Sari la conținut
FirmoscopFirmeBacău › CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL

CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL

Înființată în 2014 · 11 ani vechime · Mun. Bacău
CUI 33679162 · J04/942/2014
Atenție sporită Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiuneInactiv fiscalNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Atenție sporită

Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL
CUI 33679162
Nr. Reg. Comerțului J04/942/2014
Sediu social Str. Energiei nr. 36, bl. 36, sc. B, et. PARTER, biroul nr.2, Mun. Bacău, 600240
Telefon 0748990642

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 10.10.2014
CAEN6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalDa
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat autohton si strain

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Declarată inactivă fiscal 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL după CUI 33679162 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Critică
scor 28/100
Cifră de afaceri 2025
15.119 lei
-49.0% vs 2024
Profit net 2025
7.744 lei
-40.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă51.2%
Termen de plată sugeratdoar avans

Doar cu plata în avans — firma e declarată inactivă fiscal în registrele oficiale. · Capitaluri proprii negative din pierderi acumulate, dar ultimul an e pe profit — firma acoperă gaura. · Profitabilă, cu marjă netă sănătoasă. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-49%).

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2014: 8.940 lei20142015: 35.723 lei20152016: 11.270 lei20162017: 27.215 lei20172018: 176.782 lei20182019: 221.326 lei20192020: 10.573 lei20202021: 92.086 lei20212022: 25.680 lei20222023: 21.278 lei20232024: 29.856 lei20242025: 15.119 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 15.119 lei 7.744 lei
2024 29.856 lei 13.063 lei
2023 21.278 lei 11.168 lei
2022 25.680 lei -28.764 lei
2021 92.086 lei -71.298 lei
2020 10.573 lei -56.039 lei
2019 221.326 lei 53.705 lei
2018 176.782 lei 103.455 lei
2017 27.215 lei -32.576 lei
2016 11.270 lei 6.443 lei
2015 35.723 lei 30.946 lei
2014 8.940 lei 7.341 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 12 ani (2014–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 4.590 zile+2.436 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 3.756 zile+1.836 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 51,22%+7,47 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 110,07%−1,59 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 0,91× active totale ÷ datorii totale
Rentabilitatea activelor (ROA) 4,48%−3,8 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială -10,07%+1,59 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,09×−0,1 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 102,85%−5,25 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

23,1%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, profit, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 921 din 3.978 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 10,6% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 3.167 din 3.523 firme active cu bilanț depus (CAEN 6832)
Vechime relativămai veche decât 68% dintre cele 6.790 firme active din sector
SectorCAEN 6832 · Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: sediu expirat → INREGISTRAT din data 10.10.2014
  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J4/942/2014 → J04/942/2014
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: INREGISTRAT din data 10.10.2014 → sediu expirat
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J04/942/2014 → J4/942/2014
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: sediu expirat → INREGISTRAT din data 10.10.2014
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J4/942/2014 → J04/942/2014

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL, cu sediul în Mun. Bacău, are codul unic de înregistrare (CUI) 33679162, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J04/942/2014. Firma a fost înființată la data de 10 octombrie 2014 și are ca obiect principal de activitate Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract (CAEN 6832).

La ultima verificare, CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL figura ca inactivă fiscal la ANAF. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15.119 lei și un rezultat net de 7.744 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL?

CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL (CUI 33679162) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Firma este declarată inactivă fiscal de ANAF.

Ce loc ocupă CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL în sectorul său?

CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL ocupă locul 3.167 din 3.523 firme active cu bilanț depus în CAEN 6832 (Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL față de firmele din același domeniu?

CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL este mai veche decât 68% dintre cele 6.790 firme active cu CAEN 6832.

Este CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL o firmă activă?

CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF la data ultimei verificări.

Este CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL plătitoare de TVA?

Nu, CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL?

În anul 2025, CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 15.119 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL?

Firmoscop analizează CLĂDIREA GENERAL MANAGEMENT SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bacău

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Imobiliare în Bacău →

Mergi mai departe

Firme din Bacău

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Contribuabil inactiv

Ce declanșează declararea ca inactiv la ANAF și ce efect are pe facturi.

Semnalele care prevestesc insolvența

Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.