Sari la conținut
FirmoscopFirmeCluj › PLO PLEYNG SRL

PLO PLEYNG SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Sat Frata Com. Frata
CUI 35914671 · J12/1425/2016
Fără probleme găsite Re-verificat · 29 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Plafonul de credit, termenul de plată sugerat, dosarele din instanță — toate în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă — pentru oricâte firme urmărești.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire PLO PLEYNG SRL
CUI 35914671
Nr. Reg. Comerțului J12/1425/2016
Sediu social FRATA nr. 356, Sat Frata Com. Frata, jud. CLUJ, 407285

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 29 august 2026.

Reprezentanți

PLOSCARIU IOAN-LUCIAN · administrator

Identitate

StareINREGISTRAT din data 05.04.2016
CAEN4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 29 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 29 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 29 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 29 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 29 august 2026
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 29 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută PLO PLEYNG SRL după CUI 35914671 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Date insuficiente
fără bilanțuri publice
Cifră de afaceri 2024
0 lei
-100.0% vs 2023
Profit net 2024
-39.520 lei
+59.2% vs 2023

Bonitate financiară

Datorii / capital0.0×
Termen de plată sugeratdoar avans

Fără bilanțuri publice suficiente: cere un avans sau garanții până se dovedește istoricul. · Pierdere în ultimul an raportat. · Cifra de afaceri în scădere accentuată (-100%). · Bilanțul nu conține cifra de afaceri — scorul financiar nu poate fi calculat.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 71.900 lei72K lei20162017: 56.050 lei56K lei20172018: 118.468 lei118K lei20182019: 93.120 lei93K lei20192020: 229.185 lei229K lei20202021: 148.900 lei149K lei20212022: 370.710 lei371K lei20222023: 1.500 lei1.500 lei20232024: 0 lei0 lei2024
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2024 0 lei -39.520 lei
2023 1.500 lei -96.830 lei 1
2022 370.710 lei 146.699 lei 1
2021 148.900 lei -12.787 lei 1
2020 229.185 lei 52.838 lei 2
2019 93.120 lei 56.120 lei
2018 118.468 lei 66.590 lei
2017 56.050 lei 29.799 lei
2016 71.900 lei 43.584 lei

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 9 ani (2016–2024). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2024, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Gradul de îndatorare 0% datorii totale ÷ active totale × 100
Rata de levier datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) -34,41%+28,32 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) -34,41%+28,31 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 100% capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Viteza de rotație a activelor cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor -99,99%−15,85 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2024 depus la Ministerul Finanțelor.

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.155 din 1.263 firme active cu bilanț depus (CAEN 4221)
Vechime relativămai veche decât 60% dintre cele 2.030 firme active din sector
SectorCAEN 4221 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide →

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru PLO PLEYNG SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți PLO PLEYNG SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru PLO PLEYNG SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

PLO PLEYNG SRL, cu sediul în Sat Frata Com. Frata, are codul unic de înregistrare (CUI) 35914671, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J12/1425/2016. Firma a fost înființată la data de 5 aprilie 2016 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).

La ultima verificare, PLO PLEYNG SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2024 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un rezultat net de -39.520 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 29 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are PLO PLEYNG SRL?

PLO PLEYNG SRL (CUI 35914671) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 29 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului și starea fiscală la ANAF: firma e în funcțiune și activă fiscal. Nu are bilanțuri publice depuse — evaluarea financiară nu e posibilă încă. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă PLO PLEYNG SRL în sectorul său?

PLO PLEYNG SRL ocupă locul 1.155 din 1.263 firme active cu bilanț depus în CAEN 4221 (Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide), după cifra de afaceri.

Cât de veche este PLO PLEYNG SRL față de firmele din același domeniu?

PLO PLEYNG SRL este mai veche decât 60% dintre cele 2.030 firme active cu CAEN 4221.

Este PLO PLEYNG SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare PLO PLEYNG SRL (CUI 35914671) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este PLO PLEYNG SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, PLO PLEYNG SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în PLO PLEYNG SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru PLO PLEYNG SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este PLO PLEYNG SRL plătitoare de TVA?

Nu, PLO PLEYNG SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a PLO PLEYNG SRL?

În anul 2024, PLO PLEYNG SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu PLO PLEYNG SRL?

Firmoscop analizează PLO PLEYNG SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Cluj

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din Cluj

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 29 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.