Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › ATTITUDE PILATES STUDIO SRL

ATTITUDE PILATES STUDIO SRL

Înființată în 2013 · 12 ani vechime · Sector 1 Mun. Bucureşti
CUI 32286408 · J40/11921/2013
Fără probleme găsite Re-verificat · 25 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ATTITUDE PILATES STUDIO SRL
CUI 32286408
Nr. Reg. Comerțului J40/11921/2013
Sediu social Str. Automatizării nr. 3A, PARTER, BIROUL NR.1, Sector 1 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 25 august 2026.

Reprezentanți

PETRIŞOR LUMINIŢA FLORI · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 25.09.2013
CAEN9313 · Activități ale centrelor de fitness
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 25 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 25 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 25 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 25 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 25 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 25 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ATTITUDE PILATES STUDIO SRL după CUI 32286408 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
248.303 lei
-8.0% vs 2024
Profit net 2025
40.209 lei
+29.9% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă16.2%
Față de sectorpeste 66% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 1.253 de firme din Activități ale centrelor de fitness care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 4,2%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 36% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.342 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital2.9×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 82.060 lei20142015: 183.178 lei20152016: 217.640 lei20162017: 184.510 lei20172018: 293.355 lei20182019: 299.365 lei20192020: 298.166 lei20202021: 298.584 lei20212022: 285.252 lei20222023: 289.140 lei20232024: 270.760 lei20242025: 248.303 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 248.303 lei 40.209 lei 1
2024 270.760 lei 30.964 lei 1
2023 289.140 lei 47.242 lei 1
2022 285.252 lei 42.929 lei 1
2021 298.584 lei 50.125 lei 1
2020 298.166 lei 167.931 lei 1
2019 299.365 lei 127.919 lei 1
2018 293.355 lei 78.060 lei 1
2017 184.510 lei -49.714 lei 1
2016 217.640 lei 31.221 lei 1
2015 183.178 lei -25.415 lei 1
2014 82.060 lei -88.061 lei 0
2013 0 lei -361 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2013–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 175 zile+134 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 133 zile+35 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 16,19%+4,75 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 83,35%+50,63 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,2×−1,86 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 2,94×+2,55 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,41%+60,15 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 28,15%−5,04 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 28,31%−56,23 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 248.303 lei−22.457 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,74×−1,16 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 23,75%+8,77 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 576 din 2.278 firme active cu bilanț depus (CAEN 9313)
Vechime relativămai veche decât 90% dintre cele 5.742 firme active din sector
SectorCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume3
Dintre care radiate (închise)2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ATTITUDE PILATES STUDIO SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ATTITUDE PILATES STUDIO SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru ATTITUDE PILATES STUDIO SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ATTITUDE PILATES STUDIO SRL, cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 32286408, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J40/11921/2013. Firma a fost înființată la data de 25 septembrie 2013 și are ca obiect principal de activitate Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).

La ultima verificare, ATTITUDE PILATES STUDIO SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 248.303 lei și un rezultat net de 40.209 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 25 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ATTITUDE PILATES STUDIO SRL?

ATTITUDE PILATES STUDIO SRL (CUI 32286408) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 25 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă ATTITUDE PILATES STUDIO SRL în sectorul său?

ATTITUDE PILATES STUDIO SRL ocupă locul 576 din 2.278 firme active cu bilanț depus în CAEN 9313 (Activități ale centrelor de fitness), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ATTITUDE PILATES STUDIO SRL față de firmele din același domeniu?

ATTITUDE PILATES STUDIO SRL este mai veche decât 90% dintre cele 5.742 firme active cu CAEN 9313.

Este ATTITUDE PILATES STUDIO SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare ATTITUDE PILATES STUDIO SRL (CUI 32286408) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ATTITUDE PILATES STUDIO SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ATTITUDE PILATES STUDIO SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ATTITUDE PILATES STUDIO SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ATTITUDE PILATES STUDIO SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ATTITUDE PILATES STUDIO SRL plătitoare de TVA?

Nu, ATTITUDE PILATES STUDIO SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ATTITUDE PILATES STUDIO SRL?

În anul 2025, ATTITUDE PILATES STUDIO SRL a raportat o cifră de afaceri de 248.303 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ATTITUDE PILATES STUDIO SRL?

Firmoscop analizează ATTITUDE PILATES STUDIO SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 25 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.