Sari la conținut
FirmoscopFirmeArgeș › DRM TOTAL ACTION S.R.L.

DRM TOTAL ACTION S.R.L.

Înființată în 2013 · 12 ani vechime · Mun. Piteşti
CUI 32516175 · J03/1570/2013
Verifică înainte Re-verificat · 2 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Verifică înainte

Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire DRM TOTAL ACTION S.R.L.
CUI 32516175
Nr. Reg. Comerțului J03/1570/2013
Sediu social Bld. Petrochimiştilor, bl. B32, sc. B, ap. 8, Mun. Piteşti, jud. ARGEŞ, 110167
Telefon 0766155121

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 2 septembrie 2026.

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 26.11.2013
CAEN9313 · Activități ale centrelor de fitness
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 2 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 2 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 2 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 2 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 2 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută DRM TOTAL ACTION S.R.L. după CUI 32516175 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 49/100
Cifră de afaceri 2025
317.682 lei
+34.0% vs 2024
Profit net 2025
1.270 lei
+122.6% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă0.4%
Față de sectorpeste 36% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 1.253 de firme din Activități ale centrelor de fitness care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 4,2%.

Mărime față de sector4 angajați · peste 89% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.342 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Prudent: cere un avans și ține termenul scurt, fără să lași expunerea să crească. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 13.766 lei20142015: 18.184 lei20152016: 6.500 lei20162017: 0 lei20172018: 35.896 lei20182019: 220.410 lei20192020: 136.642 lei20202021: 189.975 lei20212022: 193.931 lei20222023: 270.347 lei20232024: 236.262 lei20242025: 317.682 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 317.682 lei 1.270 lei 4
2024 236.262 lei -5.626 lei 4
2023 270.347 lei 45.414 lei 3
2022 193.931 lei 9.090 lei 2
2021 189.975 lei 19.227 lei 3
2020 136.642 lei 190 lei 2
2019 220.410 lei 74.646 lei
2018 35.896 lei -26.696 lei
2017 0 lei -368 lei
2016 6.500 lei 1.388 lei 0
2015 18.184 lei 704 lei 0
2014 13.766 lei 1.755 lei
2013 0 lei -61 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 13 ani (2013–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 110 zile−11 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 26 zile−11 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 0,4%+2,78 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 100,08%−1,66 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 1,32%+8,6 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -0,08%+1,66 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 79.421 lei+20.355 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 3,31×+0,25 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 50,16×−23,01 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 7 zile+2 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 2,2%+3,56 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

12,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 3.918 din 32.433 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · la fel ca media

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 409 din 2.280 firme active cu bilanț depus (CAEN 9313)
Vechime relativămai veche decât 89% dintre cele 5.746 firme active din sector
SectorCAEN 9313 · Activități ale centrelor de fitness →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J3/1570/2013 → J03/1570/2013

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru DRM TOTAL ACTION S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți DRM TOTAL ACTION S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

DRM TOTAL ACTION S.R.L., cu sediul în Mun. Piteşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 32516175, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J03/1570/2013. Firma a fost înființată la data de 26 noiembrie 2013 și are ca obiect principal de activitate Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).

La ultima verificare, DRM TOTAL ACTION S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 317.682 lei și un rezultat net de 1.270 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 2 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are DRM TOTAL ACTION S.R.L.?

DRM TOTAL ACTION S.R.L. (CUI 32516175) are verdict galben („Verifică înainte”) la verificarea din 2 septembrie 2026. Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Ce loc ocupă DRM TOTAL ACTION S.R.L. în sectorul său?

DRM TOTAL ACTION S.R.L. ocupă locul 409 din 2.280 firme active cu bilanț depus în CAEN 9313 (Activități ale centrelor de fitness), după cifra de afaceri.

Cât de veche este DRM TOTAL ACTION S.R.L. față de firmele din același domeniu?

DRM TOTAL ACTION S.R.L. este mai veche decât 89% dintre cele 5.746 firme active cu CAEN 9313.

Este DRM TOTAL ACTION S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare DRM TOTAL ACTION S.R.L. (CUI 32516175) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este DRM TOTAL ACTION S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, DRM TOTAL ACTION S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în DRM TOTAL ACTION S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru DRM TOTAL ACTION S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este DRM TOTAL ACTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, DRM TOTAL ACTION S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a DRM TOTAL ACTION S.R.L.?

În anul 2025, DRM TOTAL ACTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 317.682 lei și un număr mediu de 4 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu DRM TOTAL ACTION S.R.L.?

Firmoscop analizează DRM TOTAL ACTION S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Argeş

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Argeș

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Ce verifici înainte de un termen de plată

Cum stabilești plafonul și scadența când semnalele sunt mixte.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 2 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.