Sari la conținut
FirmoscopFirmeCaraș-Severin › PACK MAN FIELD SRL

PACK MAN FIELD SRL

Înființată în 2015 · 10 ani vechime · Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă
CUI 35311280 · J2016000979356
Fără probleme găsite Re-verificat · 6 septembrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire PACK MAN FIELD SRL
Cod fiscal (CIF) RO35311280
Nr. Reg. Comerțului J2016000979356
Sediu social Str. Ogrinova nr. 21, ÎNCĂPEREA 1, Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă, jud. TIMIŞ, 307289

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 6 septembrie 2026.

Reprezentanți

PAUWELS YVES FRANCIS A · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 28.03.2016
CAEN7020 · Activități de consultanță în afaceri și management
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 6 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 6 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 6 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 6 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 6 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută PACK MAN FIELD SRL după CUI 35311280 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 95/100
Cifră de afaceri 2025
2.027.992 lei
-4.0% vs 2024
Profit net 2025
1.504.562 lei
+3.4% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă74.2%
Față de sectorpeste 86% din sector · în primul sfert al sectorului

Comparat cu 12.022 de firme din Activități de consultanță în afaceri și management care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 33,5%.

Mărime față de sector2 angajați · peste 82% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 11.249 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital1.6×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 144.000 lei144K lei20162017: 103.000 lei103K lei20172018: 95.299 lei95K lei20182019: 267.325 lei267K lei20192020: 386.450 lei386K lei20202021: 445.476 lei445K lei20212022: 1.251.812 lei1,3 mil. lei20222023: 1.999.465 lei2,0 mil. lei20232024: 2.113.246 lei2,1 mil. lei20242025: 2.027.992 lei2,0 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 2.027.992 lei 1.504.562 lei 2
2024 2.113.246 lei 1.454.872 lei 2
2023 1.999.465 lei 1.394.719 lei 2
2022 1.251.812 lei 759.047 lei 2
2021 445.476 lei 257.851 lei 2
2020 386.450 lei 255.290 lei 1
2019 267.325 lei 241.539 lei 2
2018 95.299 lei 31.786 lei 1
2017 103.000 lei 34.457 lei 2
2016 144.000 lei 48.491 lei 1
2015 -867 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 11 ani (2015–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 430 zile+170 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 211 zile+151 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 74,19%+5,34 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 61,29%+10,48 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,63×−0,34 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,58×+0,55 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,66%−0,28 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 38,58%−10,58 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 38,71%−10,48 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 1.013.996 lei−42.627 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,52×−0,19 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 1.479,21×−62,18 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 0 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 707,72%+282,46 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 821 din 11.211 firme active cu bilanț depus (CAEN 7020)
Vechime relativămai veche decât 73% dintre cele 21.597 firme active din sector
SectorCAEN 7020 · Activități de consultanță în afaceri și management →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 28 iulie 2026Schimbare sediu: Municipiul Reşiţa → Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă
  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 28.03.2016
  • 14 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J11/559/2015 → J2016000979356
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 28.03.2016 → radiată
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Timiş → Caraş-Severin
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Urseni, Comuna Moşniţa Nouă → Municipiul Reşiţa
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2016000979356 → J11/559/2015
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Caraş-Severin → Timiş
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Municipiul Reşiţa → Sat Urseni, Comuna Moşniţa Nouă
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J11/559/2015 → J2016000979356
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Timiş → Caraş-Severin
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Sat Urseni, Comuna Moşniţa Nouă → Municipiul Reşiţa
  • 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J2016000979356 → J11/559/2015
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Caraş-Severin → Timiş
  • 13 iulie 2026Schimbare sediu: Municipiul Reşiţa → Sat Urseni, Comuna Moşniţa Nouă

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru PACK MAN FIELD SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți PACK MAN FIELD SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru PACK MAN FIELD SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

PACK MAN FIELD SRL, cu sediul în Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă, are codul unic de înregistrare (CUI) 35311280, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2016000979356. Firma a fost înființată la data de 10 decembrie 2015 și are ca obiect principal de activitate Activități de consultanță în afaceri și management (CAEN 7020).

La ultima verificare, PACK MAN FIELD SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.027.992 lei și un rezultat net de 1.504.562 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 6 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are PACK MAN FIELD SRL?

PACK MAN FIELD SRL (CUI 35311280) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 6 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă PACK MAN FIELD SRL în sectorul său?

PACK MAN FIELD SRL ocupă locul 821 din 11.211 firme active cu bilanț depus în CAEN 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management), după cifra de afaceri.

Cât de veche este PACK MAN FIELD SRL față de firmele din același domeniu?

PACK MAN FIELD SRL este mai veche decât 73% dintre cele 21.597 firme active cu CAEN 7020.

Este PACK MAN FIELD SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare PACK MAN FIELD SRL (CUI 35311280) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este PACK MAN FIELD SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, PACK MAN FIELD SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în PACK MAN FIELD SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru PACK MAN FIELD SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este PACK MAN FIELD SRL plătitoare de TVA?

Da, PACK MAN FIELD SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a PACK MAN FIELD SRL?

În anul 2025, PACK MAN FIELD SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.027.992 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu PACK MAN FIELD SRL?

Firmoscop analizează PACK MAN FIELD SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Caraş-Severin

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Consultanță în Caraș-Severin →

Mergi mai departe

Firme din Caraș-Severin

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 6 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.