Sari la conținut
FirmoscopFirmeIlfov › LOCA BAR LORIS SRL

LOCA BAR LORIS SRL

Înființată în 2013 · 12 ani vechime · Sat Vârteju Orş. Măgurele
CUI 32524712 · J23/3554/2013
Fără probleme găsite Re-verificat · 31 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LOCA BAR LORIS SRL
Cod fiscal (CIF) RO32524712
Nr. Reg. Comerțului J23/3554/2013
Sediu social Str. Văii nr. 6, Sat Vârteju Orş. Măgurele, jud. ILFOV, 77129

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 31 august 2026.

Reprezentanți

ŞERBAN CĂTĂLIN-LORIS · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 28.11.2013
CAEN4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 31 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 31 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 31 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 31 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 31 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 31 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LOCA BAR LORIS SRL după CUI 32524712 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
7.356.509 lei
-9.0% vs 2024
Profit net 2025
216.403 lei
+60.9% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă2.9%
Față de sectorpeste 54% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 377 de firme din Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 2,5%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 22% din sector

Mediana sectorului: 3 angajați, din 366 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.8×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2013: 0 lei0 lei20132014: 0 lei0 lei20142018: 1.720.546 lei1,7 mil. lei20182019: 4.440.074 lei4,4 mil. lei20192022: 7.266.082 lei7,3 mil. lei20222023: 8.087.331 lei8,1 mil. lei20232024: 8.108.767 lei8,1 mil. lei20242025: 7.356.509 lei7,4 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 7.356.509 lei 216.403 lei 1
2024 8.108.767 lei 134.499 lei 2
2023 8.087.331 lei 130.765 lei 2
2022 7.266.082 lei -98.919 lei 1
2019 4.440.074 lei 127.921 lei 1
2018 1.720.546 lei 14.586 lei 1
2016 0 lei
2015 -1.681 lei 1
2014 0 lei -5.112 lei 1
2013 0 lei 0 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2013–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 40 zile−18 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 11 zile+1 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 2,94%+1,28 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 43,9%−17,75 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,28×+0,66 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,78×−0,83 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 21,16%+4,48 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 11,87%+5,47 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 56,1%+17,72 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 7.356.509 lei+3.302.125 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 4,04×+0,18 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 4,27×+0,2 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 85 zile−5 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 3,55%+1,56 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

5,8%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă medie sau mare — 1.634 din 28.054 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,1% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 181 din 751 firme active cu bilanț depus (CAEN 4632)
Vechime relativămai veche decât 45% dintre cele 1.321 firme active din sector
SectorCAEN 4632 · Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LOCA BAR LORIS SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LOCA BAR LORIS SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru LOCA BAR LORIS SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LOCA BAR LORIS SRL, cu sediul în Sat Vârteju Orş. Măgurele, are codul unic de înregistrare (CUI) 32524712, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/3554/2013. Firma a fost înființată la data de 28 noiembrie 2013 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne (CAEN 4632).

La ultima verificare, LOCA BAR LORIS SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7.356.509 lei și un rezultat net de 216.403 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 31 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LOCA BAR LORIS SRL?

LOCA BAR LORIS SRL (CUI 32524712) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 31 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LOCA BAR LORIS SRL în sectorul său?

LOCA BAR LORIS SRL ocupă locul 181 din 751 firme active cu bilanț depus în CAEN 4632 (Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LOCA BAR LORIS SRL față de firmele din același domeniu?

LOCA BAR LORIS SRL este mai veche decât 45% dintre cele 1.321 firme active cu CAEN 4632.

Este LOCA BAR LORIS SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare LOCA BAR LORIS SRL (CUI 32524712) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LOCA BAR LORIS SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LOCA BAR LORIS SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LOCA BAR LORIS SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LOCA BAR LORIS SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LOCA BAR LORIS SRL plătitoare de TVA?

Da, LOCA BAR LORIS SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LOCA BAR LORIS SRL?

În anul 2025, LOCA BAR LORIS SRL a raportat o cifră de afaceri de 7.356.509 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LOCA BAR LORIS SRL?

Firmoscop analizează LOCA BAR LORIS SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Ilfov

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 31 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.