Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › PROMAAD RESIDENCE SRL

PROMAAD RESIDENCE SRL

Înființată în 2013 · 13 ani vechime · Sector 6 Mun. Bucureşti
CUI 31491390 · J40/4793/2013
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire PROMAAD RESIDENCE SRL
CUI 31491390
Nr. Reg. Comerțului J40/4793/2013
Sediu social Str. Delineşti nr. 1, bl. B35, sc. 3, et. 3, ap. 40, CAMERA 2, Sector 6 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 62087
Telefon 0728118894

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

LUMNICKY MONIKA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 10.04.2013
CAEN6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută PROMAAD RESIDENCE SRL după CUI 31491390 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
71.190 lei
+22.0% vs 2024
Profit net 2025
49.002 lei
+6.2% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă68.8%
Față de sectorpeste 89% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 2.331 de firme din Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 31,0%.

Mărime față de sector0 angajați · peste 3% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 2.245 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 83.664 lei20142015: 41.664 lei20152016: 41.664 lei20162017: 41.664 lei20172018: 38.192 lei20182019: 50.387 lei20192020: 53.925 lei20202021: 54.840 lei20212022: 54.840 lei20222023: 59.410 lei20232024: 58.496 lei20242025: 71.190 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 71.190 lei 49.002 lei 0
2024 58.496 lei 46.132 lei 0
2023 59.410 lei 44.283 lei
2022 54.840 lei 49.651 lei 0
2021 54.840 lei 49.375 lei
2020 53.925 lei 48.967 lei 0
2019 50.387 lei 45.601 lei
2018 38.192 lei 33.102 lei 0
2017 41.664 lei 37.124 lei 0
2016 41.664 lei 36.774 lei 0
2015 41.664 lei 37.266 lei 0
2014 83.664 lei 76.204 lei 1
2013 61.527 lei 56.995 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2013–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 57 zile−12 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 42 zile+8 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 68,83%−10,03 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 14,26%−1,43 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 7,01×+0,64 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,17× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 73,79%−3,57 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 63,27%−1,95 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 85,74%+1,43 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,92×+0,09 cifra de afaceri ÷ active totale
Zile de stocare 0 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 403,85%−823,35 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.570 din 3.522 firme active cu bilanț depus (CAEN 6832)
Vechime relativămai veche decât 75% dintre cele 6.789 firme active din sector
SectorCAEN 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru PROMAAD RESIDENCE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți PROMAAD RESIDENCE SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru PROMAAD RESIDENCE SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

PROMAAD RESIDENCE SRL, cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 31491390, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/4793/2013. Firma a fost înființată la data de 11 aprilie 2013 și are ca obiect principal de activitate Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN 6832).

La ultima verificare, PROMAAD RESIDENCE SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 71.190 lei și un rezultat net de 49.002 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are PROMAAD RESIDENCE SRL?

PROMAAD RESIDENCE SRL (CUI 31491390) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă PROMAAD RESIDENCE SRL în sectorul său?

PROMAAD RESIDENCE SRL ocupă locul 2.570 din 3.522 firme active cu bilanț depus în CAEN 6832 (Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract), după cifra de afaceri.

Cât de veche este PROMAAD RESIDENCE SRL față de firmele din același domeniu?

PROMAAD RESIDENCE SRL este mai veche decât 75% dintre cele 6.789 firme active cu CAEN 6832.

Este PROMAAD RESIDENCE SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare PROMAAD RESIDENCE SRL (CUI 31491390) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este PROMAAD RESIDENCE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, PROMAAD RESIDENCE SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în PROMAAD RESIDENCE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru PROMAAD RESIDENCE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este PROMAAD RESIDENCE SRL plătitoare de TVA?

Nu, PROMAAD RESIDENCE SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a PROMAAD RESIDENCE SRL?

În anul 2025, PROMAAD RESIDENCE SRL a raportat o cifră de afaceri de 71.190 lei și un număr mediu de 0 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu PROMAAD RESIDENCE SRL?

Firmoscop analizează PROMAAD RESIDENCE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Imobiliare în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.