Sari la conținut
FirmoscopFirmeSălaj › ELENOR WEDDING SRL

ELENOR WEDDING SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag
CUI 35425195 · J31/35/2016
Fără probleme găsite Re-verificat · 2 septembrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ELENOR WEDDING SRL
Cod fiscal (CIF) RO35425195
Nr. Reg. Comerțului J31/35/2016
Sediu social Str. Sălajului nr. 13, Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag, jud. SĂLAJ, 457330

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 2 septembrie 2026.

Reprezentanți

KOVACS ROBERT · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 18.01.2016
CAEN7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 2 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 2 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 2 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 2 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 2 septembrie 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 2 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ELENOR WEDDING SRL după CUI 35425195 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Stabilă
scor 73/100
Cifră de afaceri 2025
177.318 lei
-42.0% vs 2024
Profit net 2025
-39.293 lei
-1038.5% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă-22.2%
Datorii / capital2.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 54.698 lei55K lei20162017: 72.679 lei73K lei20172018: 94.661 lei95K lei20182019: 257.386 lei257K lei20192020: 106.761 lei107K lei20202022: 279.000 lei279K lei20222023: 293.200 lei293K lei20232024: 303.800 lei304K lei20242025: 177.318 lei177K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 177.318 lei -39.293 lei 1
2024 303.800 lei 4.187 lei 2
2023 293.200 lei 3.803 lei 2
2022 279.000 lei 37.839 lei 3
2020 106.761 lei 4.157 lei 1
2019 257.386 lei -18.821 lei 3
2018 94.661 lei 30.183 lei 2
2017 72.679 lei 2.681 lei 2
2016 54.698 lei -6.205 lei 2

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 153 zile+63 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 42 zile creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net -22,16%−23,54 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 69,11%+18,26 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,45×−0,52 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 2,24×+1,21 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -117,92%−123,69 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -36,42%−39,25 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 30,89%−18,26 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 177.318 lei+25.418 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,64×−0,42 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 2,39×−0,28 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 153 zile+16 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor -17,52%−20,67 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

18,6%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, pierdere, cifra de afaceri în cădere, firmă micro — 2.899 din 15.628 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 6,0% mai mult

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 35 din 204 firme active cu bilanț depus (CAEN 7729)
Vechime relativămai veche decât 67% dintre cele 609 firme active din sector
SectorCAEN 7729 · Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume16
Dintre care radiate (închise)6

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Numele acesta apare la destule firme încât aproape sigur sunt persoane diferite. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ELENOR WEDDING SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ELENOR WEDDING SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru ELENOR WEDDING SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ELENOR WEDDING SRL, cu sediul în Sat Sărmăşag Com. Sărmăşag, are codul unic de înregistrare (CUI) 35425195, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J31/35/2016. Firma a fost înființată la data de 18 ianuarie 2016 și are ca obiect principal de activitate Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. (CAEN 7729).

La ultima verificare, ELENOR WEDDING SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 177.318 lei și un rezultat net de -39.293 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 2 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ELENOR WEDDING SRL?

ELENOR WEDDING SRL (CUI 35425195) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 2 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă ELENOR WEDDING SRL în sectorul său?

ELENOR WEDDING SRL ocupă locul 35 din 204 firme active cu bilanț depus în CAEN 7729 (Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ELENOR WEDDING SRL față de firmele din același domeniu?

ELENOR WEDDING SRL este mai veche decât 67% dintre cele 609 firme active cu CAEN 7729.

Este ELENOR WEDDING SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare ELENOR WEDDING SRL (CUI 35425195) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ELENOR WEDDING SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ELENOR WEDDING SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ELENOR WEDDING SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ELENOR WEDDING SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ELENOR WEDDING SRL plătitoare de TVA?

Da, ELENOR WEDDING SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ELENOR WEDDING SRL?

În anul 2025, ELENOR WEDDING SRL a raportat o cifră de afaceri de 177.318 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ELENOR WEDDING SRL?

Firmoscop analizează ELENOR WEDDING SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Sălaj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Sălaj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 2 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.