Sari la conținut
FirmoscopFirmeBucurești › ANDRESAFE PMSU SRL

ANDRESAFE PMSU SRL

Înființată în 2016 · 10 ani vechime · Sector 6 Mun. Bucureşti
CUI 36215345 · J2016008416406
Fără probleme găsite Re-verificat · 30 august 2026
În funcțiuneNeplătitoare TVA
Raportul PDF Verifică gratuit
Fără probleme găsite

Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Am calculat: poți acorda termen de plată. Câte zile și la ce plafon — în raportul complet, gratuit. Te anunțăm și dacă verdictul se schimbă.

Continuă cu Google — vezi raportul imediat

sau cu emailul:

Aceleași date duc mereu la același verdict, fără estimări. Pentru fiecare lucru găsit vezi sursa oficială și data la care am verificat. Reverificăm periodic la ANAF, Registrul Comerțului, Ministerul Finanțelor și instanțe. Vezi ce am verificat și când → · metodologia verdictului

Date de facturare

Datele oficiale de identificare, gata de pus pe factură sau contract.

Denumire ANDRESAFE PMSU SRL
CUI 36215345
Nr. Reg. Comerțului J2016008416406
Sediu social Str. Şerban Bogdan Stan nr. 3, bl. 311, sc. 1, et. 1, ap. 4, Sector 6 Mun. Bucureşti, jud. MUNICIPIUL BUCUREŞTI, 62331
Telefon 0766370749

Sursă: Registrul Comerțului (ONRC) · ANAF · actualizat 30 august 2026.

Reprezentanți

ANDREESCU CRISTINEL · administrator

Vezi la ce alte firme apar aceste nume și dacă vreuna e în insolvență — gratuit, cu un cont.

Identitate

StareINREGISTRAT din data 16.06.2016
CAEN7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
TVANeplătitoare
Inactiv fiscalNu

Registrul Comerțului (ONRC) și ANAF · index actualizat 30 august 2026.

Ce am verificat și când

Fiecare sursă, cu rezultatul și data ei. Unde scrie „se verifică la cerere”, pagina asta nu a interogat sursa — deci nu putem spune nici că firma e curată acolo, nici că nu e.

Registrul Comerțului În funcțiune 30 august 2026
Inactivitate fiscală (ANAF) Nu figurează ca inactivă 30 august 2026
Insolvență (Registrul Comerțului) Nicio procedură în snapshotul ONRC 30 august 2026
Dosare în instanță Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Buletinul Procedurilor de Insolvență Se interoghează la verificarea completă se verifică la cerere
Modificări la Registrul Comerțului Nicio modificare de când urmărim firma — vei vedea schimbarea aici când apare 30 august 2026
Gajuri și garanții (RNPM) Nu avem încă datele — caută ANDRESAFE PMSU SRL după CUI 36215345 se verifică la cerere
Cât e de solidă financiar
Solidă
scor 100/100
Cifră de afaceri 2025
259.136 lei
-12.0% vs 2024
Profit net 2025
77.827 lei
+168.6% vs 2024

Bonitate financiară

Marjă netă30.0%
Față de sectorpeste 46% din sector · sub mediana sectorului

Comparat cu 3.962 de firme din Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. care au depus bilanț pe 2025; mediana sectorului: 33,2%.

Mărime față de sector2 angajați · peste 79% din sector

Mediana sectorului: 1 angajat, din 4.063 de firme care au raportat numărul de salariați pe 2025.

Datorii / capital0.9×
Termen de plată sugeratdeblochează gratuit →
Plafon de credit orientativdeblochează gratuit →

Poți acorda un termen de plată obișnuit, cu contract semnat. Vezi câte zile și ce plafon — cont gratuit, verdictul rămâne al tău.

Calculate de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor. Scorul, plafonul și termenul sunt orientative, nu o recomandare de creditare.

Evoluție financiară

2016: 28.698 lei29K lei20162017: 83.505 lei84K lei20172018: 122.900 lei123K lei20182019: 191.580 lei192K lei20192020: 226.307 lei226K lei20202021: 273.174 lei273K lei20212022: 294.122 lei294K lei20222023: 299.719 lei300K lei20232024: 295.275 lei295K lei20242025: 259.136 lei259K lei2025
la cursul mediu BNR al fiecărui an
AnCifră de afaceriProfit netAngajați
2025 259.136 lei 77.827 lei 2
2024 295.275 lei 28.978 lei 2
2023 299.719 lei 64.983 lei 2
2022 294.122 lei 55.603 lei 2
2021 273.174 lei 80.652 lei 2
2020 226.307 lei 71.962 lei 2
2019 191.580 lei 62.223 lei 2
2018 122.900 lei 21.836 lei 2
2017 83.505 lei 19.330 lei 2
2016 28.698 lei 18.081 lei 1

Ministerul Finanțelor — bilanțuri depuse · 10 ani (2016–2025). Gratuit, fără cont.

