Sari la conținut
FirmoscopFirmeIlfov › LERA'S NAILS SRL

LERA'S NAILS SRL

Înființată în 2012 · 14 ani vechime · Sat Voluntari Orş. Voluntari
CUI 30251055 · J2012006080407
Fără probleme găsite Re-verificat · 23 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LERA'S NAILS SRL
CUI 30251055
Nr. Reg. Comerțului J2012006080407
Sediu social Şos. Bucureşti Nord nr. 10C, sc. B, et. 8, ap. 106, Sat Voluntari Orş. Voluntari, jud. ILFOV
Telefon 0769756104

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 23 august 2026.

Reprezentanți

BÎRLĂDEANU OLGA · administrator

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 15.10.2024
CAEN9622 · Activități de tratament și înfrumusețare
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 23 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 23 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 23 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 23 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 23 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LERA'S NAILS SRL după CUI 30251055 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 63/100
Cifră de afaceri 2025
95.856 lei
-51.0% vs 2024
Profit net 2025
-65.670 lei
-448.2% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-68.5%
Față de sectorpeste 4% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 7.522 de firme din Activități de coafură și frizerie care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,8%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 34% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 8.799 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.8×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 39.239 lei20142015: 32.223 lei20152016: 37.573 lei20162017: 40.390 lei20172018: 42.692 lei20182019: 21.075 lei20192020: 20.830 lei20202021: 54.055 lei20212022: 101.739 lei20222023: 169.087 lei20232024: 196.580 lei20242025: 95.856 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 95.856 lei -65.670 lei 1
2024 196.580 lei 18.860 lei 1
2023 169.087 lei 8.874 lei 1
2022 101.739 lei -2.656 lei 1
2021 54.055 lei 49.344 lei
2020 20.830 lei 12.480 lei
2019 21.075 lei 15.746 lei
2018 42.692 lei 36.513 lei 1
2017 40.390 lei 31.833 lei 1
2016 37.573 lei 5.769 lei 1
2015 32.223 lei 2.463 lei 1
2014 39.239 lei 18.118 lei 1
2013 44.603 lei 11.601 lei 2
2012 17.809 lei -4.874 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 14 ani (2012–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 433 zile+239 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 790 zile+407 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -68,51%−78,1 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 45,76%+11,51 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,19×−0,73 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,84×+0,32 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -48,75%−58,16 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -26,44%−32,63 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 54,24%−11,51 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 95.856 lei−100.724 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,39×−0,26 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -40,21%−52,06 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 2.899 din 15.628 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 6,0% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.480 din 4.338 firme active cu bilanț depus (CAEN 9622)
Vechime relativămai veche decât 92% dintre cele 16.859 firme active din sector
SectorCAEN 9622 · Activități de tratament și înfrumusețare →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: funcțiune → TRANSFER(SOSIRE) din data 15.10.2024
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 15.10.2024 → funcțiune

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LERA'S NAILS SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LERA'S NAILS SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru LERA'S NAILS  SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LERA'S NAILS SRL, cu sediul în Sat Voluntari Orş. Voluntari, are codul unic de înregistrare (CUI) 30251055, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2012006080407. Firma a fost înființată la data de 28 mai 2012 și are ca obiect principal de activitate Activități de tratament și înfrumusețare (CAEN 9622).

La ultima verificare, LERA'S NAILS SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 95.856 lei și un rezultat net de -65.670 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 23 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LERA'S NAILS SRL?

LERA'S NAILS SRL (CUI 30251055) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 23 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LERA'S NAILS SRL în sectorul său?

LERA'S NAILS SRL ocupă locul 1.480 din 4.338 firme active cu bilanț depus în CAEN 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LERA'S NAILS SRL față de firmele din același domeniu?

LERA'S NAILS SRL este mai veche decât 92% dintre cele 16.859 firme active cu CAEN 9622.

Este LERA'S NAILS SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare LERA'S NAILS SRL (CUI 30251055) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LERA'S NAILS SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LERA'S NAILS SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LERA'S NAILS SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LERA'S NAILS SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LERA'S NAILS SRL plătitoare de TVA?

Nu, LERA'S NAILS SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LERA'S NAILS SRL?

În anul 2025, LERA'S NAILS SRL a raportat o cifră de afaceri de 95.856 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LERA'S NAILS SRL?

Firmoscop analizează LERA'S NAILS SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Servicii personale în Ilfov →

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 23 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.