Sari la conținut
FirmoscopFirmeArad › DIVISION C.D. MANAGE SRL

DIVISION C.D. MANAGE SRL

Înființată în 2012 · 14 ani vechime · Mun. Arad
CUI 30383650 · J2012000746028
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire DIVISION C.D. MANAGE SRL
Cod fiscal (CIF) RO30383650
Nr. Reg. Comerțului J2012000746028
Sediu social Str. Haiducilor nr. 6-8, et. 5, ap. 35, Mun. Arad

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

DEAC BOGDAN DANIEL · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 02.07.2012
CAEN5611 · Restaurante
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută DIVISION C.D. MANAGE SRL după CUI 30383650 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 94/100
Cifră de afaceri 2025
5.992.273 lei
+80.0% vs 2024
Profit net 2025
625.067 lei
+168.5% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă10.4%
Față de sectorpeste 73% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 11.214 de firme din Restaurante care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,3%.

Mărime față de sector13 angajați · peste 84% din sector

Mediana sectorului: 3 angajați, din 12.068 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital3.5×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2012: 89.780 lei20122013: 340.273 lei20132014: 442.650 lei20142015: 252.523 lei20152016: 246.635 lei20162017: 268.312 lei20172018: 253.332 lei20182019: 231.520 lei20192022: 439.522 lei20222023: 586.330 lei20232024: 3.322.100 lei20242025: 5.992.273 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 5.992.273 lei 625.067 lei 13
2024 3.322.100 lei 232.842 lei 4
2023 586.330 lei 11.101 lei 1
2022 439.522 lei 949 lei 2
2019 231.520 lei 107.586 lei 1
2018 253.332 lei 100.401 lei 2
2017 268.312 lei 15.551 lei 2
2016 246.635 lei -32.105 lei 2
2015 252.523 lei -35.076 lei 2
2014 442.650 lei 339 lei 2
2013 340.273 lei 966 lei 2
2012 89.780 lei -1.874 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 12 ani (2012–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 233 zile−90 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 43 zile+16 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 10,43%+3,42 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 77,72%−8,4 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,29×+0,13 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 3,49×−2,71 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 56,91%+7,71 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 12,68%+5,85 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 22,28%+8,4 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 460.944 lei−369.581 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,22×+0,25 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 831,11×+152,72 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 0 zile−1 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 13,71%+4,5 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

5,8%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă medie sau mare — 1.634 din 28.054 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,1% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 757 din 10.360 firme active cu bilanț depus (CAEN 5611)
Vechime relativămai veche decât 83% dintre cele 15.719 firme active din sector
SectorCAEN 5611 · Restaurante →

Contracte publice

Achiziții directe (SEAP)1
Valoare totală (2025)7.769 lei

Cumpărători: ASOCIATIA CLUB SPORTIV "SPORT COMPETITION"

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2025.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru DIVISION C.D. MANAGE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți DIVISION C.D. MANAGE SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru DIVISION C.D. MANAGE SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

DIVISION C.D. MANAGE SRL, cu sediul în Mun. Arad, are codul unic de înregistrare (CUI) 30383650, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2012000746028. Firma a fost înființată la data de 2 iulie 2012 și are ca obiect principal de activitate Restaurante (CAEN 5611).

La ultima verificare, DIVISION C.D. MANAGE SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5.992.273 lei și un rezultat net de 625.067 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are DIVISION C.D. MANAGE SRL?

DIVISION C.D. MANAGE SRL (CUI 30383650) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă DIVISION C.D. MANAGE SRL în sectorul său?

DIVISION C.D. MANAGE SRL ocupă locul 757 din 10.360 firme active cu bilanț depus în CAEN 5611 (Restaurante), după cifra de afaceri.

Cât de veche este DIVISION C.D. MANAGE SRL față de firmele din același domeniu?

DIVISION C.D. MANAGE SRL este mai veche decât 83% dintre cele 15.719 firme active cu CAEN 5611.

Este DIVISION C.D. MANAGE SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare DIVISION C.D. MANAGE SRL (CUI 30383650) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este DIVISION C.D. MANAGE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, DIVISION C.D. MANAGE SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în DIVISION C.D. MANAGE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru DIVISION C.D. MANAGE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este DIVISION C.D. MANAGE SRL plătitoare de TVA?

Da, DIVISION C.D. MANAGE SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a DIVISION C.D. MANAGE SRL?

În anul 2025, DIVISION C.D. MANAGE SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.992.273 lei și un număr mediu de 13 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu DIVISION C.D. MANAGE SRL?

Firmoscop analizează DIVISION C.D. MANAGE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Arad

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în Arad →

Mergi mai departe

Firme din Arad

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.