Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL

PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Sector 4 Mun. Bucureşti
CUI 36170200 · J2016007884404
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiunePlătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL
Cod fiscal (CIF) RO36170200
Nr. Reg. Comerțului J2016007884404
Sediu social Şos. Giurgiului nr. 125, bl. 4A, sc. 5, et. 2, ap. 160, CAMERA 1, Sector 4 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 40663

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

VASILIU CRISTIAN IONEL · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareTRANSFER(SOSIRE) din data 06.06.2016
CAEN4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
TVAPlătitoare · validează intra-UE (VIES)
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Contracte publice (SEAP) Nicio atribuire găsită pe acest CUI 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL după CUI 36170200 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
6.729.814 lei
+56.0% vs 2024
Profit net 2025
1.457.741 lei
+67.0% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă21.7%
Față de sectorpeste 63% din sector · peste mediana sectorului

Comparat cu 1.051 de firme din Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 11,3%.

Mărime față de sector13 angajați · peste 98% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 1.171 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.2×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 445.156 lei445K lei20162017: 1.026.475 lei1,0 mil. lei20172018: 1.357.507 lei1,4 mil. lei20182019: 1.909.979 lei1,9 mil. lei20192020: 1.624.737 lei1,6 mil. lei20202021: 3.777.350 lei3,8 mil. lei20212022: 3.845.658 lei3,8 mil. lei20222023: 3.372.233 lei3,4 mil. lei20232024: 4.314.940 lei4,3 mil. lei20242025: 6.729.814 lei6,7 mil. lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 6.729.814 lei 1.457.741 lei 13
2024 4.314.940 lei 873.021 lei 13
2023 3.372.233 lei 299.536 lei 13
2022 3.845.658 lei 691.950 lei 14
2021 3.777.350 lei 740.848 lei 13
2020 1.624.737 lei 122.459 lei 8
2019 1.909.979 lei 359.251 lei 7
2018 1.357.507 lei 212.881 lei 4
2017 1.026.475 lei 73.606 lei 2
2016 445.156 lei 100.547 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 13 zile−6 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 81 zile+44 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 21,66%+1,43 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 10,14%−9,89 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 9,86×+4,87 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,16×−0,1 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 99,98% profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 61,56%−15,57 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 61,57%−15,58 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 517.678 lei+185.760 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 2,84×−0,97 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 34,41%+3,13 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

5,8%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă medie sau mare — 1.634 din 28.054 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 7,1% la firmele de aceeași mărime · cu 1,3% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 22 din 2.005 firme active cu bilanț depus (CAEN 4334)
Vechime relativămai veche decât 58% dintre cele 5.373 firme active din sector
SectorCAEN 4334 · Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri →

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume1
Dintre care radiate (închise)1

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Istoric modificări (Registrul Comerțului)

  • 14 iulie 2026Schimbare stare juridică: funcțiune → TRANSFER(SOSIRE) din data 06.06.2016
  • 13 iulie 2026Schimbare stare juridică: TRANSFER(SOSIRE) din data 06.06.2016 → funcțiune

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Decontul de TVA (D300)lunar, până pe 25
Declarația informativă D394lunar, până pe 30
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL, cu sediul în Sector 4 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 36170200, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2016007884404. Firma a fost înființată la data de 6 iunie 2016 și are ca obiect principal de activitate Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).

La ultima verificare, PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6.729.814 lei și un rezultat net de 1.457.741 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL?

PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL (CUI 36170200) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL în sectorul său?

PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL ocupă locul 22 din 2.005 firme active cu bilanț depus în CAEN 4334 (Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri), după cifra de afaceri.

Cât de veche este PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL față de firmele din același domeniu?

PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL este mai veche decât 58% dintre cele 5.373 firme active cu CAEN 4334.

Este PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL (CUI 36170200) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL plătitoare de TVA?

Da, PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL este înregistrată ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL?

În anul 2025, PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.729.814 lei și un număr mediu de 13 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL?

Firmoscop analizează PUKY CONSTRUCT SERVICE SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.