Sari la conținut
FirmoscopFirmeSuceava › CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.

CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.

Înființată în 2015 · 11 ani vechime · Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti
CUI 34475357 · J2015000402334
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.
CUI 34475357
Nr. Reg. Comerțului J2015000402334
Sediu social Str. Libertăţii nr. 4 E, camera 1, Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti, jud. SUCEAVA
Telefon 0721020668

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

VARVAROI CARMEN · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 08.05.2015
CAEN7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. după CUI 34475357 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
234.122 lei
+13.0% vs 2024
Profit net 2025
157.429 lei
+14.8% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă67.2%
Față de sectorpeste 87% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 3.962 de firme din Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 33,2%.

Mărime față de sector2 angajați · peste 79% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 4.063 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2015: 9.430 lei20152016: 62.190 lei20162017: 67.070 lei20172018: 90.530 lei20182019: 110.830 lei20192020: 130.040 lei20202021: 188.506 lei20212022: 154.263 lei20222023: 228.405 lei20232024: 207.098 lei20242025: 234.122 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 234.122 lei 157.429 lei 2
2024 207.098 lei 137.090 lei 2
2023 228.405 lei 171.608 lei 2
2022 154.263 lei 105.221 lei 2
2021 188.506 lei 140.683 lei 2
2020 130.040 lei 84.880 lei 2
2019 110.830 lei 62.511 lei 2
2018 90.530 lei 49.052 lei 2
2017 67.070 lei 36.019 lei 2
2016 62.190 lei 31.487 lei 2
2015 9.430 lei -5.000 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 11 ani (2015–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 16 zile−1 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 185 zile+174 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 67,24%+1,04 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 5,98%−0,55 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 16,73×+1,41 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,06× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,85% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 93,88%+0,57 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 94,02%+0,55 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 117.061 lei+13.512 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,4× cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 214,36%+10,09 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.404 din 3.132 firme active cu bilanț depus (CAEN 7499)
Vechime relativămai veche decât 66% dintre cele 5.242 firme active din sector
SectorCAEN 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. →

Contracte publice

Achiziții directe (SEAP)7
Valoare totală (2024–2026)17.200 lei

Cumpărători: COLEGIUL TEHNIC "SAMUIL ISOPESCU"

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2024–2026.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CV SERVICES & CONSULTING S.R.L., cu sediul în Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 34475357, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2015000402334. Firma a fost înființată la data de 8 mai 2015 și are ca obiect principal de activitate Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7499).

La ultima verificare, CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 234.122 lei și un rezultat net de 157.429 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.?

CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. (CUI 34475357) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. în sectorul său?

CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. ocupă locul 1.404 din 3.132 firme active cu bilanț depus în CAEN 7499 (Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. față de firmele din același domeniu?

CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. este mai veche decât 66% dintre cele 5.242 firme active cu CAEN 7499.

Este CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. (CUI 34475357) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CV SERVICES & CONSULTING S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.?

În anul 2025, CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 234.122 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.?

Firmoscop analizează CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Suceava

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Suceava

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.