Sari la conținut
FirmoscopFirmeVrancea › ANDREFARM CLINIC SRL

ANDREFARM CLINIC SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Mun. Adjud
CUI 35864964 · J2016000229398
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ANDREFARM CLINIC SRL
CUI 35864964
Nr. Reg. Comerțului J2016000229398
Sediu social Str. Nicolae Bălcescu nr. 102, Mun. Adjud, jud. VRANCEA, 625100
Telefon 0729640951

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

CĂLIMĂNESCU IULIA · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 25.03.2016
CAEN8622 · Activități de asistență medicală specializată
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ANDREFARM CLINIC SRL după CUI 35864964 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 85/100
Cifră de afaceri 2025
1.722.592 lei
+1.0% vs 2024
Profit net 2025
84.214 lei
-26.7% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă4.9%
Față de sectorpeste 14% din sector · în ultimul sfert al sectorului

Comparat cu 12.413 de firme din Activități de asistență medicală specializată care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 40,5%.

Mărime față de sector7 angajați · peste 92% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 11.804 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital3.4×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 49.881 lei50K lei20162017: 104.520 lei105K lei20172018: 210.598 lei211K lei20182019: 207.602 lei208K lei20192020: 180.523 lei181K lei20202021: 323.055 lei323K lei20212022: 342.658 lei343K lei20222023: 488.686 lei489K lei20232024: 1.701.227 lei1,7 mil. lei20242025: 1.722.592 lei1,7 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 1.722.592 lei 84.214 lei 7
2024 1.701.227 lei 114.830 lei 7
2023 488.686 lei -312.582 lei 2
2022 342.658 lei 85.442 lei 1
2021 323.055 lei 110.143 lei 1
2020 180.523 lei 44.057 lei 1
2019 207.602 lei 56.219 lei 1
2018 210.598 lei 89.982 lei 1
2017 104.520 lei 29.717 lei 2
2016 49.881 lei 14.924 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 149 zile−14 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 29 zile+7 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 4,89%−1,86 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 77,16%−1,87 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,3× active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 3,38×−0,39 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 40,53%−16,5 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 9,26%−2,7 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 22,84%+1,87 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 246.085 lei+3.053 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,89×+0,12 cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 130,27×+1,61 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 3 zile stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 6,03%−4,64 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.182 din 13.077 firme active cu bilanț depus (CAEN 8622)
Vechime relativămai veche decât 73% dintre cele 16.334 firme active din sector
SectorCAEN 8622 · Activități de asistență medicală specializată →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ANDREFARM CLINIC SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ANDREFARM CLINIC SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru ANDREFARM CLINIC SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ANDREFARM CLINIC SRL, cu sediul în Mun. Adjud, are codul unic de înregistrare (CUI) 35864964, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2016000229398. Firma a fost înființată la data de 25 martie 2016 și are ca obiect principal de activitate Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

La ultima verificare, ANDREFARM CLINIC SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.722.592 lei și un rezultat net de 84.214 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ANDREFARM CLINIC SRL?

ANDREFARM CLINIC SRL (CUI 35864964) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă ANDREFARM CLINIC SRL în sectorul său?

ANDREFARM CLINIC SRL ocupă locul 1.182 din 13.077 firme active cu bilanț depus în CAEN 8622 (Activități de asistență medicală specializată), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ANDREFARM CLINIC SRL față de firmele din același domeniu?

ANDREFARM CLINIC SRL este mai veche decât 73% dintre cele 16.334 firme active cu CAEN 8622.

Este ANDREFARM CLINIC SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare ANDREFARM CLINIC SRL (CUI 35864964) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ANDREFARM CLINIC SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ANDREFARM CLINIC SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ANDREFARM CLINIC SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ANDREFARM CLINIC SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ANDREFARM CLINIC SRL plătitoare de TVA?

Nu, ANDREFARM CLINIC SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ANDREFARM CLINIC SRL?

În anul 2025, ANDREFARM CLINIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.722.592 lei și un număr mediu de 7 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ANDREFARM CLINIC SRL?

Firmoscop analizează ANDREFARM CLINIC SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Vrancea

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Vezi topul: Sănătate în Vrancea →

Mergi mai departe

Firme din Vrancea

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.