Sari la conținut
FirmoscopFirmeCluj › LIFE TIME PAV SRL

LIFE TIME PAV SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Sat Moldoveneşti Com. Moldoveneşti
CUI 35688248 · J2016000760129
Fără probleme găsite Re-verificat · 6 septembrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LIFE TIME PAV SRL
Cod fiscal (CIF) RO35688248
Nr. Reg. Comerțului J2016000760129
Sediu social MOLDOVENEŞTI nr. 583, Sat Moldoveneşti Com. Moldoveneşti, jud. CLUJ, 407430

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 6 septembrie 2026.

Reprezentanți

Fără reprezentanți în datele publice curente.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 22.02.2016
CAEN4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 6 septembrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 6 septembrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 6 septembrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 6 septembrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 6 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LIFE TIME PAV SRL după CUI 35688248 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
72.000 lei
+336.0% vs 2024
Profit net 2025
6.536 lei
+291.1% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă9.1%
Față de sectorpeste 48% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 1.822 de firme din Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 9,8%.

Mărime față de sector1 angajat · peste 17% din sector

Mediana sectorului: 4 angajați, din 1.922 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.1×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 221.899 lei222K lei20162017: 470.170 lei470K lei20172018: 280.089 lei280K lei20182019: 484.462 lei484K lei20192020: 291.346 lei291K lei20202021: 169.977 lei170K lei20212022: 72.561 lei73K lei20222023: 47.549 lei48K lei20232024: 16.510 lei17K lei20242025: 72.000 lei72K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 72.000 lei 6.536 lei 1
2024 16.510 lei 1.671 lei 1
2023 47.549 lei 2.045 lei 1
2022 72.561 lei 5.061 lei 1
2021 169.977 lei -15.578 lei 3
2020 291.346 lei -136.244 lei 5
2019 484.462 lei -10.112 lei 7
2018 280.089 lei -17.768 lei 8
2017 470.170 lei 141.738 lei 8
2016 221.899 lei 101.233 lei 5

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 27 zile−97 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 123 zile−252 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 9,08%−1,04 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 6,41%−0,8 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 15,61×+1,74 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,07× datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 8,28%+5,97 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 7,75%+5,61 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 93,59%+0,8 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 72.000 lei+55.490 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,85×+0,64 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 55,56×+42,82 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 7 zile−22 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 12,06%−1,43 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 2.010 din 2.550 firme active cu bilanț depus (CAEN 4211)
Vechime relativămai veche decât 50% dintre cele 3.969 firme active din sector
SectorCAEN 4211 · Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor →

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 22 august 2026Schimbare număr de înmatriculare: J12/760/2016 → J2016000760129

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LIFE TIME PAV SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LIFE TIME PAV SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru LIFE TIME PAV SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

LIFE TIME PAV SRL, cu sediul în Sat Moldoveneşti Com. Moldoveneşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 35688248, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2016000760129. Firma a fost înființată la data de 22 februarie 2016 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

La ultima verificare, LIFE TIME PAV SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 72.000 lei și un rezultat net de 6.536 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 6 septembrie 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LIFE TIME PAV SRL?

LIFE TIME PAV SRL (CUI 35688248) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 6 septembrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LIFE TIME PAV SRL în sectorul său?

LIFE TIME PAV SRL ocupă locul 2.010 din 2.550 firme active cu bilanț depus în CAEN 4211 (Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LIFE TIME PAV SRL față de firmele din același domeniu?

LIFE TIME PAV SRL este mai veche decât 50% dintre cele 3.969 firme active cu CAEN 4211.

Este LIFE TIME PAV SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare LIFE TIME PAV SRL (CUI 35688248) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LIFE TIME PAV SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LIFE TIME PAV SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LIFE TIME PAV SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LIFE TIME PAV SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LIFE TIME PAV SRL plătitoare de TVA?

Da, LIFE TIME PAV SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LIFE TIME PAV SRL?

În anul 2025, LIFE TIME PAV SRL a raportat o cifră de afaceri de 72.000 lei și un număr mediu de 1 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LIFE TIME PAV SRL?

Firmoscop analizează LIFE TIME PAV SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Cluj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Cluj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 6 septembrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.