Sari la conținut
FirmoscopFirmeIalomița › C & V TECH S.R.L.

C & V TECH S.R.L.

Înființată în 2013 · 13 ani vechime · Mun. Slobozia
CUI 31249797 · J21/48/2013
Fără probleme găsite Re-verificat · 24 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Plafonul de credit, termenul de plată sugerat, dosarele din instanță — toate în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă — pentru oricâte firme urmărești.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire C & V TECH S.R.L.
CUI 31249797
Nr. Reg. Comerțului J21/48/2013
Sediu social Str. Viilor nr. 32, et. 2, camera 2, Mun. Slobozia, jud. IALOMIŢA, 920081
Telefon 0040728821977

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 24 august 2026.

Reprezentanți

GHINEA VICTORAŞ · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 19.02.2013
CAEN9511 · Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 24 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 24 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 24 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 24 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 24 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 24 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută C & V TECH S.R.L. după CUI 31249797 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Date insuficiente
fără bilanțuri publice
Cifră de afaceri 2025
ultimul bilanț
Profit net 2025
-395 lei
-101.4% vs 2024

Bonitate financiară

Datorii / capital2.5×
Termen de plată sugeratdoar avans

Fără bilanțuri publice suficiente: cere un avans sau garanții până se dovedește istoricul. · Pierdere în ultimul an raportat. · Bilanțul nu conține cifra de afaceri — scorul financiar nu poate fi calculat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2013: 28.000 lei20132014: 38.912 lei20142015: 30.915 lei20152016: 53.187 lei20162017: 54.450 lei20172018: 64.050 lei20182019: 68.560 lei20192020: 51.196 lei20202021: 48.000 lei20212022: 52.000 lei20222023: 60.000 lei20232024: 35.000 lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 -395 lei
2024 35.000 lei 29.028 lei
2023 60.000 lei 50.288 lei
2022 52.000 lei 45.559 lei 1
2021 48.000 lei 38.070 lei 1
2020 51.196 lei 40.008 lei 1
2019 68.560 lei 17.332 lei 2
2018 64.050 lei 30.372 lei 2
2017 54.450 lei 21.368 lei 1
2016 53.187 lei 31.611 lei 1
2015 30.915 lei 22.449 lei 1
2014 38.912 lei 17.061 lei 1
2013 28.000 lei 14.164 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2013–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 71,44%+67,19 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,4×−22,13 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 2,5×+2,46 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -10,94%−98,82 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -3,13%−87,27 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 28,56%−67,19 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Rentabilitatea costurilor -100%−6.097,56 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Vechime relativămai veche decât 46% dintre cele 2.360 firme active din sector
SectorCAEN 9511 · Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru C & V TECH S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți C & V TECH S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru C & V TECH S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

C & V TECH S.R.L., cu sediul în Mun. Slobozia, are codul unic de înregistrare (CUI) 31249797, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J21/48/2013. Firma a fost înființată la data de 19 februarie 2013 și are ca obiect principal de activitate Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice (CAEN 9511).

La ultima verificare, C & V TECH S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 24 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are C & V TECH S.R.L.?

C & V TECH S.R.L. (CUI 31249797) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 24 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Cât de veche este C & V TECH S.R.L. față de firmele din același domeniu?

C & V TECH S.R.L. este mai veche decât 46% dintre cele 2.360 firme active cu CAEN 9511.

Este C & V TECH S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare C & V TECH S.R.L. (CUI 31249797) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este C & V TECH S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, C & V TECH S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în C & V TECH S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru C & V TECH S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este C & V TECH S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, C & V TECH S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu C & V TECH S.R.L.?

Firmoscop analizează C & V TECH S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ialomiţa

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Ialomița

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 24 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.