Indicatori financiari

Calculați din bilanțul pe 2025, cu formula alături — poți reface fiecare cifră din tabelul de mai sus. Interpretarea depinde de sector: ce e normal în distribuție e alarmant în servicii.

Durata de rambursare a datoriilor 131 zile+42 datorii totale ÷ cifra de afaceri × 365
Durata de recuperare a creanțelor 95 zile+91 creanțe ÷ cifra de afaceri × 365
Marja profitului net 30,03%+20,22 profit net ÷ cifra de afaceri × 100
Gradul de îndatorare 44,1%−19,12 datorii totale ÷ active totale × 100
Solvabilitatea generală 2,27×+0,69 active totale ÷ datorii totale
Rata de levier 0,87×−1,59 datorii totale ÷ capitaluri proprii
Rentabilitatea capitalurilor (ROE) 72,7%−26,48 profit net ÷ capitaluri proprii × 100
Rentabilitatea activelor (ROA) 36,83%+11,29 profit net ÷ active totale × 100
Solvabilitatea patrimonială 50,66%+24,91 capitaluri proprii ÷ active totale × 100
Cifra de afaceri pe angajat 129.568 lei−18.070 cifra de afaceri ÷ număr de salariați
Viteza de rotație a activelor 1,23×−1,37 cifra de afaceri ÷ active totale
Rentabilitatea costurilor 43,71%+31,71 profit brut ÷ cheltuieli totale × 100

Calculați de Firmoscop din bilanțul pe 2025 depus la Ministerul Finanțelor.

Ce s-a întâmplat cu firmele care arătau la fel

10,0%

Dintre firmele care în 2021 aveau exact acest profil — capitaluri pozitive, profit, cifra de afaceri stabilă, firmă micro — 24.542 din 245.876 nu mai existau până în 2026: radiate sau intrate în procedură de insolvență.

Profilul acestei firme e citit din bilanțul pe 2025. Nu e o predicție despre ea, ci o numărătoare pe firmele care i-au semănat — o poți reface din bilanțurile Ministerului Finanțelor și din starea juridică de la Registrul Comerțului.

Reper: 12,5% la firmele de aceeași mărime · cu 2,5% mai puțin

Poziția în sector

Rang după cifra de afacerilocul 1.295 din 3.128 firme active cu bilanț depus (CAEN 7499)
Vechime relativămai veche decât 61% dintre cele 5.219 firme active din sector
SectorCAEN 7499 · Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. →

Contracte publice

Achiziții directe (SEAP)7
Valoare totală (2024–2026)37.375 lei

Cumpărători: COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU

Cumpărături publice sub pragul de licitație, atribuite direct. Sunt bani încasați efectiv — utile mai ales la PFA și întreprinderi individuale, care nu depun bilanț.

SEAP — contracte atribuite · 2024–2026.

Grup de firme

Firme în care apar persoane cu același nume2

Legătura se face doar după numele reprezentanților: registrul public nu conține un identificator de persoană, deci lista poate cuprinde mai mulți oameni diferiți care poartă același nume. Nu e un istoric personal și nu trage nicio concluzie despre cineva anume.

Întreabă Firmoscop beta

Pune întrebarea cum ai formula-o pentru un coleg. Răspundem doar din datele publice de pe această pagină și îți arătăm sursa. Aici nu evaluăm riscul — pentru asta cere raportul complet.

Intră în cont ca să întrebi — gratuit, 20 de întrebări pe zi.

Vezi raportul complet de risc pentru ANDRESAFE PMSU SRL

Dosarele din instanță și toate semnalele de risc cu sursa fiecăruia, verdictul explicat pas cu pas, plafonul de credit și termenul de plată sugerat — într-un PDF pe care îl pui la dosar când dai termen de plată.

Gratuit. Îți trimitem un link pe email — un click îl deschide și îți creează contul. Fără plată, fără card.

Reprezinți ANDRESAFE PMSU SRL? Verdictul e verde — arată-l pe site-ul tău, cu link spre datele oficiale. Sau pune firma sub monitorizare ca să afli de orice schimbare.

Sigiliul Firmoscop pentru ANDRESAFE PMSU SRL

Pune sigiliul pe site-ul tău

Obligații fiscale recurente

Orientativ, pe baza datelor publice (statut TVA și semnal de angajați din ultimul bilanț). Regimul real — lunar sau trimestrial, microîntreprindere sau impozit pe profit, scutiri — depinde de opțiuni pe care nu le vedem; confirmă cu contabilul.

Declarația 112lunar, până pe 25
Plata obligațiilor la bugetlunar, până pe 25
Situațiile financiare anuale (bilanț)anual, în jurul datei de 30 mai

Calendarul fiscal complet și scadențele care vin →

Derivat din statutul TVA publicat de ANAF și din ultimul bilanț depus la Ministerul Finanțelor.

