Sari la conținut
FirmoscopFirmeCălărași › GABRIEL EVENTS SRL

GABRIEL EVENTS SRL

Înființată în 2014 · 12 ani vechime · Sat Plătăreşti Com. Plătăreşti
CUI 33080049 · J51/145/2014
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire GABRIEL EVENTS SRL
CUI 33080049
Nr. Reg. Comerțului J51/145/2014
Sediu social Str. PETRU RAREȘ nr. 26, Sat Plătăreşti Com. Plătăreşti, jud. CĂLĂRAŞI, 917200
Telefon 0723889340

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

IVAN MIHAELA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 18.04.2014
CAEN7420 · Activități fotografice
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută GABRIEL EVENTS SRL după CUI 33080049 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 73/100
Cifră de afaceri 2025
95.000 lei
-44.0% vs 2024
Profit net 2025
-17.481 lei
+8.8% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-18.4%
Față de sectorpeste 10% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 2.081 de firme din Activități fotografice care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 14,5%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 50% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 2.137 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital2.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 2.055 lei2.055 lei20142016: 211.323 lei211K lei20162017: 165.155 lei165K lei20172018: 241.552 lei242K lei20182019: 296.974 lei297K lei20192020: 294.830 lei295K lei20202022: 519.336 lei519K lei20222023: 336.600 lei337K lei20232024: 170.325 lei170K lei20242025: 95.000 lei95K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 95.000 lei -17.481 lei 1
2024 170.325 lei -19.170 lei 2
2023 336.600 lei 10.428 lei 4
2022 519.336 lei 136.428 lei 6
2020 294.830 lei 2.978 lei 5
2019 296.974 lei 68.396 lei 4
2018 241.552 lei 37.803 lei 4
2017 165.155 lei -37.166 lei 4
2016 211.323 lei -24.018 lei 4
2014 2.055 lei -4.317 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2014–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 321 zile+139 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 55 zile−110 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -18,4%−7,15 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 68,39%+8,14 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,46×−0,2 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 2,16×+0,64 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -45,21%−11,06 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -14,29%−0,72 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 31,61%−8,14 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 95.000 lei+9.837 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,78×−0,43 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 27,97×−55,65 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 13 zile+9 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -15,13%−7,5 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 2.899 din 15.628 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 6,0% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.563 din 4.923 firme active cu bilanț depus (CAEN 7420)
Vechime relativămai veche decât 80% dintre cele 12.517 firme active din sector
SectorCAEN 7420 · Activități fotografice →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume24
Dintre care radiate (închise)11

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru GABRIEL EVENTS SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți GABRIEL EVENTS SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru GABRIEL EVENTS  SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

GABRIEL EVENTS SRL, cu sediul în Sat Plătăreşti Com. Plătăreşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 33080049, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J51/145/2014. Firma a fost înființată la data de 18 aprilie 2014 și are ca obiect principal de activitate Activități fotografice (CAEN 7420).

La ultima verificare, GABRIEL EVENTS SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 95.000 lei și un rezultat net de -17.481 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are GABRIEL EVENTS SRL?

GABRIEL EVENTS SRL (CUI 33080049) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă GABRIEL EVENTS SRL în sectorul său?

GABRIEL EVENTS SRL ocupă locul 1.563 din 4.923 firme active cu bilanț depus în CAEN 7420 (Activități fotografice), după cifra de afaceri.

Cât de veche este GABRIEL EVENTS SRL față de firmele din același domeniu?

GABRIEL EVENTS SRL este mai veche decât 80% dintre cele 12.517 firme active cu CAEN 7420.

Este GABRIEL EVENTS SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare GABRIEL EVENTS SRL (CUI 33080049) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este GABRIEL EVENTS SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, GABRIEL EVENTS SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în GABRIEL EVENTS SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru GABRIEL EVENTS SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este GABRIEL EVENTS SRL plătitoare de TVA?

Nu, GABRIEL EVENTS SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a GABRIEL EVENTS SRL?

În anul 2025, GABRIEL EVENTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 95.000 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu GABRIEL EVENTS SRL?

Firmoscop analizează GABRIEL EVENTS SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Călăraşi

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Călărași

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.