Sari la conținut
Firmoscop › Firme › Harghita › LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL

LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Sat Lueta Com. Lueta
CUI 35733217 · J2016000134191
Fără probleme găsite Verificat la ANAF · 26 octombrie 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Deblochezi gratuit, cu un cont — plus dosarele din instanță și monitorizare.

Termen de plată sugerat ■ ■ ■ zile
Plafon de credit ■ ■ ■ ■ ■ lei
Dosare în instanță detalii
Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, cu sursa și data fiecărui lucru găsit. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL
Cod fiscal (CIF) RO35733217
Nr. Reg. Comerțului J2016000134191
Sediu social LUETA nr. 1447/C, Sat Lueta, Comuna Lueta, jud. Harghita, 537140
Telefon 0758576007

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026.

Reprezentanți

MIHÁLY LEVENTE · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

Starefuncțiune
CAEN2611 · Fabricarea componentelor electronice
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 19 octombrie 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 26 octombrie 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 19 octombrie 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 septembrie 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL după CUI 35733217 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
5.338.144 lei
+25,0% vs 2024
Profit net 2025
439.422 lei
+73,6% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă8.2%
Datorii / capital0.7×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 195.211 lei195K lei20162017: 250.479 lei250K lei20172018: 637.399 lei637K lei20182019: 551.207 lei551K lei20192020: 1.176.599 lei1,2 mil. lei20202021: 2.916.134 lei2,9 mil. lei20212023: 2.385.440 lei2,4 mil. lei20232024: 4.260.521 lei4,3 mil. lei20242025: 5.338.144 lei5,3 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 5.338.144 lei 439.422 lei 14
2024 4.260.521 lei 253.185 lei 11
2023 2.385.440 lei 562.150 lei 8
2021 2.916.134 lei 1.543.872 lei 6
2020 1.176.599 lei 568.310 lei 4
2019 551.207 lei 210.222 lei 3
2018 637.399 lei 314.821 lei 2
2017 250.479 lei 150.609 lei 2
2016 195.211 lei 134.869 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 125 de zile+27 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 58 de zile+44 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 8,23%+2,29 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 32,54%+13,01 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 3,07×−2,05 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,66×+0,3 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 15,98%+8,07 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 7,83%+3,5 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 48,98%−5,8 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 381.296 lei−6.024 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,95×+0,22 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 6,11×−1,25 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 60 de zile+10 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 9,35%+2,57 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

5,8%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă medie sau mare — 1.634 din 28.054 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,1% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 15 din 74 de firme active cu bilanț depus (CAEN 2611)
Vechime relativămai veche decât 53% dintre cele 135 de firme active din sector
SectorCAEN 2611 · Fabricarea componentelor electronice →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume7
Dintre care radiate (închise)2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 septembrie 2026Schimbare obiect de activitate (CAEN): 2612 · Fabricarea subansamblurilor electronice (module) → 2611 · Fabricarea componentelor electronice

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL? Pune sigiliul pe site-ul tău sau pune firma sub monitorizare.

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Despre firmă

LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL, cu sediul în Sat Lueta Com. Lueta, are codul unic de înregistrare (CUI) 35733217, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2016000134191. Firma a fost înființată la data de 1 martie 2016 și are ca obiect principal de activitate Fabricarea componentelor electronice (CAEN 2611).

La ultima verificare, LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5.338.144 lei și un rezultat net de 439.422 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026 · bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Ce verdict are LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL?

LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL (CUI 35733217) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 26 octombrie 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL în sectorul său?

LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL ocupă locul 15 din 74 de firme active cu bilanț depus în CAEN 2611 (Fabricarea componentelor electronice), după cifra de afaceri.

Cât de veche este LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL față de firmele din același domeniu?

LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL este mai veche decât 53% dintre cele 135 de firme active cu CAEN 2611.

Este LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL (CUI 35733217) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL plătitoare de TVA?

Da, LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL?

În anul 2025, LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.338.144 lei și un număr mediu de 14 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL?

Firmoscop analizează LEVTECH SERVICE & PRODUCTION SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Harghita

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Fă lista în Excel

Firmele active cu codul CAEN 2611 din Harghita, cele mai mari întâi, până la 500 de firme într-un fișier. Lista se deschide în cont și costă 1 credit la 25 de firme; din fișierul Excel, primele 50 de firme sunt gratuite. Contul e gratuit și are 10 credite pe lună.

Mergi mai departe

Firme din Harghita

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultimele citiri: Registrul Comerțului (ONRC), situația din 19 octombrie 2026 · ANAF, verificat pe 26 octombrie 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.