Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL

TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL

Înființată în 2012 · 14 ani vechime · Sector 2 Mun. Bucureşti
CUI 30420022 · J2012008041406
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL
CUI 30420022
Nr. Reg. Comerțului J2012008041406
Sediu social Str. Mătăsari nr. 6, Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 21427

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

STĂNESCU CRISTIAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 11.07.2012
CAEN9313 · Activități ale centrelor de fitness
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL după CUI 30420022 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
34.317 lei
-1.0% vs 2024
Profit net 2025
12.464 lei
-52.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă36.3%
Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 46.489 lei20142015: 58.584 lei20152016: 39.196 lei20162017: 28.440 lei20172018: 20.430 lei20182019: 19.460 lei20192020: 14.430 lei20202021: 21.360 lei20212022: 23.940 lei20222023: 34.230 lei20232024: 34.778 lei20242025: 34.317 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 34.317 lei 12.464 lei
2024 34.778 lei 26.374 lei
2023 34.230 lei 25.525 lei
2022 23.940 lei 19.659 lei
2021 21.360 lei 8.421 lei 1
2020 14.430 lei -12.512 lei 1
2019 19.460 lei -11.055 lei 1
2018 20.430 lei -7.773 lei 1
2017 28.440 lei -5.016 lei 1
2016 39.196 lei 5.809 lei 1
2015 58.584 lei 37.259 lei 1
2014 46.489 lei 30.771 lei 1
2013 24.402 lei 453 lei
2012 14.877 lei -6.639 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 14 ani (2012–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 33 zile−13 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 59 zile−26 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 36,32%−39,52 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 21,13%+6,43 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 4,73×−2,07 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,24×+0,08 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 98,11%−0,99 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 86,04%−2,61 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 87,69%−1,76 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 2,37×+1,2 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 83,18%−810,19 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.578 din 2.280 firme active cu bilanț depus (CAEN 9313)
Vechime relativămai veche decât 92% dintre cele 5.746 firme active din sector
SectorCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume28
Dintre care radiate (închise)8

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 30420022, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2012008041406. Firma a fost înființată la data de 11 iulie 2012 și are ca obiect principal de activitate Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).

La ultima verificare, TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 34.317 lei și un rezultat net de 12.464 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL?

TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL (CUI 30420022) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL în sectorul său?

TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL ocupă locul 1.578 din 2.280 firme active cu bilanț depus în CAEN 9313 (Activități ale centrelor de fitness), după cifra de afaceri.

Cât de veche este TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL față de firmele din același domeniu?

TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL este mai veche decât 92% dintre cele 5.746 firme active cu CAEN 9313.

Este TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL (CUI 30420022) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL plătitoare de TVA?

Nu, TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL?

În anul 2025, TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL a raportat o cifră de afaceri de 34.317 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL?

Firmoscop analizează TRAINING & NUTRITION SERVICES SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.