Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › MADE IN STUDIO SRL

MADE IN STUDIO SRL

Înființată în 2015 · 11 ani vechime · Sat Orbeasca de Sus Com. Orbeasca
CUI 34801410 · J2018000190342
Fără probleme găsite Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire MADE IN STUDIO SRL
Cod fiscal (CIF) RO34801410
Nr. Reg. Comerțului J2018000190342
Sediu social Str. Boalca nr. 18, Sat Orbeasca de Sus Com. Orbeasca, jud. TELEORMAN, 147238
Telefon 0768715856

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

SAVU GEORGE ȘTEFAN · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 29.03.2018
CAEN7491 · Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută MADE IN STUDIO SRL după CUI 34801410 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
12.098.477 lei
-10.0% vs 2024
Profit net 2025
2.131.275 lei
+31.5% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă17.6%
Datorii / capital0.6×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2015: 219.779 lei20152016: 207.903 lei20162017: 463.520 lei20172018: 1.450.103 lei20182019: 4.783.568 lei20192020: 3.989.618 lei20202021: 8.286.604 lei20212022: 13.113.149 lei20222023: 13.727.961 lei20232024: 13.491.554 lei20242025: 12.098.477 lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 12.098.477 lei 2.131.275 lei 4
2024 13.491.554 lei 1.621.000 lei 3
2023 13.727.961 lei 775.382 lei 2
2022 13.113.149 lei 1.350.184 lei 2
2021 8.286.604 lei 741.821 lei 1
2020 3.989.618 lei 108.527 lei 1
2019 4.783.568 lei 339.164 lei 2
2018 1.450.103 lei 446.228 lei 2
2017 463.520 lei -73.178 lei 2
2016 207.903 lei -8.715 lei 1
2015 219.779 lei 140.698 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 11 ani (2015–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 56 zile+37 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 30 zile−13 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 17,62%+5,61 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 37,52%+7,7 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,67×−0,68 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,6×+0,18 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 68,58%−31,41 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 42,85%−27,32 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 62,48%−7,7 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 3.024.619 lei−1.472.566 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 2,43×−3,41 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 26,45%+9,69 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

5,8%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă medie sau mare — 1.634 din 28.054 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,1% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1 din 52 firme active cu bilanț depus (CAEN 7491)
Vechime relativămai veche decât 75% dintre cele 85 firme active din sector
SectorCAEN 7491 · Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 28 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 6 → Sat Orbeasca de Sus Com. Orbeasca
  • 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 29.03.2018
  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/8945/2015 → J2018000190342
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 29.03.2018 → radiată
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Teleorman → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Orbeasca de Sus, Comuna Orbeasca → Bucureşti Sectorul 6
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2018000190342 → J40/8945/2015
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Teleorman
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 6 → Sat Orbeasca de Sus, Comuna Orbeasca
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/8945/2015 → J2018000190342
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Teleorman → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Orbeasca de Sus, Comuna Orbeasca → Bucureşti Sectorul 6
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2018000190342 → J40/8945/2015
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Teleorman
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 6 → Sat Orbeasca de Sus, Comuna Orbeasca
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 29.03.2018
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/8945/2015 → J2018000190342

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru MADE IN STUDIO SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți MADE IN STUDIO SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru MADE IN STUDIO  SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

MADE IN STUDIO SRL, cu sediul în Sat Orbeasca de Sus Com. Orbeasca, are codul unic de înregistrare (CUI) 34801410, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2018000190342. Firma a fost înființată la data de 21 iulie 2015 și are ca obiect principal de activitate Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing (CAEN 7491).

La ultima verificare, MADE IN STUDIO SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 12.098.477 lei și un rezultat net de 2.131.275 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are MADE IN STUDIO SRL?

MADE IN STUDIO SRL (CUI 34801410) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă MADE IN STUDIO SRL în sectorul său?

MADE IN STUDIO SRL ocupă locul 1 din 52 firme active cu bilanț depus în CAEN 7491 (Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing), după cifra de afaceri.

Cât de veche este MADE IN STUDIO SRL față de firmele din același domeniu?

MADE IN STUDIO SRL este mai veche decât 75% dintre cele 85 firme active cu CAEN 7491.

Este MADE IN STUDIO SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare MADE IN STUDIO SRL (CUI 34801410) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este MADE IN STUDIO SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, MADE IN STUDIO SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în MADE IN STUDIO SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru MADE IN STUDIO SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este MADE IN STUDIO SRL plătitoare de TVA?

Da, MADE IN STUDIO SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a MADE IN STUDIO SRL?

În anul 2025, MADE IN STUDIO SRL a raportat o cifră de afaceri de 12.098.477 lei și un număr mediu de 4 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu MADE IN STUDIO SRL?

Firmoscop analizează MADE IN STUDIO SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.