188 lei 13
2019 32.830 lei 1.452 lei 2
2018 110.207 lei 47.864 lei 2
2017 69.384 lei 36.776 lei 1
2016 85.454 lei 67.289 lei 1
2015 28.775 lei 25.424 lei 0
2014 126.242 lei 85.200 lei 2
2013 106.172 lei 48.755 lei 3
2012 61.250 lei 22.140 lei 4

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 14 ani (2012–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 57 zile+14 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 68 zile+21 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 3,38%+0,94 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 81,72%+2 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,22× active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 4,47×+0,54 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 97,37%+15,99 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 17,8%+1,3 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 18,28%−2 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 58.055 lei+4.815 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 5,27×−1,5 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 33.425,39× cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 0 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 4,7%−0,46 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 219 din 4.770 firme active cu bilanț depus (CAEN 8121)
Vechime relativămai veche decât 85% dintre cele 10.406 firme active din sector
SectorCAEN 8121 · Activități generale de curățenie a clădirilor →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru SALUB DEEP SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți SALUB DEEP SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru SALUB DEEP SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

SALUB DEEP SRL, cu sediul în Mun. Focşani, are codul unic de înregistrare (CUI) 30101228, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2012000194395. Firma a fost înființată la data de 20 aprilie 2012 și are ca obiect principal de activitate Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

La ultima verificare, SALUB DEEP SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.206.076 lei și un rezultat net de 74.490 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are SALUB DEEP SRL?

SALUB DEEP SRL (CUI 30101228) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă SALUB DEEP SRL în sectorul său?

SALUB DEEP SRL ocupă locul 219 din 4.770 firme active cu bilanț depus în CAEN 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este SALUB DEEP SRL față de firmele din același domeniu?

SALUB DEEP SRL este mai veche decât 85% dintre cele 10.406 firme active cu CAEN 8121.

Este SALUB DEEP SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare SALUB DEEP SRL (CUI 30101228) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este SALUB DEEP SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, SALUB DEEP SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în SALUB DEEP SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru SALUB DEEP SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este SALUB DEEP SRL plătitoare de TVA?

Da, SALUB DEEP SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a SALUB DEEP SRL?

În anul 2025, SALUB DEEP SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.206.076 lei și un număr mediu de 38 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu SALUB DEEP SRL?

Firmoscop analizează SALUB DEEP SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Vrancea

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Vrancea

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.