Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › DPR EVENT S.R.L.

DPR EVENT S.R.L.

Înființată în 2015 · 11 ani vechime · Sector 1 Mun. Bucureşti
CUI 34572465 · J2015006428406
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire DPR EVENT S.R.L.
Cod fiscal (CIF) RO34572465
Nr. Reg. Comerțului J2015006428406
Sediu social Str. Măguricea nr. 24, et. 5 RETRAS, ap. 18, camera 1, Sector 1 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 14234
Telefon 0727730923

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

HUȘTIU ALIN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 19.02.2026
CAEN5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută DPR EVENT S.R.L. după CUI 34572465 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 58/100
Cifră de afaceri 2025
876.497 lei
-67.0% vs 2024
Profit net 2025
-199.008 lei
-213.4% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-22.7%
Față de sectorpeste 13% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 1.121 de firme din Activități de alimentație (catering) pentru evenimente care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 4,0%.

Datorii / capital3.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 1.299.135 lei1,3 mil. lei20162017: 2.066.079 lei2,1 mil. lei20172018: 2.316.810 lei2,3 mil. lei20182019: 2.491.234 lei2,5 mil. lei20192020: 2.573.848 lei2,6 mil. lei20202021: 3.052.210 lei3,1 mil. lei20212022: 2.869.590 lei2,9 mil. lei20222023: 3.060.239 lei3,1 mil. lei20232024: 2.696.266 lei2,7 mil. lei20242025: 876.497 lei876K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 876.497 lei -199.008 lei
2024 2.696.266 lei 175.439 lei 9
2023 3.060.239 lei 219.660 lei
2022 2.869.590 lei -243.043 lei 15
2021 3.052.210 lei 118.819 lei 16
2020 2.573.848 lei 11.317 lei 13
2019 2.491.234 lei -128.355 lei
2018 2.316.810 lei 118.454 lei 12
2017 2.066.079 lei 195.681 lei
2016 1.299.135 lei -4.708 lei
2015 -48.757 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 11 ani (2015–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 147 zile+109 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 131 zile+86 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -22,7%−29,21 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 76,08%+28,69 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,31×−0,8 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 3,06×+2,16 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -171,72%−227,43 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -42,76%−72,07 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 24,9%−27,71 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 1,88×−2,62 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 93,74×+76,5 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 4 zile−17 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -18,48%−26,85 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

16,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă mică — 207 din 1.277 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 8,6% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 446 din 1.817 firme active cu bilanț depus (CAEN 5621)
Vechime relativămai veche decât 73% dintre cele 3.519 firme active din sector
SectorCAEN 5621 · Activități de alimentație (catering) pentru evenimente →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume6
Dintre care în procedură de insolvență1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: funcțiune → TRANSFER(SOSIRE) din data 19.02.2026
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 19.02.2026 → funcțiune

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru DPR EVENT S.R.L.

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți DPR EVENT S.R.L.? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru DPR EVENT S.R.L.

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

DPR EVENT S.R.L., cu sediul în Sector 1 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 34572465, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2015006428406. Firma a fost înființată la data de 28 mai 2015 și are ca obiect principal de activitate Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN 5621).

La ultima verificare, DPR EVENT S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 876.497 lei și un rezultat net de -199.008 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are DPR EVENT S.R.L.?

DPR EVENT S.R.L. (CUI 34572465) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă DPR EVENT S.R.L. în sectorul său?

DPR EVENT S.R.L. ocupă locul 446 din 1.817 firme active cu bilanț depus în CAEN 5621 (Activități de alimentație (catering) pentru evenimente), după cifra de afaceri.

Cât de veche este DPR EVENT S.R.L. față de firmele din același domeniu?

DPR EVENT S.R.L. este mai veche decât 73% dintre cele 3.519 firme active cu CAEN 5621.

Este DPR EVENT S.R.L. o firmă activă?

Da, la ultima verificare DPR EVENT S.R.L. (CUI 34572465) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este DPR EVENT S.R.L. în insolvență?

Nu — la ultima verificare, DPR EVENT S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în DPR EVENT S.R.L.?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru DPR EVENT S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este DPR EVENT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, DPR EVENT S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a DPR EVENT S.R.L.?

În anul 2025, DPR EVENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 876.497 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu DPR EVENT S.R.L.?

Firmoscop analizează DPR EVENT S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Restaurante & HoReCa în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.