Sari la conținut
FirmoscopFirmeSibiu › ARH SERVICE SRL

ARH SERVICE SRL

Înființată în 2013 · 12 ani vechime · Mun. Cluj-Napoca
CUI 32404104 · J12/1750/2016
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ARH SERVICE SRL
CUI 32404104
Nr. Reg. Comerțului J12/1750/2016
Sediu social Str. Sigismund Toduţă nr. 13, ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, 400699

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

GUTTMANN MARTA JULIA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 26.04.2016
CAEN7111 · Activități de arhitectură
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ARH SERVICE SRL după CUI 32404104 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 88/100
Cifră de afaceri 2025
120.737 lei
-42.0% vs 2024
Profit net 2025
3.767 lei
-96.8% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă3.1%
Față de sectorpeste 25% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 4.867 de firme din Activități de arhitectură care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 21,3%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 36% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 5.082 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.5×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2013: 24.810 lei20132014: 115.000 lei20142015: 218.348 lei20152016: 105.211 lei20162017: 15.470 lei20172018: 229.100 lei20182019: 295.681 lei20192020: 293.205 lei20202022: 281.200 lei20222023: 248.750 lei20232024: 209.220 lei20242025: 120.737 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 120.737 lei 3.767 lei 1
2024 209.220 lei 118.921 lei 1
2023 248.750 lei 80.922 lei 1
2022 281.200 lei 101.115 lei 1
2020 293.205 lei 149.835 lei 3
2019 295.681 lei 255.358 lei 3
2018 229.100 lei 140.789 lei 2
2017 15.470 lei -40.955 lei 1
2016 105.211 lei 16.151 lei 2
2015 218.348 lei 161.353 lei 2
2014 115.000 lei 64.508 lei
2013 24.810 lei 22.679 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 12 ani (2013–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 164 zile−397 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 128 zile+86 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 3,12%−53,72 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 31,02%−41,93 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 3,22×+1,85 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,45×−2,25 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 3,12%−96,68 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 2,15%−24,85 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 68,98%+41,93 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 120.737 lei−88.483 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,69×+0,22 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 4,23%−80,45 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 3.997 din 25.022 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 3,5% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.918 din 6.896 firme active cu bilanț depus (CAEN 7111)
Vechime relativămai veche decât 60% dintre cele 8.960 firme active din sector
SectorCAEN 7111 · Activități de arhitectură →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 28 iulie 2026Schimbare sediu: Municipiul Sibiu → Mun. Cluj-Napoca
  • 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 26.04.2016
  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J32/948/2013 → J12/1750/2016
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 26.04.2016 → radiată
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Cluj → Sibiu
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Municipiul Cluj-Napoca → Municipiul Sibiu
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J12/1750/2016 → J32/948/2013
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Sibiu → Cluj
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Municipiul Sibiu → Municipiul Cluj-Napoca
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 26.04.2016
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J32/948/2013 → J12/1750/2016

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ARH SERVICE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ARH SERVICE SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru ARH SERVICE SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ARH SERVICE SRL, cu sediul în Mun. Cluj-Napoca, are codul unic de înregistrare (CUI) 32404104, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J12/1750/2016. Firma a fost înființată la data de 29 octombrie 2013 și are ca obiect principal de activitate Activități de arhitectură (CAEN 7111).

La ultima verificare, ARH SERVICE SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 120.737 lei și un rezultat net de 3.767 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ARH SERVICE SRL?

ARH SERVICE SRL (CUI 32404104) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă ARH SERVICE SRL în sectorul său?

ARH SERVICE SRL ocupă locul 3.918 din 6.896 firme active cu bilanț depus în CAEN 7111 (Activități de arhitectură), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ARH SERVICE SRL față de firmele din același domeniu?

ARH SERVICE SRL este mai veche decât 60% dintre cele 8.960 firme active cu CAEN 7111.

Este ARH SERVICE SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare ARH SERVICE SRL (CUI 32404104) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ARH SERVICE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ARH SERVICE SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ARH SERVICE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ARH SERVICE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ARH SERVICE SRL plătitoare de TVA?

Nu, ARH SERVICE SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ARH SERVICE SRL?

În anul 2025, ARH SERVICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 120.737 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ARH SERVICE SRL?

Firmoscop analizează ARH SERVICE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Sibiu

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Sibiu

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.