Sari la conținut
FirmoscopFirmeBuzău › OFFSIDE CLUB SRL

OFFSIDE CLUB SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Mun. Buzău
CUI 35893463 · J2016000386101
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire OFFSIDE CLUB SRL
Cod fiscal (CIF) RO35893463
Nr. Reg. Comerțului J2016000386101
Sediu social Aleea Centrală nr. 3, bl. 41, sc. B, et. 5, ap. 66, Cartier Crâng, Mun. Buzău
Telefon 0764407694

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

NEAGU CĂTĂLIN-MIHĂIȚĂ · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 31.03.2016
CAEN9311 · Activități ale bazelor sportive
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută OFFSIDE CLUB SRL după CUI 35893463 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
752.554 lei
-16.0% vs 2024
Profit net 2025
14.937 lei
-87.4% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă2.0%
Față de sectorpeste 40% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 433 de firme din Activități ale bazelor sportive care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 5,1%.

Mărime față de sector3 angajați · peste 78% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 464 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital1.3×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 0 lei0 lei20162018: 4.052 lei4.052 lei20182019: 155.378 lei155K lei20192020: 315.605 lei316K lei20202021: 449.874 lei450K lei20212022: 525.949 lei526K lei20222023: 570.969 lei571K lei20232024: 899.972 lei900K lei20242025: 752.554 lei753K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 752.554 lei 14.937 lei 3
2024 899.972 lei 118.591 lei 4
2023 570.969 lei 182.740 lei 3
2022 525.949 lei 147.085 lei 2
2021 449.874 lei 150.723 lei 2
2020 315.605 lei 102.159 lei 1
2019 155.378 lei 43.479 lei 1
2018 4.052 lei 26.565 lei 1
2017 2.660 lei
2016 0 lei 3.013 lei 0

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 302 zile−43 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 15 zile−5 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 1,98%−11,2 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 72,42%−6,61 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 1,38×+0,11 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 1,25×−0,51 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 3%−21,57 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 1,74%−9,29 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 57,93%+13,05 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 250.851 lei+25.858 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 0,88× cifra de afaceri ÷ active totale
Viteza de rotație a stocurilor 86,56×+74,51 cifra de afaceri ÷ stocuri
Zile de stocare 4 zile−26 stocuri ÷ cifra de afaceri × 365
Rentabilitatea costurilor 2,43%−14,79 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

6,2%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă mică — 6.779 din 109.944 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,6% la firmele de aceeași mărime · cu 1,4% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 105 din 736 firme active cu bilanț depus (CAEN 9311)
Vechime relativămai veche decât 58% dintre cele 1.454 firme active din sector
SectorCAEN 9311 · Activități ale bazelor sportive →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru OFFSIDE CLUB SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți OFFSIDE CLUB SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru OFFSIDE CLUB SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

OFFSIDE CLUB SRL, cu sediul în Mun. Buzău, are codul unic de înregistrare (CUI) 35893463, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2016000386101. Firma a fost înființată la data de 31 martie 2016 și are ca obiect principal de activitate Activități ale bazelor sportive (CAEN 9311).

La ultima verificare, OFFSIDE CLUB SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 752.554 lei și un rezultat net de 14.937 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are OFFSIDE CLUB SRL?

OFFSIDE CLUB SRL (CUI 35893463) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă OFFSIDE CLUB SRL în sectorul său?

OFFSIDE CLUB SRL ocupă locul 105 din 736 firme active cu bilanț depus în CAEN 9311 (Activități ale bazelor sportive), după cifra de afaceri.

Cât de veche este OFFSIDE CLUB SRL față de firmele din același domeniu?

OFFSIDE CLUB SRL este mai veche decât 58% dintre cele 1.454 firme active cu CAEN 9311.

Este OFFSIDE CLUB SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare OFFSIDE CLUB SRL (CUI 35893463) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este OFFSIDE CLUB SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, OFFSIDE CLUB SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în OFFSIDE CLUB SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru OFFSIDE CLUB SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este OFFSIDE CLUB SRL plătitoare de TVA?

Da, OFFSIDE CLUB SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a OFFSIDE CLUB SRL?

În anul 2025, OFFSIDE CLUB SRL a raportat o cifră de afaceri de 752.554 lei și un număr mediu de 3 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu OFFSIDE CLUB SRL?

Firmoscop analizează OFFSIDE CLUB SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Buzău

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Buzău

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.