Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › CTPARK GAMMA SRL

CTPARK GAMMA SRL

Înființată în 2015 · 11 ani vechime · Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale
CUI 34885314 · J2018001109231
Verifică înainte Re-verificat · 1 septembrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Verifică înainte

Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Dosarele din instanță, bilanțurile și toate semnalele de risc — gratuit, într-un raport pe care-l pui la dosar. Re-verificăm periodic: dacă verdictul se schimbă, primești un email.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire CTPARK GAMMA SRL
Cod fiscal (CIF) RO34885314
Nr. Reg. Comerțului J2018001109231
Sediu social Str. Gabriela nr. 1, cladirea B. parter, Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale, jud. ILFOV, 77095

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 1 septembrie 2026.

Reprezentanți

BINKOFSKI RONALD ANDRZEJ · administratorPETER CERESNIK · administratorAMĂRIUȚEI ELEONORA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 13.03.2018
CAEN6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu
Formă de proprietateProprietate privata-capital privat strain

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 1 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 1 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 1 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 1 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 1 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută CTPARK GAMMA SRL după CUI 34885314 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Fragilă
scor 48/100
Cifră de afaceri 2025
41.146.370 lei
+6.0% vs 2024
Profit net 2025
-223.555 lei
-107.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-0.5%
Față de sectorpeste 28% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 3.176 de firme din Dezvoltare (promovare) imobiliară care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 13,5%.

Datorii / capital13.8×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Prudent: cere un avans și ține termenul scurt, fără să lași expunerea să crească. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2017: 2.340.255 lei2,3 mil. lei20172019: 12.438.502 lei12 mil. lei20192020: 15.694.826 lei16 mil. lei20202021: 23.781.534 lei24 mil. lei20212022: 30.441.045 lei30 mil. lei20222023: 38.130.389 lei38 mil. lei20232024: 38.676.074 lei39 mil. lei20242025: 41.146.370 lei41 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 41.146.370 lei -223.555 lei
2024 38.676.074 lei 3.145.684 lei
2023 38.130.389 lei 4.080.803 lei
2022 30.441.045 lei -2.206.248 lei
2021 23.781.534 lei -8.797.351 lei 0
2020 15.694.826 lei -9.402.447 lei 0
2019 12.438.502 lei -5.492.061 lei 0
2017 2.340.255 lei -4.434.099 lei
2016 -26.726 lei
2015 -694 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2015–2025). Gratuit, fără cont.

Îndeplinește criteriile de audit statutar

În 2024 și 2025, firma a depășit cel puțin două dintre cele trei praguri legale, în două exerciții consecutive. Situațiile ei financiare intră, prin lege, sub audit statutar.

CriteriuPrag20242025
Total active16.000.000 leidada
Cifră de afaceri netă32.000.000 leidada
Număr mediu de salariați50

„—" înseamnă că bilanțul nu conține criteriul, nu că e neîndeplinit. Concluzia se sprijină pe criteriile pe care le putem citi; un raport de audit se cere firmei, noi citim praguri, nu registrul entităților auditate.

Derivat din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · pct. 563 din reglementările contabile aprobate prin OMFP 1802/2014

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 2.430 zile−152 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 73 zile−3 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -0,54%−8,67 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 92,94% datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,08× active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 13,76×+0,18 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -1,12%−16,74 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -0,08%−1,15 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 6,76%−0,08 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor 0,14× cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 1,15%−8,85 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,9%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri stabilă, firmă medie sau mare — 136 din 1.249 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,1% la firmele de aceeași mărime · cu 3,8% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 83 din 15.915 firme active cu bilanț depus (CAEN 6820)
Vechime relativămai veche decât 43% dintre cele 21.810 firme active din sector
SectorCAEN 6820 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume12

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 28 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 1 → Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale
  • 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 13.03.2018
  • 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/9969/2015 → J2018001109231
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 13.03.2018 → radiată
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Bucureşti
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Dragomireşti-Vale, Comuna Dragomireşti-Vale → Bucureşti Sectorul 1
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2018001109231 → J40/9969/2015
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Ilfov
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 1 → Sat Dragomireşti-Vale, Comuna Dragomireşti-Vale
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 13.03.2018
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/9969/2015 → J2018001109231

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru CTPARK GAMMA SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți CTPARK GAMMA SRL? Pune sigiliul Firmoscop pe site-ul tău, sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

CTPARK GAMMA SRL, cu sediul în Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale, are codul unic de înregistrare (CUI) 34885314, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2018001109231. Firma a fost înființată la data de 13 august 2015 și are ca obiect principal de activitate Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

La ultima verificare, CTPARK GAMMA SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 41.146.370 lei și un rezultat net de -223.555 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 1 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are CTPARK GAMMA SRL?

CTPARK GAMMA SRL (CUI 34885314) are verdict galben („Verifică înainte”) la verificarea din 1 septembrie 2026. Situație financiară fragilă. Merită o verificare completă înainte de o colaborare pe sume mari.

Ce loc ocupă CTPARK GAMMA SRL în sectorul său?

CTPARK GAMMA SRL ocupă locul 83 din 15.915 firme active cu bilanț depus în CAEN 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate), după cifra de afaceri.

Cât de veche este CTPARK GAMMA SRL față de firmele din același domeniu?

CTPARK GAMMA SRL este mai veche decât 43% dintre cele 21.810 firme active cu CAEN 6820.

Este CTPARK GAMMA SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare CTPARK GAMMA SRL (CUI 34885314) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este CTPARK GAMMA SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, CTPARK GAMMA SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în CTPARK GAMMA SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CTPARK GAMMA SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este CTPARK GAMMA SRL plătitoare de TVA?

Da, CTPARK GAMMA SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a CTPARK GAMMA SRL?

În anul 2025, CTPARK GAMMA SRL a raportat o cifră de afaceri de 41.146.370 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CTPARK GAMMA SRL?

Firmoscop analizează CTPARK GAMMA SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Imobiliare în București →

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Ce verifici înainte de un termen de plată

Cum stabilești plafonul și scadența când semnalele sunt mixte.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 1 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.