Sari la conținut
FirmoscopFirmeConstanța › EZRA STYLE SRL

EZRA STYLE SRL

Înființată în 2013 · 12 ani vechime · Mun. Constanţa
CUI 32442477 · J2013002378134
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire EZRA STYLE SRL
CUI 32442477
Nr. Reg. Comerțului J2013002378134
Sediu social Str. Bogdan Petriceicu Haşdeu nr. 29, Camera 2, Mun. Constanţa, 900608
Telefon 0771514846

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

SALIM CIDEM · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 06.11.2013
CAEN4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută EZRA STYLE SRL după CUI 32442477 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 85/100
Cifră de afaceri 2025
44.109 lei
-10.0% vs 2024
Profit net 2025
-7.334 lei
+28.6% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-16.6%
Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 13.850 lei20142015: 60.138 lei20152016: 31.248 lei20162017: 18.811 lei20172018: 21.748 lei20182019: 45.757 lei20192020: 30.469 lei20202021: 46.977 lei20212022: 46.498 lei20222023: 47.354 lei20232024: 48.826 lei20242025: 44.109 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 44.109 lei -7.334 lei
2024 48.826 lei -10.268 lei
2023 47.354 lei 5.373 lei
2022 46.498 lei 18.607 lei 1
2021 46.977 lei 25.277 lei 1
2020 30.469 lei 13.086 lei 1
2019 45.757 lei 13.768 lei 1
2018 21.748 lei -15.700 lei 1
2017 18.811 lei -2.375 lei 1
2016 31.248 lei 13.120 lei 1
2015 60.138 lei 23.008 lei 1
2014 13.850 lei -3.017 lei 1
2013 580 lei -2.899 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2013–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 0 zile datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 6 zile+2 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -16,63%+4,4 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 0%−0,08 datorii totale ÷ active totale × 100
Rata de levier datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -10,35%+2,78 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -10,35%+2,77 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 100%+0,08 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,62× cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -14,09%+3,24 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 2.791 din 22.871 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 7.498 din 12.772 firme active cu bilanț depus (CAEN 4933)
Vechime relativămai veche decât 86% dintre cele 48.228 firme active din sector
SectorCAEN 4933 · Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru EZRA STYLE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți EZRA STYLE SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru EZRA STYLE SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

EZRA STYLE SRL, cu sediul în Mun. Constanţa, are codul unic de înregistrare (CUI) 32442477, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2013002378134. Firma a fost înființată la data de 7 noiembrie 2013 și are ca obiect principal de activitate Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

La ultima verificare, EZRA STYLE SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 44.109 lei și un rezultat net de -7.334 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are EZRA STYLE SRL?

EZRA STYLE SRL (CUI 32442477) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă EZRA STYLE SRL în sectorul său?

EZRA STYLE SRL ocupă locul 7.498 din 12.772 firme active cu bilanț depus în CAEN 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă), după cifra de afaceri.

Cât de veche este EZRA STYLE SRL față de firmele din același domeniu?

EZRA STYLE SRL este mai veche decât 86% dintre cele 48.228 firme active cu CAEN 4933.

Este EZRA STYLE SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare EZRA STYLE SRL (CUI 32442477) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este EZRA STYLE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, EZRA STYLE SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în EZRA STYLE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru EZRA STYLE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este EZRA STYLE SRL plătitoare de TVA?

Nu, EZRA STYLE SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a EZRA STYLE SRL?

În anul 2025, EZRA STYLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 44.109 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu EZRA STYLE SRL?

Firmoscop analizează EZRA STYLE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Constanţa

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Transport & Logistică în Constanța →

Mergi mai departe

Firme din Constanța

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.