Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › CONDATE MANAGEMENT SRL

CONDATE MANAGEMENT SRL

Înființată în 2013 · 13 ani vechime · Sector 2 Mun. Bucureşti
CUI 32124732 · J40/10082/2013
Fără probleme găsite Re-verificat · 25 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CONDATE MANAGEMENT SRL
Cod fiscal (CIF) RO32124732
Nr. Reg. Comerțului J40/10082/2013
Sediu social Bld. Lacul Tei nr. 123, bl. 4, sc. A, et. 7, ap. 29, Sector 2 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 20796

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.

Reprezentanți

CONSTANTINESCU DANDU-CĂTĂLIN · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 09.08.2013
CAEN8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 25 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 25 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 25 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 25 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 25 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CONDATE MANAGEMENT SRL după CUI 32124732 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
483.170 lei
+34.0% vs 2024
Profit net 2025
352.038 lei
+50.8% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă72.9%
Față de sectorpeste 93% din sector · în primele 10% din sector

Comparat cu 5.832 de firme din Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 23,4%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 26% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 5.945 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.7×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 232.205 lei20142015: 281.677 lei20152016: 299.456 lei20162017: 323.427 lei20172018: 369.431 lei20182019: 382.848 lei20192020: 270.084 lei20202021: 302.972 lei20212022: 303.346 lei20222023: 438.979 lei20232024: 360.618 lei20242025: 483.170 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 483.170 lei 352.038 lei 1
2024 360.618 lei 233.459 lei 1
2023 438.979 lei 268.798 lei 1
2022 303.346 lei 154.712 lei 1
2021 302.972 lei 173.921 lei 1
2020 270.084 lei 137.721 lei 1
2019 382.848 lei 264.164 lei 1
2018 369.431 lei 231.308 lei 1
2017 323.427 lei 180.155 lei 1
2016 299.456 lei 106.125 lei 1
2015 281.677 lei 114.131 lei 1
2014 232.205 lei 42.019 lei
2013 96.197 lei 39.163 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2013–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 195 zile+174 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 281 zile+188 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 72,86%+8,12 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 42,36%+34,21 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,36×−9,91 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,73×+0,64 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,93%+0,55 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 57,89%−34,29 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 57,93%−34,83 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 483.170 lei+122.552 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,79×−0,63 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 274,98%+111,07 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.772 din 7.990 firme active cu bilanț depus (CAEN 8299)
Vechime relativămai veche decât 67% dintre cele 17.504 firme active din sector
SectorCAEN 8299 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CONDATE MANAGEMENT SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CONDATE MANAGEMENT SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru CONDATE MANAGEMENT SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CONDATE MANAGEMENT SRL, cu sediul în Sector 2 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 32124732, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/10082/2013. Firma a fost înființată la data de 12 august 2013 și are ca obiect principal de activitate Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

La ultima verificare, CONDATE MANAGEMENT SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 483.170 lei și un rezultat net de 352.038 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CONDATE MANAGEMENT SRL?

CONDATE MANAGEMENT SRL (CUI 32124732) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 25 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă CONDATE MANAGEMENT SRL în sectorul său?

CONDATE MANAGEMENT SRL ocupă locul 2.772 din 7.990 firme active cu bilanț depus în CAEN 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CONDATE MANAGEMENT SRL față de firmele din același domeniu?

CONDATE MANAGEMENT SRL este mai veche decât 67% dintre cele 17.504 firme active cu CAEN 8299.

Este CONDATE MANAGEMENT SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare CONDATE MANAGEMENT SRL (CUI 32124732) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CONDATE MANAGEMENT SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CONDATE MANAGEMENT SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CONDATE MANAGEMENT SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CONDATE MANAGEMENT SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CONDATE MANAGEMENT SRL plătitoare de TVA?

Da, CONDATE MANAGEMENT SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CONDATE MANAGEMENT SRL?

În anul 2025, CONDATE MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 483.170 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CONDATE MANAGEMENT SRL?

Firmoscop analizează CONDATE MANAGEMENT SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.