VISUAL WATCH S.R.L.
Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.
Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.
Continuă cu Google — vezi raportul imediatsau cu emailul:
Îți trimitem un link de confirmare pe email — un click și gata, fără cod de tastat. Confirmarea îți creează un cont Firmoscop și înseamnă că accepți Termenii și Confidențialitatea. Poți scoate firma din listă oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 24 august 2026.
Reprezentanți
Fără reprezentanți în datele publice curente.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 24 august 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | Radiată | 24 august 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Declarată inactivă fiscal | 24 august 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 24 august 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 24 august 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută VISUAL WATCH S.R.L. după CUI 34048020 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Comparat cu 3.144 de firme din CAEN 8690 care au depus bilanț pe 2023; mediana sectorului: 20,3%.
Mediana sectorului: 1 angajat, din 3.832 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2023.
Nu încheia contract — firma e radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. · Capitaluri proprii negative — firma valorează pe hârtie mai puțin decât datorează. · Pierdere în ultimul an raportat. · Datoriile depășesc cifra de afaceri anuală. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-56%).
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2023 | 68.384 lei | -116.472 lei | 2 |
| 2022 | 157.061 lei | -37.469 lei | 4 |
| 2021 | 290.628 lei | -148.087 lei | 4 |
| 2018 | 279.871 lei | 8.894 lei | 7 |
| 2017 | 219.816 lei | 5.781 lei | 3 |
| 2016 | 215.114 lei | -109.882 lei | 3 |
| 2015 | 181.954 lei | 3.180 lei | 2 |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 7 ani (2015–2023). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2023, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2023 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri negative, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 4.412 din 17.756 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2023. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 12,3% mai mult
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 1.222 din 2.540 firme active cu bilanț depus (CAEN 8690) |
| Vechime relativă | mai veche decât 75% dintre cele 5.276 firme active din sector |
| Sector | CAEN 8690 · Alte activități referitoare la sănătatea umană → |
Istoric modificări (Registrul Comerțului)
- 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J8/126/2015 → J08/126/2015
- 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J08/126/2015 → J8/126/2015
- 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J8/126/2015 → J08/126/2015
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru VISUAL WATCH S.R.L.
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți VISUAL WATCH S.R.L.? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.
Mulțumim că ai trecut pe la noi
Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:
Ți-a fost de folos pagina asta?
Verifică altă firmă
Despre firmă
VISUAL WATCH S.R.L., cu sediul în Mun. Braşov, are codul unic de înregistrare (CUI) 34048020, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J08/126/2015. Firma a fost înființată la data de 2 februarie 2015 și are ca obiect principal de activitate Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN 8690).
La ultima verificare, VISUAL WATCH S.R.L. figura ca radiată din registrul comerțului, deci nu mai există juridic. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2023 a raportat o cifră de afaceri de 68.384 lei și un rezultat net de -116.472 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 24 august 2026.
Întrebări frecvente
Ce verdict are VISUAL WATCH S.R.L.?
VISUAL WATCH S.R.L. (CUI 34048020) are verdict roșu („Atenție sporită”) la verificarea din 24 august 2026. Firma e radiată din registrul comerțului — nu mai există juridic.
Ce loc ocupă VISUAL WATCH S.R.L. în sectorul său?
VISUAL WATCH S.R.L. ocupă locul 1.222 din 2.540 firme active cu bilanț depus în CAEN 8690 (Alte activități referitoare la sănătatea umană), după cifra de afaceri.
Cât de veche este VISUAL WATCH S.R.L. față de firmele din același domeniu?
VISUAL WATCH S.R.L. este mai veche decât 75% dintre cele 5.276 firme active cu CAEN 8690.
Este VISUAL WATCH S.R.L. o firmă activă?
Nu — VISUAL WATCH S.R.L. figurează ca radiată din registrul comerțului la data ultimei verificări, deci nu mai există juridic.
Este VISUAL WATCH S.R.L. în insolvență?
Nu — la ultima verificare VISUAL WATCH S.R.L. (CUI 34048020) figura ca radiată din registrul comerțului, nu în insolvență. Radierea înseamnă că firma nu mai există juridic; e, în majoritatea cazurilor, sfârșitul normal de viață al unei firme, nu o procedură de insolvență.
Pot avea încredere în VISUAL WATCH S.R.L.?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru VISUAL WATCH S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este VISUAL WATCH S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu, VISUAL WATCH S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a VISUAL WATCH S.R.L.?
În anul 2023, VISUAL WATCH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 68.384 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu VISUAL WATCH S.R.L.?
Firmoscop analizează VISUAL WATCH S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Braşov
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- CONVEST MEDICAL S.R.L. · Mun. Braşov · CA 3.591.161 lei
- BRAIN MAP NEUROSCIENCE TM S.R.L. · Mun. Braşov · CA 1.993.126 lei
- UNIKOPTIK L.S.D. SRL · Mun. Braşov · CA 1.606.912 lei
- ASISTENŢA S.O.S. SRL · Mun. Braşov · CA 1.546.185 lei
- BRAIN MAP NEUROSCIENCE BC S.R.L. · Mun. Braşov · CA 1.225.564 lei
- BRAIN MAP NEUROSCIENCE IS S.R.L. · Mun. Braşov · CA 1.199.619 lei
Mergi mai departe
Firme din Brașov
Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.
Ce înseamnă o firmă radiată
De ce dispariția din registru e, de obicei, sfârșit normal de viață — și când nu e.
Semnalele care prevestesc insolvența
Ce se vede în date înainte ca o firmă să intre în procedură.
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 24 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.