Sari la conținut
FirmoscopFirmeBihor › JUB SALES SRL

JUB SALES SRL

Înființată în 2014 · 12 ani vechime · Mun. Oradea
CUI 33099084 · J2014000707050
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire JUB SALES SRL
Cod fiscal (CIF) RO33099084
Nr. Reg. Comerțului J2014000707050
Sediu social Cal. Clujului nr. 207 E, Mun. Oradea, jud. BIHOR
Telefon 0720937185

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

MONU GIGI-BOGDAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 25.04.2014
CAEN4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat strain

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută JUB SALES SRL după CUI 33099084 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 93/100
Cifră de afaceri 2025
1.172.920 lei
-90.0% vs 2024
Profit net 2025
122.776 lei
-38.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă10.5%
Față de sectorpeste 77% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 4.804 de firme din Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 3,5%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 25% din sector

Mediana sectorului: 2 angajați, din 4.666 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 3.660.477 lei20142015: 6.955.506 lei20152016: 7.412.331 lei20162017: 7.421.103 lei20172018: 7.614.219 lei20182019: 8.637.786 lei20192020: 8.260.747 lei20202021: 8.576.056 lei20212022: 9.557.232 lei20222023: 10.395.883 lei20232024: 11.244.296 lei20242025: 1.172.920 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.172.920 lei 122.776 lei 1
2024 11.244.296 lei 200.275 lei 2
2023 10.395.883 lei 445.131 lei 2
2022 9.557.232 lei 665.188 lei 2
2021 8.576.056 lei 382.122 lei 2
2020 8.260.747 lei 504.311 lei 4
2019 8.637.786 lei 160.585 lei 4
2018 7.614.219 lei -483.012 lei 2
2017 7.421.103 lei -675.889 lei 3
2016 7.412.331 lei -431.146 lei 3
2015 6.955.506 lei -348.481 lei 1
2014 3.660.477 lei -265.057 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 12 ani (2014–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 11 zile+6 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 114 zile+34 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 10,47%+8,69 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 0,73%−2,7 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 136,23×+107,09 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,01× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 2,68%−1,81 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 2,66%−1,68 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 99,27%+2,7 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 1.172.920 lei−4.449.228 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,25×−2,19 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 10,13%+7,89 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,3%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă mică — 500 din 4.860 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 2,7% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.971 din 3.893 firme active cu bilanț depus (CAEN 4683)
Vechime relativămai veche decât 58% dintre cele 4.978 firme active din sector
SectorCAEN 4683 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: dizolvare → INREGISTRAT din data 25.04.2014
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: INREGISTRAT din data 25.04.2014 → dizolvare

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru JUB SALES SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți JUB SALES SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru JUB SALES SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

JUB SALES SRL, cu sediul în Mun. Oradea, are codul unic de înregistrare (CUI) 33099084, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2014000707050. Firma a fost înființată la data de 25 aprilie 2014 și are ca obiect principal de activitate Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN 4683).

La ultima verificare, JUB SALES SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.172.920 lei și un rezultat net de 122.776 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are JUB SALES SRL?

JUB SALES SRL (CUI 33099084) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă JUB SALES SRL în sectorul său?

JUB SALES SRL ocupă locul 1.971 din 3.893 firme active cu bilanț depus în CAEN 4683 (Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare), după cifra de afaceri.

Cât de veche este JUB SALES SRL față de firmele din același domeniu?

JUB SALES SRL este mai veche decât 58% dintre cele 4.978 firme active cu CAEN 4683.

Este JUB SALES SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare JUB SALES SRL (CUI 33099084) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este JUB SALES SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, JUB SALES SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în JUB SALES SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru JUB SALES SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este JUB SALES SRL plătitoare de TVA?

Da, JUB SALES SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a JUB SALES SRL?

În anul 2025, JUB SALES SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.172.920 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu JUB SALES SRL?

Firmoscop analizează JUB SALES SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bihor

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Bihor

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.