CROMIX CONSULT S.R.L.
Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Deblochezi gratuit, cu un cont — plus dosarele din instanță și monitorizare.
sau cu emailul:
Confirmarea din email îți creează un cont Firmoscop gratuit — accepți Termenii și Confidențialitatea. Renunți oricând.
Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului
Date de facturare
Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 21 octombrie 2026.
Reprezentanți
NIDELEA CONSTANTIN · administratorVezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.
Identitate
Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 21 octombrie 2026.
Ce am verificat și când
Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.
| Registrul Comerțului | În funcțiune | 19 octombrie 2026 |
| Inactivitate fiscală (ANAF) | Nu figurează ca inactivă | 21 octombrie 2026 |
| Insolvență (Registrul Comerțului) | Nicio procedură în snapshotul ONRC | 19 octombrie 2026 |
| Dosare în instanță | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Buletinul Procedurilor de Insolvență | Se interoghează la verificarea completă | se verifică la cerere |
| Contracte publice (SEAP) | Nicio atribuire găsită pe acest CUI | 30 septembrie 2026 |
| Gajuri și garanții (RNPM) | Nu avem încă datele — caută CROMIX CONSULT S.R.L. după CUI 35684572 | se verifică la cerere |
Bonitate financiară
Comparat cu 31.078 de firme din Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale care au depus bilanț pe 2024; mediana sectorului: 10,4%.
Mediana sectorului: 2 angajați, din 37.149 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2024.
Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.
Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.
Evoluție financiară
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Angajați |
|---|---|---|---|
| 2024 | 15.056.122 lei | 295.917 lei | 6 |
| 2023 | 18.957.893 lei | 353.584 lei | 5 |
| 2022 | 4.889.288 lei | 4.920.944 lei | 5 |
| 2021 | 8.643.475 lei | 3.136.710 lei | 4 |
| 2020 | 8.567 lei | -228.312 lei | 3 |
| 2019 | 315.805 lei | -296.550 lei | 2 |
| 2018 | 1.293.365 lei | -1.094.882 lei | 1 |
| 2017 | 126.430 lei | -686.193 lei | 1 |
| 2016 | — | -92.424 lei | 1 |
Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2016–2024). Gratuit, fără cont.
Indicatori financiari
Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.
Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.
Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel
Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă medie sau mare — 1.634 din 28.054 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.
Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2024. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.
Reper: 7,1% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai puțin
Poziția în sector
| Rang după cifra de afaceri | locul 3 din 1.560 de firme active cu bilanț depus (CAEN 6810) |
| Vechime relativă | mai veche decât 38% dintre cele 4.439 de firme active din sector |
| Sector | CAEN 6810 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii → |
Grup de firme
Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.
Istoric modificări (Registrul Comerțului)
- 21 octombrie 2026Schimbare sediu: Oraş Popeşti Leordeni → Orş. Popeşti-Leordeni
- 20 octombrie 2026Schimbare sediu: Orş. Popeşti-Leordeni → Oraş Popeşti Leordeni
- 16 septembrie 2026Schimbare sediu: Oraş Popeşti Leordeni → Orş. Popeşti-Leordeni
- 11 septembrie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 18.10.2023 → radiată
- 11 septembrie 2026Schimbare sediu: Oraş Popeşti Leordeni → Bucureşti Sectorul 3
- 11 septembrie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/6896/2023 → J40/2513/2016
- 11 septembrie 2026Schimbare sediu: Orş. Popeşti-Leordeni → Oraş Popeşti Leordeni
- 28 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 3 → Orş. Popeşti-Leordeni
- 15 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 18.10.2023
- 15 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/2513/2016 → J23/6896/2023
- 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 18.10.2023 → radiată
- 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Ilfov → Bucureşti
- 13 iulie 2026Schimbare sediu: Oraş Popeşti Leordeni → Bucureşti Sectorul 3
- 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J23/6896/2023 → J40/2513/2016
- 13 iulie 2026Schimbare sediu (județ): Bucureşti → Ilfov
- 13 iulie 2026Schimbare sediu: Bucureşti Sectorul 3 → Oraş Popeşti Leordeni
- 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: radiată → TRANSFER(SOSIRE) din data 18.10.2023
- 13 iulie 2026Schimbare număr de înmatriculare: J40/2513/2016 → J23/6896/2023
Întreabă Firmoscop beta
Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.
Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.
Vezi raportul complet de risc pentru CROMIX CONSULT S.R.L.
Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.
Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.
Confirmarea îți creează un cont Firmoscop (accepți Termenii și Confidențialitatea) și pune firma sub urmărire — te anunțăm gratuit dacă verdictul se schimbă. Poți renunța oricând.
Reprezinți CROMIX CONSULT S.R.L.? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.
Obligații fiscale recurente
Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.
Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →
Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.
Verifică altă firmă
Despre firmă
CROMIX CONSULT S.R.L., cu sediul în Orş. Popeşti-Leordeni, are codul unic de înregistrare (CUI) 35684572, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J23/6896/2023. Firma a fost înființată la data de 22 februarie 2016 și are ca obiect principal de activitate Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN 6810).
La ultima verificare, CROMIX CONSULT S.R.L. figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 15.056.122 lei și un rezultat net de 295.917 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 21 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.
Întrebări frecvente
Ce verdict are CROMIX CONSULT S.R.L.?
CROMIX CONSULT S.R.L. (CUI 35684572) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 21 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.
Ce loc ocupă CROMIX CONSULT S.R.L. în sectorul său?
CROMIX CONSULT S.R.L. ocupă locul 3 din 1.560 de firme active cu bilanț depus în CAEN 6810 (Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii), după cifra de afaceri.
Cât de veche este CROMIX CONSULT S.R.L. față de firmele din același domeniu?
CROMIX CONSULT S.R.L. este mai veche decât 38% dintre cele 4.439 de firme active cu CAEN 6810.
Este CROMIX CONSULT S.R.L. o firmă activă?
Da, la ultima verificare CROMIX CONSULT S.R.L. (CUI 35684572) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.
Este CROMIX CONSULT S.R.L. în insolvență?
Nu — la ultima verificare, CROMIX CONSULT S.R.L. nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.
Pot avea încredere în CROMIX CONSULT S.R.L.?
Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru CROMIX CONSULT S.R.L., calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.
Este CROMIX CONSULT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da, CROMIX CONSULT S.R.L. este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.
Care este cifra de afaceri a CROMIX CONSULT S.R.L.?
În anul 2024, CROMIX CONSULT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 15.056.122 lei și un număr mediu de 6 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.
Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu CROMIX CONSULT S.R.L.?
Firmoscop analizează CROMIX CONSULT S.R.L. pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.
Cele mai mari firme din același domeniu, în Ilfov
Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.
- WMC IMOB S.R.L. · Sat Ştefăneştii de Sus, Comuna Ştefăneştii de Jos · CA 56.946.695 lei
- SEE EXCLUSIVE DEVELOPMENT S.R.L. · Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale · CA 37.397.763 lei
- ARTEMIS REAL ESTATE SRL · Loc. Pantelimon, Oraş Pantelimon · CA 8.384.583 lei
- ROMSIN GLOBEX S.R.L. · Oraş Voluntari · CA 7.115.335 lei
- ROMAND INVEST CONSTRUCT SRL · Loc. Voluntari, Oraş Voluntari · CA 2.901.302 lei
- SIRI FUENTES SRL · Sat Berceni, Comuna Berceni · CA 2.701.805 lei
Mergi mai departe
Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 21 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.