Mulțumim că ai trecut pe la noi

Verdictul și datele de mai sus sunt gratuite, fără cont — asta rămâne așa. Un singur lucru îți cerem înapoi, și e un clic:

Ți-a fost de folos pagina asta?

Verifică altă firmă

Despre firmă

ANDRESAFE PMSU SRL, cu sediul în Sector 6 Mun. Bucureşti, are codul unic de înregistrare (CUI) 36215345, și numărul de ordine în Registrul Comerțului J2016008416406. Firma a fost înființată la data de 16 iunie 2016 și are ca obiect principal de activitate Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7499).

La ultima verificare, ANDRESAFE PMSU SRL figura în funcțiune, fără procedură de insolvență. Nu este înregistrată ca plătitoare de TVA. În anul 2025 a raportat o cifră de afaceri de 259.136 lei și un rezultat net de 77.827 lei, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Registrul Comerțului (ONRC), ANAF și bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor · index actualizat 30 august 2026.

Întrebări frecvente

Ce verdict are ANDRESAFE PMSU SRL?

ANDRESAFE PMSU SRL (CUI 36215345) are verdict verde („Fără probleme găsite”) la verificarea din 30 august 2026. Am verificat starea juridică la Registrul Comerțului, starea fiscală la ANAF și bilanțurile: firma e în funcțiune, activă fiscal și fără probleme financiare. Dosarele din instanță și Buletinul Insolvenței se verifică live, în raportul complet.

Ce loc ocupă ANDRESAFE PMSU SRL în sectorul său?

ANDRESAFE PMSU SRL ocupă locul 1.295 din 3.128 firme active cu bilanț depus în CAEN 7499 (Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.), după cifra de afaceri.

Cât de veche este ANDRESAFE PMSU SRL față de firmele din același domeniu?

ANDRESAFE PMSU SRL este mai veche decât 61% dintre cele 5.219 firme active cu CAEN 7499.

Este ANDRESAFE PMSU SRL o firmă activă?

Da, la ultima verificare ANDRESAFE PMSU SRL (CUI 36215345) figura ca firmă în funcțiune, fără procedură de insolvență.

Este ANDRESAFE PMSU SRL în insolvență?

Nu — la ultima verificare, ANDRESAFE PMSU SRL nu figura cu procedură de insolvență la Registrul Comerțului. Raportul complet adaugă dosarele din instanță.

Pot avea încredere în ANDRESAFE PMSU SRL?

Firmoscop nu dă o „notă de încredere”, ci un verdict de risc — verde, galben sau roșu — pentru ANDRESAFE PMSU SRL, calculat determinist din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului, portalul instanțelor, BPI), fiecare semnal cu sursa și data lui. Nu e un scor pe care trebuie să-l crezi pe cuvânt: dacă refaci raționamentul manual în aceleași registre publice, trebuie să obții același rezultat. Vezi verdictul curent și motivele pe această pagină înainte să-i dai termen de plată.

Este ANDRESAFE PMSU SRL plătitoare de TVA?

Nu, ANDRESAFE PMSU SRL nu figurează ca plătitoare de TVA conform ANAF.

Care este cifra de afaceri a ANDRESAFE PMSU SRL?

În anul 2025, ANDRESAFE PMSU SRL a raportat o cifră de afaceri de 259.136 lei și un număr mediu de 2 angajați, conform bilanțului depus la Ministerul Finanțelor.

Cum verific dacă pot lucra în siguranță cu ANDRESAFE PMSU SRL?

Firmoscop analizează ANDRESAFE PMSU SRL pe surse oficiale (Registrul Comerțului, ANAF, portalul instanțelor, BPI) și emite un verdict verde / galben / roșu cu semnalele detaliate. Profilul și verdictul sunt gratuite, fără cont; raportul complet, cu dosarele din instanță și bilanțurile pe ani, e gratuit cu un cont gratuit.

Cele mai mari firme din același domeniu, în Bucureşti

Firme active cu același cod CAEN din același județ, în ordinea cifrei de afaceri din ultimul bilanț.

Mergi mai departe

Firme din București

Clasamentul firmelor active din județ, după cifra de afaceri din bilanțuri.

Cum se citește bonitatea

Din ce se compune scorul de pe pagina asta și ce nu poate el spune.

Checklist de due diligence

Pașii de verificare pe care un verdict verde nu îi înlocuiește.

Surse: Registrul Comerțului (ONRC), ANAF, Ministerul Finanțelor, Portalul instanțelor de judecată, Buletinul Procedurilor de Insolvență. Ultima actualizare a datelor: 30 august 2026. Informațiile sunt orientative și provin din surse publice.